Editörler : ayşegül bgm

asliorthemşire
Daire Başkanı
10 Temmuz 2017 21:10

afedersin ağız diş sağlığını bi tarafımla okurum. acınası durumda arkadaş:D

Tugbaackg, 7 yıl önce

Helal olsun katiliyorum goren hukuk tıp okudu sanar ne bu ego kendini insanlar dev aynasinda saniyor 2 yilligi nenemde okur 90 al gel bos yapma madem

Nursee12
Memur
10 Temmuz 2017 21:23

Mk salagi direkt geçiş yapmış gelmiş konuşuyo burda gerzek

Agızzxx
Aday Memur
10 Temmuz 2017 22:38

Ağlayın size kadro madro yok kdkdkdkd :Ddd

Nursee12, 7 yıl önce

Mk salagi direkt geçiş yapmış gelmiş konuşuyo burda gerzek

Agızzxx
Aday Memur
10 Temmuz 2017 23:34

Bir tarafıyla okurmuş :D En favori bölüm şuan farkındaysan

asliorthemşire, 7 yıl önce

afedersin ağız diş sağlığını bi tarafımla okurum. acınası durumda arkadaş:D

asliorthemşire
Daire Başkanı
10 Temmuz 2017 23:48

ya he he en favori aynen :D o yüzden başka başlıklara paramedik yazıyorsun :D

Agızzxx, 7 yıl önce

Bir tarafıyla okurmuş :D En favori bölüm şuan farkındaysan

Burakdlr
Aday Memur
11 Temmuz 2017 02:04

Kardeş benim ağzımı açtırma görüşün 2018 de kadroyu sen bu kafayla çok yaşamazsın

Hemşir12
Aday Memur
11 Temmuz 2017 12:27

Ulan bu kadar batıyor mu size oturun dizinizi kirin atanamamışinizi izleyin bizi değil :))

Hemşir12
Aday Memur
11 Temmuz 2017 12:28

Cevap vermeyin la suna ağla felan yazmış bu çocuğun akıl yaşı en fazla 10

trn.asli
Aday Memur
11 Temmuz 2017 12:42

Anlasilan can skntsndan millete sariyorsun sanane sen mi atayacaksin lise mezunlarini ya da lise mezunlari ataninca sen mi atanamyacaksin. Hadi isine bak !

Burakdlr
Aday Memur
11 Temmuz 2017 13:59

Ben ortaöğretimden 90 alırım diyen adama sormazlarmı 2014 te niye atanamadın

Holdem01
Aday Memur
11 Temmuz 2017 14:25

kpssden 87,67 puan alan yeni mezun bir att olarak söylediğinize hak verdim ne yazık ki :)

abdullah923
Aday Memur
11 Temmuz 2017 16:50

paşam atanmış biri olarak diyorum önlisans okudugun bölümü buradakiler kalem oynatmadanbile kazanıyor ağlayıp sızlayacagıcına 78 le atanamadım diye gidip tıp okusaydın tıp okumuş havası atacagına 6 okuyup deyip özel liseler açıp ortaöğretim sağlıkçı sayısını artıranlara sor ayrıca buradaki ortaöğretimler lisans olanlarınada bin çeker dört yıl kağıtta gördüklerini onlar uyguluyorlar kagıt üstünde görerek olsaydı kasabıgören kedi kasap olurdu

arzudmr
Şef
14 Temmuz 2017 07:31

Arkdaşlar şimdi lise mezunuyum demeye utanırdım açikçasi fırsatı olan yapabilen kesinlkle lisans okusun. 2 yıllık okuyanlar bile lise mezunu statüsünde çünkü. Kpss için demiyorum yanlizca ama fırsatı imkani olaninda 4 yıllık lisans okumasi taraftriyim. Gerçkten üniwin her yönden katkisi var. En kötü üniwin bile insana kişisel gelişim olarak faydasi olur

asliorthemşire
Daire Başkanı
14 Temmuz 2017 09:33

haklısın lisans insana bir seyler katar da milyonlarca lise mezunu var neden utanayim ki lise mezunuyum demeye gayet olağan bir şey lisans olarak ortaöğretim konusuna maydanoz olmamayi ogrenseniz keske

arzudmr, 7 yıl önce

Arkdaşlar şimdi lise mezunuyum demeye utanırdım açikçasi fırsatı olan yapabilen kesinlkle lisans okusun. 2 yıllık okuyanlar bile lise mezunu statüsünde çünkü. Kpss için demiyorum yanlizca ama fırsatı imkani olaninda 4 yıllık lisans okumasi taraftriyim. Gerçkten üniwin her yönden katkisi var. En kötü üniwin bile insana kişisel gelişim olarak faydasi olur

TE0MN
Memur
14 Temmuz 2017 14:28

Arkadaş hacettepe tıp mezunu şuandada cerrahi asistanlık yapıyor. Lan okuduğun iki senelik üniversite yazdığın laflara bak :d

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi