Editörler : F16 Gökçen
«93949596979899100101102103104»

E.k.i.n
Kapalı
26 Şubat 2018 20:45

Zaten sonu yok, bir gün elbet olacaktı, neresinden dönersen kar.. cümleciklerinin geçtiği paragraflar "Peşin üzüntü" yü anlatır.. iyi mi ki??

YaaNasip 2
Yasaklı
26 Şubat 2018 21:49

Bilmem iyimi sence ?

caf caf
Daire Başkanı
26 Şubat 2018 23:16

Kimin hangi gözlükle baktığına bağlı bu durum.

İyiki de yapmışım mesela. Yapamaz derlerdi.

Buyruuun. Yaptım oldu, çok da güzel oldu hem. Tavsiye ederim .)

E.k.i.n, 6 yıl önce

Zaten sonu yok, bir gün elbet olacaktı, neresinden dönersen kar.. cümleciklerinin geçtiği paragraflar "Peşin üzüntü" yü anlatır.. iyi mi ki??

E.k.i.n
Kapalı
26 Şubat 2018 23:24

Bu peşin üzüntü devamında bir "iyi ki" yi getiriyo çok yüksek olasılıkla.. geçicek, iyi ki.. :)

Seni seviyorum caf.

caf caf, 6 yıl önce

Kimin hangi gözlükle baktığına bağlı bu durum.

İyiki de yapmışım mesela. Yapamaz derlerdi.

Buyruuun. Yaptım oldu, çok da güzel oldu hem. Tavsiye ederim .)

E.k.i.n
Kapalı
26 Şubat 2018 23:27

"Seni seviyorum" şaşırtmasın, cidden içimden geldi. Bende sevda bol bilirsin, satacak kadar hem de :)

E.k.i.n, 6 yıl önce

Bu peşin üzüntü devamında bir "iyi ki" yi getiriyo çok yüksek olasılıkla.. geçicek, iyi ki.. :)

Seni seviyorum caf.

YaaNasip 2
Yasaklı
26 Şubat 2018 23:34

Bu basligida takipte cikariyim en iyisi

caf caf
Daire Başkanı
26 Şubat 2018 23:35

Eyvallah. Ciğerimsin.)

E.k.i.n, 6 yıl önce

Seni seviyorum caf.

E.k.i.n
Kapalı
26 Şubat 2018 23:56

Lütfen.

YaaNasip 2, 6 yıl önce

Bu basligida takipte cikariyim en iyisi

YaaNasip 2
Yasaklı
26 Şubat 2018 23:58

Lütfen ne?

E.k.i.n
Kapalı
26 Şubat 2018 23:58

Lütfen git

YaaNasip 2, 6 yıl önce

Lütfen ne?

02 Mart 2018 21:19

Bu başlığı seviyorum, gerçekten

İlk başlarda ne saçma başlık ya da satılık yalnızlık ne alaka gibi yorumlar yapsam da :) sonradan yapılan açıklamalar gayet ikna edici ve hatta mantıklıydı :))

Şu yukarıdaki ''lütfen ne'' efsane değil mi ya :)

- lütfen :)

- lütfen ne ? :))

Lütfen ne ya :)) o ne biçim bir kelime :)

Lütfenin ne olduğu hala açıklanmamış :))

E.k.i.n
Kapalı
02 Mart 2018 22:35

"Hatta mantıklıydı.." mı?? Demek anlıyodun:p

"Lütfen"i daha önce duyduğunu sanıyorum nasipin ya da umut ediyorum.. duymustur ne olduğunu da unutmuştur :p

Hem kolay bilgi yok öyle, kim merak ediyosa açıp araştırsın lütfenin ne olduğunu.

