Editörler : Mehmet Balci
«58596061626364656667686970
18 Mayıs 2019 05:42

Tarımekonomi
Memur
Özeliniz kapalı bşyler sorabilirmiyim size oradan
sinan.1903, Dün - Alıntıya git
Ben attım size Hocam
18 Mayıs 2019 05:46

Tarımekonomi
Memur

Merhaba,

Yedeklerin işe yerleşme olayı varmıdır. Varsa ne kadar sürede.

Bizim kadrodan 1 kişi asıl, 1 kişi yedek olacak. Acaba yedek olursak ki o ihtimaldende supheliyim. Sizce yedegin ise başlama olanağı var i

Tarimkredikooparatif, Dün - Alıntıya git
Yedeklerin çağırılma ihtimali %99 hatta %100 diye biliyorum
18 Mayıs 2019 17:36

Tarimkredikooparatif
Aday Memur
Yedeklerin çağırılma ihtimali %99 hatta %100 diye biliyorum
Tarımekonomi, Dün - Alıntıya git

Peki asil atananın istifa etmesi sonucunda mi yedek çağrılır. Yoksa boş kadro olunca yedektekini mi ararlar. Ve sizce nekadar sürede yedek işe başlar tahmini

19 Mayıs 2019 01:38

Tarımekonomi
Memur

Peki asil atananın istifa etmesi sonucunda mi yedek çağrılır. Yoksa boş kadro olunca yedektekini mi ararlar. Ve sizce nekadar sürede yedek işe başlar tahmini

Tarimkredikooparatif, Dün - Alıntıya git
Asil göreve başlamaz, başlar istifa eder, herhangi bir çalışan istifa eder Yada emekli olur yani her durumda boşalan kadroyu yedeklerle dolduruyorlarmış Ne zaman çağrılırsınız bilmiyorum ama 1 sene geçerli yedekliğiniz ve ben başvuru esnasında sorduğumda şuana kadar hiçbir yedek boşta kalmadı hepsini çağırdık demişlerdi
19 Mayıs 2019 03:21

Tarimkredikooparatif
Aday Memur
Asil göreve başlamaz, başlar istifa eder, herhangi bir çalışan istifa eder Yada emekli olur yani her durumda boşalan kadroyu yedeklerle dolduruyorlarmış Ne zaman çağrılırsınız bilmiyorum ama 1 sene geçerli yedekliğiniz ve ben başvuru esnasında sorduğumda şuana kadar hiçbir yedek boşta kalmadı hepsini çağırdık demişlerdi
Tarımekonomi, Bugün - Alıntıya git

Tesekuler aydınlattin. İnşallah asıl olarak alinirimda . Yedekle ugrasmam

19 Mayıs 2019 03:29

Tarimkredikooparatif
Aday Memur
Tarımekonomi, Bugün - Alıntıya git

Asıl göreve baslamaz derken tam anlamadım onu ben

19 Mayıs 2019 04:08

Tarımekonomi
Memur

Tesekuler aydınlattin. İnşallah asıl olarak alinirimda . Yedekle ugrasmam

Tarimkredikooparatif, Bugün - Alıntıya git
Rica ederim Hocam inşallah Yani asil bir kişi göreve gidip başlamazsa yerine yedek çağırılır
Toplam 1387 mesaj
«58596061626364656667686970

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un açıkladığı yeni ara tatil uygulamasını nasıl buldunuz?