Editörler : muhtesem32
10 Temmuz 2017 13:38   

Satılık yalnızlık

ŞİİR'in

"Çıkalim;

Öyle yoruldum ki kendimden" dedigi gibi "ben" im de terk etti beni. Asıl kendinde "ben" kalmayinca yalnızsın. Simdi kendimi istiyorum. ilanım odur ki; Satılık 2.el yalnızlık var.. isteyene anlasacagimiz fiyattan ödeme yapabilirim :)

10 Temmuz 2017 13:54

G.ü.z
Şube Müdürü

Ikinci el bi yalnizligi kimse almak istemez haklisiniz ancak yineliyorum, satış da ödeme de tek tarafımdan yapılacak :)

10 Temmuz 2017 14:56

G.ü.z
Şube Müdürü

Ne ? Herkeste var mi yalnizlik ?

Ayrica alacaginiz su yalnizlik fena degildir. Sadıktır siz birakmayı istemedikce o birakmaz.

10 Temmuz 2017 17:20

hemmşiireeee.07
Kapalı

Ikinci el bi yalnizligi kimse almak istemez haklisiniz ancak yineliyorum, satış da ödeme de tek tarafımdan yapılacak :)

G.ü.z, 5 ay önce - Alıntıya git

Merhaba satılık yalnizliginiz icin rahatsız ediyorum.

Takas dusurnurmusunuz?

Bende 2017 model .temiz kullanilmis genc hemsireden..:-) :-)

100000 kmde.kirmizi bi yalnizlik var takas dusunurseniz detaylar ustune konuşabiliriz:-) :-) :-) :-)

10 Temmuz 2017 17:25

G.ü.z
Şube Müdürü

100 binde mi? Cok kullanilmis ancak bayandan satilik olmasi burda dezavantaj.. hor kullanilmistir o. Neye öfkelenilse ona sıgınılmıs, yeri geldiginde fazlaca kahredilmistir.. tek tutulur tarafı kırmızı olmasi :) benimki karanlıktı.. sanirim teklifinizi kabul edemeyecegim.

10 Temmuz 2017 17:37

G.ü.z
Şube Müdürü

Hocam ben bendeki yalnızlık hakkında bilgi vereyim de takassiz dusunursen ben burdayim :))

Yalnızlıgımdan en son "kendim" ayrilali 1,5 yıl oldu. O sure icinde fazlaca kullanildi diyebilirim. Ondan oncesi temiz:)

Karanlık renkte ama bi boyaya bakar :p ben bir sikayetim oldugundan degil giden "ben" geri gelsin diye satiyorum :) hos bendeki de bayandan belirteyim de sonra kandirildim olmasin :)

10 Temmuz 2017 17:56

hemmşiireeee.07
Kapalı

Ne demek tek tutulur yaninin kirmizi olmasi:-) :-) :-) :-)

Hemcinsimsin insan az yardimci olur.

Takas et iste degisiklik olur diye dedim.piyasayi düşürme:-) :-)

10 Temmuz 2017 18:01

G.ü.z
Şube Müdürü

:)))

Yok hocam yalnızlık istesem kendiminkini kullanirim. Ben direk kurtulma derdindeyim kendimi bulmam gerek diyorum ya :)

Hemcinsim degil hemserim dahi olsan takas istemem :))

10 Temmuz 2017 18:06

hemmşiireeee.07
Kapalı

Benim guzel kardesim.gel beni dinle bi daha bulamazsin böyle temiz yalnizlik.bulasigi var.utusu var .anne karnim aciktisi var.corabimin teki nerdesi var:-) :-) :-) mumla arasin mumla:-) :-)

Takas edelim .al birazda benimkiyle takil.

Neyse dukkanin onunu kapatmiyim belki alicisi vardir.alan olmaz ise aklind abulunsun takasa varim:-) :-)

10 Temmuz 2017 18:16

G.ü.z
Şube Müdürü

Tamam hocam sen bilgilerini birak biz seni arariz :p

11 Temmuz 2017 14:05

G.ü.z
Şube Müdürü

"Yalnız

kendi ben'inin

sen'idir" diye ne guzel de demis üstad..

11 Temmuz 2017 14:15

re5pective07
Müsteşar Yardımcısı

G.ü.z, 5 ay önce - Alıntıya git

bak bu güzeldi işte...

hangimiz ilk elde tüketmedikki yalnız olmamakları.şimdi sana soruyorum:ben viran,sen viran,bambaşka hayatlarda yaşanmış yaşanılan.mümkünü var mı,ruhunu bıraktığın yerden bir başka bedene taşımanın?

11 Temmuz 2017 14:32

G.ü.z
Şube Müdürü

Aslında hocam sen daha guzel yorumlamissin "ikinci el yalnizlik" ı.. bende olup ikinci ele gectiginden ikinci el olacakti..

Ama sanirim sen soyle yorumladin ki bu daha derin; elimizdeki yalnizliklarimizin hic biri ilk el degil.

Geldi sandiklarimizin gidisleri yalnizligimizi defalarca ilk el olmaktan cikardi..

13 Temmuz 2017 13:37

G.ü.z
Şube Müdürü

Güncel :p

13 Temmuz 2017 14:09

*Assuva*
Genel Müdür

Günahıyla sevabıyla sana ait niye satıyorsun ki?

13 Temmuz 2017 14:12

G.ü.z
Şube Müdürü

Kendiyle olan insan yalnız sayılmazmış. Gitsin biraz, "ben" gelsin yerine.

13 Temmuz 2017 14:15

re5pective07
Müsteşar Yardımcısı

Kendiyle olan insan yalnız sayılmazmış. Gitsin biraz, "ben" gelsin yerine.

G.ü.z, 4 ay önce - Alıntıya git

kaç eder fiyatı?seninki orjinal mi peki.imite falansa bilelimde.bak daha önce bit pazarında görmüştüm baya ucuzdu yani orijinali.uygun bişiler yap alalım:/

13 Temmuz 2017 14:19

G.ü.z
Şube Müdürü

Orijinal tabi, bizzat kendim olusturdum. Saf yalnızlık diyorum ya. Cidden ihtiyacın varsa yapariz biseyler :p

13 Temmuz 2017 14:22

re5pective07
Müsteşar Yardımcısı

Orijinal tabi, bizzat kendim olusturdum. Saf yalnızlık diyorum ya. Cidden ihtiyacın varsa yapariz biseyler :p

ya şimdi benim yalnızlıklarım hep yamalı biliyormusun o açıdan diyorum orijinal bir parçaysa alıp diğer açılan yere seninkini yamıcamda.orijinal olması ondan önemli diye şeyettiydim ben.ne diyosun anlaşalım o zaman :/

13 Temmuz 2017 14:30

G.ü.z
Şube Müdürü

Dostum benim önerim seninkini tazelemeye ugrasma, direk bendeki yalnızlıgı kullan olur. Cok yıpranmadı bendeki. Degiseni yok diyemem ama :) Sadıktır, oyle sen birakmak istesen de o seni hemen birakmaz. Guvenebilirsin bir sikıntı olursa ben burdayim :)

13 Temmuz 2017 14:38

re5pective07
Müsteşar Yardımcısı

Dostum benim önerim seninkini tazelemeye ugrasma, direk bendeki yalnızlıgı kullan olur. Cok yıpranmadı bendeki. Degiseni yok diyemem ama :) Sadıktır, oyle sen birakmak istesen de o seni hemen birakmaz. Guvenebilirsin bir sikıntı olursa ben burdayim :)

tmm dostum onu bir değerlendirmeye alalım o vakit :p:/

Toplam 699 mesaj
12345678910111213»
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?