Editörler : F16 Gökçen
«838485868788899091929394»

G.ü.z
Kapalı
12 Ocak 2018 10:50

Yok' ladığım yaşam ya bir gün hesabını sorarsa??

G.ü.z
Kapalı
12 Ocak 2018 10:51

Elbette senin bir nergiz olmadığını biliyorum:)) sana mı ait derken, senin evinde ve sen mi fotografladın? :)

G.ü.z, 6 yıl önce

Kuşburnu çiçekler şu an sende sanki? Sana ait bir fotograf gibi. Dogru mu?

KuŞBuRNuBeY35
Kapalı
12 Ocak 2018 10:53

bana nergizsin diyen ilk kişisin

bu halimle mutlu oldum

sahibi var hanım efendi

:))

ben şişko şeker hastası astımlı bir yıldızın

teşekkürler

G.ü.z, 6 yıl önce

Elbette senin bir nergiz olmadığını biliyorum:)) sana mı ait derken, senin evinde ve sen mi fotografladın? :)

G.ü.z
Kapalı
12 Ocak 2018 10:55

:)

Çok güzel, kokusu geldi burnuma.

KuŞBuRNuBeY35
Kapalı
12 Ocak 2018 10:56

tastamam öyle

mevsimi geldi ki

G.ü.z, 6 yıl önce

G.ü.z
Kapalı
12 Ocak 2018 10:57

Siz öyle diyosanız doğrudur hocam:)

Katılıyorum anlamında yani, karşı çıktığım anlaşılmasın:)

1 Messajınız var, 6 yıl önce

hayır , doğru değil bu

G.ü.z
Kapalı
12 Ocak 2018 11:02

Harikasın can.

KuŞBuRNuBeY35, 6 yıl önce

tastamam öyle

mevsimi geldi ki

G.ü.z
Kapalı
12 Ocak 2018 12:20

Çocukken, dedem "şekeri" diye severdi beni..

O öyle dediğinde benim aklıma öyle renkli şekerlemeler falan değil, bildiğimiz toz şeker gelirdi..

Acaba kendime ne anlatmak istiyodum:))

KuŞBuRNuBeY35
Kapalı
12 Ocak 2018 13:46

Unutmayalım, her şey karşılıklıdır. Sevgi sevgiyi çeker.

Her şeyi karşımızdakinden beklemeyelim. Bir adım da biz atalım. Bir, iki, üç, dört, beş...

Başlıyorum:

Bir: ona karşı güler yüzlü olun.

Iki; ondan bir şey isteyin. Sözgelimi bir öykü anlatsın size.

Üç: ona bir şey verin; küçük bir şey, mendil bir çiçek...

Dört: ona küçük bir şey söyleyin: deyin ki "Bugün hava çok güzel!" Giysiniz yakışmış" deyin.

Görüyorsunuz, oldu bile.

Ardından altı gelir, yedi ve sekiz gelir.

Ve her şey gelir.

#CemalSüreya Aritmetik İyi Kuşlar Pekiyi

G.ü.z, 6 yıl önce

Çocukken, dedem "şekeri" diye severdi beni..

O öyle dediğinde benim aklıma öyle renkli şekerlemeler falan değil, bildiğimiz toz şeker gelirdi..

Acaba kendime ne anlatmak istiyodum:))

G.ü.z
Kapalı
12 Ocak 2018 18:20

"Buğday" olmalı adın!!

Toprağın olup, günü gelip doğurduğumda seni;

ekmek, aş, yaşamama kaynak olmalısın..

Olursaa, adın "buğday" olmalı!

Buğday'ım demeliyim sana..

G.ü.z
Kapalı
14 Ocak 2018 00:54

"Deliliğin hep karanlık ve acı bir his olacağını düşünürdüm, ama gerçekten içine daldığınızda daha ziyade ferahlatıcı ve lezzetli bir histi."

( Duyguların Rengi,s.445 )

Kendimden bilirim, cidden öyle :))

G.ü.z, 6 yıl önce

".. Kadınlar erkekler gibi değildir. Bir kadın başka bir kadını sopayla dövmez.."

(Duyguların Rengi, s.244)

G.ü.z
Kapalı
14 Ocak 2018 18:21

Grönholm metodu:) ismini söylememek için gitmemeyi tercih edenler olduğunu biliyorum:p

Oyun kara mizah(ki mizahın bana göre en güçlü çeşidi) tı biliyosun can..

Gidemedin, bu bi kayıp mı? Bana göre bir kayıp, bulursan ilk fırsatta gitmeni öneririm. Ben beğendim..

Bir şirkete, müdür pozisyonu için görüşmeye gelen 4 kişinin rolünün bulunduğu oyunun kurgusu da cidden başarılı.. Fazlaca detaya girmeyeceğim can.. umarım gidersin bir gün..

Yalnız oyunun etkileyici final cümlesini mutlaka paylaşmalıyım ki derindi.. şöyle demişti işe alımda yetkili olan kişi:

" Biz orospu çocuğu gibi görünen iyi bir insan aramıyoruz, iyi bir insan gibi görünen orospu çocuğu arıyoruz.." acımasız kapitalizm işte.. :)) tam yerine rast gelmiş replikti:))

G.ü.z, 6 yıl önce

Istersen anlatırım elbette:)

KuŞBuRNuBeY35
Kapalı
14 Ocak 2018 19:36

aklımda

:)))

G.ü.z, 6 yıl önce

Grönholm metodu:) ismini söylememek için gitmemeyi tercih edenler olduğunu biliyorum:p

Oyun kara mizah(ki mizahın bana göre en güçlü çeşidi) tı biliyosun can..