:)

Noktasız virgül, 6 yıl önce

Bu başlığı seviyorum, gerçekten

İlk başlarda ne saçma başlık ya da satılık yalnızlık ne alaka gibi yorumlar yapsam da :) sonradan yapılan açıklamalar gayet ikna edici ve hatta mantıklıydı :))

Şu yukarıdaki ''lütfen ne'' efsane değil mi ya :)

- lütfen :)

- lütfen ne ? :))

Lütfen ne ya :)) o ne biçim bir kelime :)

Lütfenin ne olduğu hala açıklanmamış :))

02 Mart 2018 22:47

Anlatan bir insan görünce hiç kaçırmam hemen anlarım :p maşallah diyeyim de nazar değmesin :)

Ama işte öyle herkes de ha deyince anlatamıyor :) o yüzden bu tespiti biraz geç yapmış olabilirim :))

Sizden bir şey rica ediliyor,insanlar engin bilgi ve birikiminizden bir nebze nasiplenmek :) istiyor ama görüyorum ki siz hiç taviz vermiyorsunuz :)

Hayır rica ederken daha kibar olunabilir onda haklısınız mesela lütfen denilebilir ama zaten sorunumuz da bu :))

E.k.i.n, 6 yıl önce

"Hatta mantıklıydı.." mı?? Demek anlıyodun:p

"Lütfen"i daha önce duyduğunu sanıyorum nasipin ya da umut ediyorum.. duymustur ne olduğunu da unutmuştur :p

Hem kolay bilgi yok öyle, kim merak ediyosa açıp araştırsın lütfenin ne olduğunu.

:)

02 Mart 2018 23:37

Sorunumuz derken benim sorunum değil :) kibarlığımdan öyle söylüyorum :) yani nasiplenecek kişi ben değilim :)

Çünkü eğer öyle olursa son cümlede bir sorun var demektir :)

Anlatan bir insan görünce hiç kaçırmam hemen anlarım :p maşallah diyeyim de nazar değmesin :)

Ama işte öyle herkes de ha deyince anlatamıyor :) o yüzden bu tespiti biraz geç yapmış olabilirim :))

Sizden bir şey rica ediliyor,insanlar engin bilgi ve birikiminizden bir nebze nasiplenmek :) istiyor ama görüyorum ki siz hiç taviz vermiyorsunuz :)

Hayır rica ederken daha kibar olunabilir onda haklısınız mesela lütfen denilebilir ama zaten sorunumuz da bu :))

02 Mart 2018 23:44

Celal şengör kanuni sultan süleyman'a ne söylemiş öyle ya

Tamam bence de çok eleştirilir ama öyle de denmez ki

Ama gerçekten kanuni'nin yerinde fatih gibi bir padişah olsa çok başka olurmuş her şey o konuda haklı

Zaten küçüklüğümden beri avrupalıların kanuni'ye neye göre ''magnificent'' dediğini anlamış değilim.

02 Mart 2018 23:54

O konuda haklı :)

Zaman zaman tevazu gösterip profesörlere hak verdiğim oluyor :))

03 Mart 2018 00:05

Şarkımızı da atalım

Hep sonradan'ı bir de eda baba'dan dinleyelim :)

Siz söylemeden ben söyleyeyim

Evet arkadaşlar bence de emma watson'a çok benziyor :)

https://www.youtube.com/watch?v=4QvMQs75Yrk

E.k.i.n
Kapalı
03 Mart 2018 00:09

:)))

Yine yüzümde tebessümden fazlasıydın nokta'm:)

"Ha diye anlatma kabiliyeti"ne sahip olduğundan olacak, hemencecik anladım, hem de hepsini:p

O konuda haklı :)

Zaman zaman tevazu gösterip profesörlere hak verdiğim oluyor :))

03 Mart 2018 00:13

:))

Belki inanmayacaksın hatta şaşıracaksın ama ben de seni çok iyi anladım :))

Alttan alttan verdiğin o mesajları bile anladım :))

E.k.i.n, 6 yıl önce

:)))

Yine yüzümde tebessümden fazlasıydın nokta'm:)

"Ha diye anlatma kabiliyeti"ne sahip olduğundan olacak, hemencecik anladım, hem de hepsini:p

E.k.i.n
Kapalı
03 Mart 2018 00:18

:)) inandım:)

Ahmet Kaya'dan çok severek dinlediğim bir şarkıyı paylaşmışsın, yüregine sağlık. Ancak dinlemeyecegim:) bilirsin ben uzun yıllardır pek müzik dinlemem, çok eskide kaldım, yeniye de kapattım kendimi:) kulağımda ahmedimin sesi.. iyi geldi..

Toplam 3177 mesaj
«93949596979899100101102103104»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi