Editörler : Pangaea
08 Temmuz 2017 00:43

Özel okulda çalışmak ve adli sicil

Hocalarım merhaba, özel okullar işe girişte sabıka kaydı istiyor benim sabıka kaydım yok

Ancak arşiv kaydımda bazı cezalar var. Yani infaz edilmiş cezalar var.

Normal sabıkada çıkmıyor. Resmi işler için sabıka alınca çıkıyor (memuriyet, silah ruhsatı vb.)

Özel okul öğretmenlerini valilik onaylıyor sanırım MEB' e bağlı olunduğu için. Bu sorun olur mu? Sonuçta arşiv kaydı resmi işlerde ve güvenlik soruşturmalarında sorun oluyor. Bilen var mı?

yusufatilgan
Aday Memur
09 Temmuz 2017 10:18

özel atamalarını da ilçe milli eğitim onaylıyor tıpkı devlet gibi. öğretmenliğe engel teşkil eden suçsa okula bilgi gelir vedalaşılır.

hacked
Aday Memur
10 Temmuz 2017 18:38

Guvenlik sorusturmasi vs. yapilmiyor ama sanirim degil mi hocam bilginiz var mi

yusufatilgan, 7 yıl önce

özel atamalarını da ilçe milli eğitim onaylıyor tıpkı devlet gibi. öğretmenliğe engel teşkil eden suçsa okula bilgi gelir vedalaşılır.

dundarbeyguneribey
Daire Başkanı
11 Temmuz 2017 01:16

dostum özel okul senin özelini araştıramaz çıkmıyorsa sen bildirdiğin kadarını bilirler.

hacked
Aday Memur
11 Temmuz 2017 14:30

Siz calistiniz mi hocam özelde ?

dundarbeyguneribey, 7 yıl önce

dostum özel okul senin özelini araştıramaz çıkmıyorsa sen bildirdiğin kadarını bilirler.

dundarbeyguneribey
Daire Başkanı
11 Temmuz 2017 15:32

özel okulda çalışmadım ama örneğin gbt yapma işinde bile bir polis memuru kafasına göre yapammıyor, kaldı ki özel bir kurum sen benden farkı yok kalkıpta sizin adli sicilinizi soruşturamaz. adli sicil kağıdında ne varsa onu görür.

hacked, 7 yıl önce

Siz calistiniz mi hocam özelde ?

anatolium89
Aday Memur
20 Eylül 2017 22:51

Hocam durumu öğrenebildiniz mi ? Aynı durumdayım.

Gamer.ft
Aday Memur
23 Mayıs 2023 06:06

Gncll

anatolium89, 7 yıl önce

Hocam durumu öğrenebildiniz mi ? Aynı durumdayım.

ayhan özhayma
Aday Memur
18 Nisan 2024 19:13

Sorunun cevabı var mı?

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi