Editörler : swat3410
«616263646566676869707172»

ofıca
Şube Müdürü
25 Ekim 2017 13:42

Darısı bizim başımıza.daha takipsizlik bile alamadık :( 9 ay oldu vallahi

tarzan454545
Aday Memur
25 Ekim 2017 14:37

diyarbakir 9 ay oldu hala takipsizlik bekliyoruz. benle birlikte alinan bi arkadas iade oldu 1 ay sonra bakanlik tekrar aciha aldi onuda.

tarzan454545
Aday Memur
25 Ekim 2017 14:42

diyarbakirda takipsizlik alipta bekleyen varmi

ofıca
Şube Müdürü
25 Ekim 2017 14:43

Allah allah sebeb ne ki?

tarzan454545, 6 yıl önce

diyarbakir 9 ay oldu hala takipsizlik bekliyoruz. benle birlikte alinan bi arkadas iade oldu 1 ay sonra bakanlik tekrar aciha aldi onuda.

ofıca
Şube Müdürü
25 Ekim 2017 14:44

Devre senin konu da mi hat vermek di.

tarzan454545, 6 yıl önce

diyarbakirda takipsizlik alipta bekleyen varmi

tarzan454545
Aday Memur
25 Ekim 2017 14:55

aynen devre konu hat vermek. arkadasina irtibatli iltisatli olabilir suphesiyle almislar. idari tahkikat gecirmemis. ondan olabilir diye dusunuyor

ofıca
Şube Müdürü
25 Ekim 2017 14:58

Olabilir devrem. Hat verip takipsizlik alan iade oluyirmu varmı öyle iade olan.birde takipsizlik için savcı nelere bakıyor.emniyetten bilgi felan alıyor mu?

tarzan454545, 6 yıl önce

aynen devre konu hat vermek. arkadasina irtibatli iltisatli olabilir suphesiyle almislar. idari tahkikat gecirmemis. ondan olabilir diye dusunuyor

25 Ekim 2017 15:07

Alt ve üst devrelerim başkasına hat verip iade olan var şuan aktif gorev yapiyor anne baba ve çocuk haricinde hat verenler ihraç olmuyor başka kriteri yoksa rahat olun 405.gun ben bekliyorum ve cok rahatim

ofıca, 6 yıl önce

Olabilir devrem. Hat verip takipsizlik alan iade oluyirmu varmı öyle iade olan.birde takipsizlik için savcı nelere bakıyor.emniyetten bilgi felan alıyor mu?

fatih145310
Memur
25 Ekim 2017 15:10

Bakanlık açığı olanlar iade oluyor bu konuda ama biz malum valilik açıkları beklemeye devam 425. Gün

Enuzungecee, 6 yıl önce

Alt ve üst devrelerim başkasına hat verip iade olan var şuan aktif gorev yapiyor anne baba ve çocuk haricinde hat verenler ihraç olmuyor başka kriteri yoksa rahat olun 405.gun ben bekliyorum ve cok rahatim

25 Ekim 2017 15:14

Valilik açiklari da var bulundugunuz il de olmayabilir totoları yetmiyo iade etmeye korkakların

fatih145310, 6 yıl önce

Bakanlık açığı olanlar iade oluyor bu konuda ama biz malum valilik açıkları beklemeye devam 425. Gün

ofıca
Şube Müdürü
25 Ekim 2017 15:18

Valla devrem bilsrmkisadece bekleyeceğim yeminle sesimi çıkarmam. Ama sende biliyorsun hicbir seyin garantisi yok.hatti kullanan akraba değil bi arkadaştı.çok şükür bu ihanet yapıyla alakam yok.insallh dediğin gibi olur sadece beklemek olur cezamiz

Enuzungecee, 6 yıl önce

tarzan454545
Aday Memur
25 Ekim 2017 15:22

ben 3 kisi duydum diyarbakirda takipsizlik alip iade olan. bir kisiyi sahsen taniyorum oda 1 ay sonra dedigim gibi bakanlik tarafindan alindi. diger 2 kisi sadece duyum. suan calisip calismadiklarini bilmiyorum. takipsizlik icin suan savcinin tek bekledigi kom tarafindan incelenen hts kayitlarinin sonucu 37 gun oldu evrak koma gideli hala gelmedi. ortalama 2 ayda geliyor diye biliyorum. ve herseyin inceleniyor devre aklina ne gelirse

ofıca, 6 yıl önce

ofıca
Şube Müdürü
25 Ekim 2017 15:33

Bende savcılıkta görüştüm dosya önümde dedi. Inceleyip karar vereceğim dedi.önünüzdeki hafta içi arayıp sor dedi.bakalim hayırlısı.merak ettiğim dosyada nelere bakıyor. Emniyet kim felan bizimle ilgili bilgileri gonderiyormu ki bu dosyaya. Yoksa sadece ifadelere ve hts lere mi bakacak.

tarzan454545, 6 yıl önce

ben 3 kisi duydum diyarbakirda takipsizlik alip iade olan. bir kisiyi sahsen taniyorum oda 1 ay sonra dedigim gibi bakanlik tarafindan alindi. diger 2 kisi sadece duyum. suan calisip calismadiklarini bilmiyorum. takipsizlik icin suan savcinin tek bekledigi kom tarafindan incelenen hts kayitlarinin sonucu 37 gun oldu evrak koma gideli hala gelmedi. ortalama 2 ayda geliyor diye biliyorum. ve herseyin inceleniyor devre aklina ne gelirse

25 Ekim 2017 15:44

Valilik açığıyım

400 gün sonra telefonum çaldı ve yarın gel müfettişe ifade vercen dediler

Sabah gittim ifade verdim

Öncesinde özgeçmişi istiyo nerde doğdun nerde büyüdün hangi ilkokul ortaokul lise ve üni de okudun? Sonrasında

Klasık sorular

Gazete dergi aboneliği var mı?

Baylok var mı?

Sendika dernek var mı?

Okul dershane banka var mı?

Asla ve kat'a yok dedim alayına da. Gazeteyi elime almadım, arabama paspas dahi yapmadım dedim.

Bankanın yanından geçmedim dedim.

Bunların Okulunun dershanesinin adını dahi ağzıma almadım dedim

Bunların tvlerini tvim de barındırmadım dahi dedim.

Sosyal medya hesaplarından bunların lehine tek bir paylaşım yapmadım ömrüm boyunca, tam tersi aleyhte paylaşım yaptım dedim.

Bu terör örgütüne Allahıma bin şükür bu ülkede yaşayan büyük çoğunluğun yaptığı hatayı yapmadım yani 1 kuruşum nasip olmadı dedim

Allah hepsine şahit

İnşallah en kısa zamanda dönerim.

ofıca
Şube Müdürü
25 Ekim 2017 16:15

Inşallah devrem senin konu neydi.ifadede isim geçmesi felan mi

karakartal3566, 6 yıl önce

Valilik açığıyım

Öncesinde özgeçmişi istiyo nerde doğdun nerde büyüdün hangi ilkokul ortaokul lise ve üni de okudun? Sonrasında

Klasık sorular

Baylok var mı?

Sendika dernek var mı?

Asla ve kat'a yok dedim alayına da. Gazeteyi elime almadım, arabama paspas dahi yapmadım dedim.

Sosyal medya hesaplarından bunların lehine tek bir paylaşım yapmadım ömrüm boyunca, tam tersi aleyhte paylaşım yaptım dedim.

Bu terör örgütüne Allahıma bin şükür bu ülkede yaşayan büyük çoğunluğun yaptığı hatayı yapmadım yani 1 kuruşum nasip olmadı dedim

Allah hepsine şahit

ahmeteymen4422
Şube Müdürü
25 Ekim 2017 20:36

Iadeni hizlandirma islemi guzel birsey bu dosyani kapatmaya calisiyorlar

Valilik açığıyım

Klasık sorular

Baylok var mı?

Sendika dernek var mı?

Allah hepsine şahit

ggökmavi
Şef
25 Ekim 2017 20:46

Yanlış likla eksiledim kardeş özür dilerim

Yarın sabah çook sayın müfettiş beye ifade vercekmişim, az önce sayın hukuk işlerindeki polis bey aradı bilgi verdi.

Çıkınca burdan paylaşırım neler sorduğunu

Hadi hayırlısı

Kardelen2001
Memur
25 Ekim 2017 20:51

Aynı konu dört ay önce bende mufettise ifade verfim halen bekliyorum aynı konular banada soruldu Hayırlı si.

25 Ekim 2017 21:01

Banada bu sorular soruldu yaklaşık 35 soru ama savcılik ifadesinde soruldu idari soruşturma icin arayan olmadi 405. Gun

Valilik açığıyım

Klasık sorular

Baylok var mı?

Sendika dernek var mı?

Allah hepsine şahit

ggökmavi
Şef
25 Ekim 2017 21:10

İkinci kez çağrilmak demeklen hemen insan suçlanmaz belkide eksiklik de olabilir işlemlerde .Valla kendinden emin olan endişe etmesin derim baßkada aklim almiyor.Allah tüm masumların yardimcisi olsun.

Kerem0658, 6 yıl önce

Aciga almasi mantikli geliyomu size

Benim evimde arama yapildi telefona bakildi bigisayara bakildi bisey yok tekrar teslim aldim hts kayitlarina varincaya kadar ar astirildim mufettis bunu göz onunde bulundurmazmi sizce yinede aciga alabillirmi

Toplam 3992 mesaj
«616263646566676869707172»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi