Editörler : Mehmet Balci
«60616263646566676869707172
05 Temmuz 2019 22:23

bnnrgkhn
Aday Memur
Ev ziyareti tekrar başlamış arkadaşlar, mülakata girecek arkadaşların bilgisi olsun
06 Temmuz 2019 14:58

bnnrgkhn
Aday Memur

rica ederim. merakı olan arkadaşlar yazabilirler.

kekillist, 3 ay önce - Alıntıya git
ne sorabilirler tahmininizce alandan, o kadar geniş ki ne soracaklarını tahmin edemiyorum yorumlara bakıyorum herkese farklı birşey sormuşlar
08 Temmuz 2019 09:38

kekillist
Aday Memur
ne sorabilirler tahmininizce alandan, o kadar geniş ki ne soracaklarını tahmin edemiyorum yorumlara bakıyorum herkese farklı birşey sormuşlar
bnnrgkhn, 3 ay önce - Alıntıya git

genelde bölümünle alakalı mutlaka bilmen gereken şeyleri soruyorlar. hani bu bilgiyi adın gibi bilmen lazım bu bölümü bitirdiysen tarzı sorular. Şunu da ileteyim arkadaşlar mülakatta 100 puan üzerinden değerlendiriliyosunuz. Bilgi sadece 10 puan ;) giyim, kendni ifade edebilme, duruş tarzı şeylerin puan karşılığı daha fazla. mülakata girmeden elinize formlar verecekler. doldurduktan sonra her mülakata giren onu mülakat komisyonuna kendsi teslim edecek. o formda neyin kaç puan olduğu yazıyo zaten incelersiniz ;)

08 Temmuz 2019 13:49

bnnrgkhn
Aday Memur

genelde bölümünle alakalı mutlaka bilmen gereken şeyleri soruyorlar. hani bu bilgiyi adın gibi bilmen lazım bu bölümü bitirdiysen tarzı sorular. Şunu da ileteyim arkadaşlar mülakatta 100 puan üzerinden değerlendiriliyosunuz. Bilgi sadece 10 puan ;) giyim, kendni ifade edebilme, duruş tarzı şeylerin puan karşılığı daha fazla. mülakata girmeden elinize formlar verecekler. doldurduktan sonra her mülakata giren onu mülakat komisyonuna kendsi teslim edecek. o formda neyin kaç puan olduğu yazıyo zaten incelersiniz ;)

kekillist, 3 ay önce - Alıntıya git
O zaman cok iyi :) mezun olalı baya oldu biraz bakıyorum konulara mülakata kadar ama tek korktuğum alan sorusuydu ya cok saol biraz heycanım azaldı
08 Temmuz 2019 14:23

kekillist
Aday Memur
O zaman cok iyi :) mezun olalı baya oldu biraz bakıyorum konulara mülakata kadar ama tek korktuğum alan sorusuydu ya cok saol biraz heycanım azaldı
bnnrgkhn, 3 ay önce - Alıntıya git

rica ederim:)

13 Temmuz 2019 16:06

bozkurt1989
Aday Memur

Arkadaşlar yedeklerdeyım. Yedeklerin çağrılma durumu nedir. Buna merkez birliğimi yoksa bölge birliğimi karar veriyor. Deneyimli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim

16 Temmuz 2019 09:32

kekillist
Aday Memur

Arkadaşlar yedeklerdeyım. Yedeklerin çağrılma durumu nedir. Buna merkez birliğimi yoksa bölge birliğimi karar veriyor. Deneyimli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim

bozkurt1989, 3 ay önce - Alıntıya git

yedekler ihtiyaç oldukça çağrılır. Bölge birliği merkeze bilgi vererek kendisi karar verir.

18 Temmuz 2019 18:32

BeardTurco
Aday Memur

Arkadaşlar kuruma girecek iyi düşünsün kurum tamamen çiftçiden çatır çatır faiz alarak varlığını devam ettiriyor. Yani sizide bu faiz belasının katipliğini yapmak için alıyor. Bu da dinimizde büyük günahlardan araştırabilirsiniz. Haram para kazanıp cehennemlik olmak istemiyorsanız girmeyin. Ben bunu bilmeyerek girdim çok pişmanım yakında inşallah istifa edicem şu an tazminatı biriktiriyorum.

19 Temmuz 2019 01:01

cicilmm
Aday Memur

Arkadaşlar yedeklerden çağrılan varmı hiç 2019 alımlarında ?

19 Temmuz 2019 10:26

kekillist
Aday Memur

Arkadaşlar kuruma girecek iyi düşünsün kurum tamamen çiftçiden çatır çatır faiz alarak varlığını devam ettiriyor. Yani sizide bu faiz belasının katipliğini yapmak için alıyor. Bu da dinimizde büyük günahlardan araştırabilirsiniz. Haram para kazanıp cehennemlik olmak istemiyorsanız girmeyin. Ben bunu bilmeyerek girdim çok pişmanım yakında inşallah istifa edicem şu an tazminatı biriktiriyorum.

BeardTurco, 3 ay önce - Alıntıya git

bu tarz arkadaşlara itibar etmeyiniz. Faizden haramdan bahseder ama faizle maaş aldığını iddaa ettiği kurumdan tazminat alabilmek için istifa gününü erteler. Madem haram, o tazminattan alacağın parada haram ;) ayrıca faizle işleyen bi kurum olduğunu bilmemen de ilginç. adı üstünde Tarım KREDİ. Kredi olan yerde faizde olur. Sen bunu çözemeyecek kadar kafayı çalıştıramıyosan bu kurumda çalışamazsın zaten çünkü iş biraz zeka gerektiriyo ;)

19 Temmuz 2019 19:52

BeardTurco
Aday Memur

Sen asıl kendi zeka seviyene bak daha okunu nerenden anlıyorsun belli değil. Birincisi ben kuruma girmeden önce sadece faizi yemenin haram olduğunu biliyordum ama sonra birçok hocaya sorduğumda kuranı kerime baktığımda faizi kullandıran, katipliğini yapan, yardımcı olan herkesin bu büyük günaha dahil olduğu öğrenince ayrılma kararı aldım. İkinci benim tazminatla kastettiğim iş sözleşmesinde yazan ceza tazminatını ödemeyi kastettim. Siz bu arkadaşa bakmayın ben pişman oldum siz olmayın araştırın sorun herşey ortada.

19 Temmuz 2019 20:55

SherlockH
Aday Memur

Yedek arkadaşların atamaları çoğuncalık gerçekleşiyormuş.

22 Temmuz 2019 10:58

kekillist
Aday Memur

Sen asıl kendi zeka seviyene bak daha okunu nerenden anlıyorsun belli değil. Birincisi ben kuruma girmeden önce sadece faizi yemenin haram olduğunu biliyordum ama sonra birçok hocaya sorduğumda kuranı kerime baktığımda faizi kullandıran, katipliğini yapan, yardımcı olan herkesin bu büyük günaha dahil olduğu öğrenince ayrılma kararı aldım. İkinci benim tazminatla kastettiğim iş sözleşmesinde yazan ceza tazminatını ödemeyi kastettim. Siz bu arkadaşa bakmayın ben pişman oldum siz olmayın araştırın sorun herşey ortada.

BeardTurco, 3 ay önce - Alıntıya git

onu Allah bilir. kurum sonuçta kendi varlığını devam ettirebilmek için kar etmek zorunda. Senin bu mantığınla hiç bir devlet kurumuna girmemen lazım çünkü bütün devlet kurumları mesai saati sonunda bütçesindeki parayı gecelik faize yatırır sabah çeker ;)

22 Temmuz 2019 13:56

Işletmebhr

Izmir bölge mülakat sonuçları ne zaman belli olur arkadaşlar arayan soran var mı kurumu?

01 Ağustos 2019 15:21

bnnrgkhn
Aday Memur

Arkadaşlar yedeklerden çağrılan varmı hiç 2019 alımlarında ?

cicilmm, 3 ay önce - Alıntıya git
Siz hangi bölge için girmiştiniz, mülakat sonucunuz mülakattan ne kadar sonra acıklandı, biraz yardımcı olur musunuz :)
01 Ağustos 2019 15:22

bnnrgkhn
Aday Memur

Izmir bölge mülakat sonuçları ne zaman belli olur arkadaşlar arayan soran var mı kurumu?

Işletmebhr, 3 ay önce - Alıntıya git
Bilgiler genel müdürlüğe gönderilmiş bayramdan önce acıklanır demişler eşime arkadaşım
20 Ağustos 2019 14:59

sinan.1903
Şube Müdürü

Açık konuşayım yemin ederim torpil başka bişi değil yaaa. Bana göre mülakat iyi geçti bunlar neye göre aldı . Yedek bile yok anlamadim bu işten bu torpil ve referans olayında emeği geçen herkesin Allah bin belasını versin. Okadar umitlandiriyorlar. Buarada bir sonraki yıllarda başvuracak arkadaşlara sesleniyorum

Eğer puanınız 80 bin üzerindeyse baavurmayin. Ve bolumunuz çiçekli böcekli bı bolum değilse yine baavurmayin. Adamlardaki mantık torpilin dışında su: kppss puanı düşük olsun ki yarın bı gün bizi bırakıp girtmesin. Ve bölümü torprak mahsulleri orman çiçek bakıcısı tarımla ilgili ne bölümle olursa olsun . Bu oruç ayında söylüyorum Allah bin belasını versin. 1 kişi alınacak sadece 1 asıl secmek nedir. Belki istifa edecek ozman kimi bulacaksınız. Demek ki bu kisi çok önceden ayarlanmış. Yedeğe gerek yok allah bin belanızı versin

Tarimkredikooparatif, 5 ay önce - Alıntıya git
94 puanla giren zm var . Düşük puanada bakmıyorlar
05 Eylül 2019 15:03

bahçeçi17
Memur

tamamen torpil 70 71 72 puanlarla yedeklere gırdıler . Biz ölelim o zaman toprağında büyüdüğümüz vatanımızın devletinin okullarında yıllarımı paramı harcadık birgün torpilimiz yoksa yüksek puan aldığımız halde bizi almaması için miydi ?

09 Eylül 2019 14:02

sinan.1903
Şube Müdürü

sakarya çıkmış 15 zm alıyor ..

Toplam 1439 mesaj
«60616263646566676869707172

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?