Gidemedin, bu bi kayıp mı? Bana göre bir kayıp, bulursan ilk fırsatta gitmeni öneririm. Ben beğendim..

Bir şirkete, müdür pozisyonu için görüşmeye gelen 4 kişinin rolünün bulunduğu oyunun kurgusu da cidden başarılı.. Fazlaca detaya girmeyeceğim can.. umarım gidersin bir gün..

Yalnız oyunun etkileyici final cümlesini mutlaka paylaşmalıyım ki derindi.. şöyle demişti işe alımda yetkili olan kişi:

" Biz orospu çocuğu gibi görünen iyi bir insan aramıyoruz, iyi bir insan gibi görünen orospu çocuğu arıyoruz.." acımasız kapitalizm işte.. :)) tam yerine rast gelmiş replikti:))

temo35
Kapalı
14 Ocak 2018 21:53

Kim satıyorsa o yalnızlığı satın alabilirim,kıymeti harbiyesi kalmadı artık tek kişilik beden iki kişilikdüşünmeye , yalnızlığın bedeli mühim değildir,gençliğimi bozdurdum...

G.ü.z
Kapalı
14 Ocak 2018 22:16

Gençliğini mi bozdurdun?? (Bu çok derin) Tüm sermayeni yalnızlığa yatıracak bir delilik yapma derim sana.. daha gençliğini nelere ödeyecek, nelerde tüketeceksin.. gel sana uygun bir yalnızlık temin edelim ancak geçici kullan..karşılığında yalnızlığı seçme sebebindeki tecrübeni anlat yeter:p

temo35, 6 yıl önce

Kim satıyorsa o yalnızlığı satın alabilirim,kıymeti harbiyesi kalmadı artık tek kişilik beden iki kişilikdüşünmeye , yalnızlığın bedeli mühim değildir,gençliğimi bozdurdum...

temo35
Kapalı
14 Ocak 2018 22:27

Evet gençliğimi bozdurdum tüm yaşanmışlıklarıma çok kullandım üstüme uyan uymayan ödünç yanlızlıklar,çok denedim çok yanıldım,usanmadım sıkılmadım , çok sevdim hep sevdim ,yar yanağından gayri herşeyi paylaştım ,ve gördüm uzakta çok uzakta bir yanlızlık bekliyor beni.yoldan çıktım ne yana dönsem hep menzil uzaktaki yalnızlık olarak göründü,bari satın alayım artık madem her yolum ona çıkıyor

G.ü.z, 6 yıl önce

Gençliğini mi bozdurdun?? (Bu çok derin) Tüm sermayeni yalnızlığa yatıracak bir delilik yapma derim sana.. daha gençliğini nelere ödeyecek, nelerde tüketeceksin.. gel sana uygun bir yalnızlık temin edelim ancak geçici kullan..karşılığında yalnızlığı seçme sebebindeki tecrübeni anlat yeter:p

G.ü.z
Kapalı
14 Ocak 2018 22:36

Sizi sigortalatabilsek ya. Hani biterseniz, giderseniz falan; sigorta karşılasa sizden bi tane dahasını..

https://youtu.be/yTvJdsUyokM

G.ü.z
Kapalı
14 Ocak 2018 22:39

Sende iyi duracak bir yalnızlık hevesindesin demek.. temin edebiliriz sanıyorum, şöyle en temizinden, hakkıyla yaşanmış olanından.. istediğin zaman yalnızlığını emanete alabiliriz tekrar aklınızda bulunsun.

temo35, 6 yıl önce

Evet gençliğimi bozdurdum tüm yaşanmışlıklarıma çok kullandım üstüme uyan uymayan ödünç yanlızlıklar,çok denedim çok yanıldım,usanmadım sıkılmadım , çok sevdim hep sevdim ,yar yanağından gayri herşeyi paylaştım ,ve gördüm uzakta çok uzakta bir yanlızlık bekliyor beni.yoldan çıktım ne yana dönsem hep menzil uzaktaki yalnızlık olarak göründü,bari satın alayım artık madem her yolum ona çıkıyor

G.ü.z
Kapalı
14 Ocak 2018 22:40

Eksi veren kardeş türkülerden mi, benden mi hazetmiyo?.. umarım bendendir:)

G.ü.z, 6 yıl önce

Sizi sigortalatabilsek ya. Hani biterseniz, giderseniz falan; sigorta karşılasa sizden bi tane dahasını..

https://youtu.be/yTvJdsUyokM

temo35
Kapalı
14 Ocak 2018 22:43

Çok şatafatlı ve gösterişli bir yanlızlık olmasın lütfen ben ona o bana uysun yeter

G.ü.z, 6 yıl önce

Sende iyi duracak bir yalnızlık hevesindesin demek.. temin edebiliriz sanıyorum, şöyle en temizinden, hakkıyla yaşanmış olanından.. istediğin zaman yalnızlığını emanete alabiliriz tekrar aklınızda bulunsun.

Toplam 3177 mesaj
«838485868788899091929394»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi