Editörler : crops35
10 Temmuz 2017 12:54

2016 EKPSS nin 2017 EKPSS son tercihlerinde beklediğiniz sayıda kadro açıklanmazsa ! ??
2016 EKPSS nin 2017 EKPSS son tercihlerinde beklediğiniz sayıda kadro açıklanmazsa ! ??

Bu ankete 30 günde, 12 kişi oy kullandı ve 09/08/2017 12:54 tarihinde sona erdi.

echooooo
Aday Memur
10 Temmuz 2017 13:44

Arkadaslar cok az kisi aliniyor;2545 kisi toplamda

11 Temmuz 2017 07:17

seçim günü sandıkta ; bizi üzenleri kullanacağım OY ile çok çok üzerim !!! akıllı olsunlar

uyur-gezer
Müsteşar Yardımcısı
16 Temmuz 2017 07:27

kimse üzülmemiş ! hatta sevinmiş galiba !

23 Temmuz 2017 20:39

vay be !

MARAZSAMSUN
Memur
23 Temmuz 2017 22:29

MERHABA ARKADAŞLAR YÜZDE KIRK ORANINDA ENGELLİ RAPORUMU ALMIŞ OLSAM NORMAL KPSS PUANIM YANAR MI LİSASN KAMU YÖNTEMİ MEZUNUYUM 78 ALDIM E KPSS YE KADAR BU PUANI KULLANABİLİR MİYİM AÇIKTAN ATAMALARDA VEYA HER HANGİ BİR ATAMADA ELİMDE ROPURUM OLMASI BUNA ENGEL OLUR MU VEYA ATANIRSAM Bİ ENGEL TEŞKİL EDER Mİ E KPSS NİSAN DA O ZAMAN A KADAR ÖZEL DE OLSUN Bİ İŞE GİREBİLİR MİYİM LÜTFEN YARDIMCI OLUN BANA

TEŞEKKERLER..

24 Temmuz 2017 07:35

engelli statüsünde biri isterse KPSS ye girer isterse EKPSS ye girer !

ekpss aslında kendini iyi ifade edemeyenlerin özel durumlarına göre soruların hazırlandığı bir sınav sistemidir.

kendini ifade edebilir durumdakilerin niteliğine göre normal KPSS ye göre biraz daha kolay soruların geldiği bir sınav sistemidir.

özetle engelli olmayanlar normal KPSS ye

engelli olanlar ise KPSS + EKPSS ye girebilirler !

özetle ekpss farklı açılarda bir arka kapı sistemidir. ve bu sistemde çok fazla açık var !!!

MARAZSAMSUN, 7 yıl önce

MERHABA ARKADAŞLAR YÜZDE KIRK ORANINDA ENGELLİ RAPORUMU ALMIŞ OLSAM NORMAL KPSS PUANIM YANAR MI LİSASN KAMU YÖNTEMİ MEZUNUYUM 78 ALDIM E KPSS YE KADAR BU PUANI KULLANABİLİR MİYİM AÇIKTAN ATAMALARDA VEYA HER HANGİ BİR ATAMADA ELİMDE ROPURUM OLMASI BUNA ENGEL OLUR MU VEYA ATANIRSAM Bİ ENGEL TEŞKİL EDER Mİ E KPSS NİSAN DA O ZAMAN A KADAR ÖZEL DE OLSUN Bİ İŞE GİREBİLİR MİYİM LÜTFEN YARDIMCI OLUN BANA

TEŞEKKERLER..

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi