Editörler : swat3410
«140141142143144145146147148149150151»
18 Kasım 2017 19:56

Teşekkür ederim, deneyeceğim.

Aslanbey1453, 6 yıl önce

En yakın taksi durağına git bitaz muhabbet et zaten kendiliğinden ilerler. Ya da aracın varsa mahallendeki kordan duraklarına git görüş. Yorucu biraz ama zevkli. Geçen sene 1ay yaptım Beylikdüzü Bakırköy duraklarında. Bi travesti ibnesi mısallat oldu bıraltım:)) İşi bozulan sektörlerden çok insan var korsan duraklarında. Şoku atlatmaya iyi geldi bana. Araç al sat yada Oto yıkama vs. düşünüyorum. Ama her an işe çağırma olayını beklediğimizden gündelik işler oluyor, uzun vadeli iş uymuyor bize:(((

Artus.34
Aday Memur
19 Kasım 2017 00:30

Herkese iyi geceler. Bı sorum olacaktı. Geçenlerde memurlarnet ohal komisyonun 10 tane kriteri saymışti. Onlardan biri de adlı ve idari soruşturma geçirmemiş olmak deniliyordu. Biz zaten idari yönden ihraç oldu ve de adlı görüp hatta cezaevine girip sonra çıkarak mesleğe geri dönen oldu. Kafam karıştı bu konuda. Bilgi sahibi olan varsa bilgilendırırse sevinirim

TTimci
Aday Memur
19 Kasım 2017 00:33

Herkesin Allah yardımcısı olsun.Ben İŞKUR üstünden bi iş buldum. Gittim görüştüm,durumu da anlattım. Sıkıntı yapmadılar çok şükür. Mesai yemek sigorta da var. İşkur üstünden bulduğunuz ilanlarla görüşün. Birşeyler çıkabilir. İl ağırsa talep az olduğundan çok takmıyorlar durumu.

19 Kasım 2017 10:47

Hayırlı günler kader arkadaşlarım...

Kayseri de sonbahar yapraklarını rüzgarlar savurıyo... ılık ılık üşütüyo insanı.. bizler de öyleyiz. Bir yaprak misali sürüklenip gidiyok yılların önünden... Bazen umutlanıyok bazen de hayallerimiz suya düşüyo... tıpkı sonbaharın yaprakları sürüklediği gibi... Allaha emanet olun...

Mmy16
Şube Müdürü
19 Kasım 2017 12:41

senin adına çok sevindim kardeşim hayırlı olsun ama benim kesin teyitli bir bilgim var iş kur ile alalakalı. bizzat bu işi yapanlardan biri türkiye geneli yazı geldiğini ve bizim durumumuzda olanlar için işkur un onay vermeyeceğini yazmış. işkur aracılığı ile bi firma adam laıyordu. onlara söylemeyeyim alırlar dedim işkur üzerinden alacaklar ve işkur onay vermiyor dediler boşuna uğraşma dediler. araştırdım gerçeklik payı varmış

TTimci, 6 yıl önce

Herkesin Allah yardımcısı olsun.Ben İŞKUR üstünden bi iş buldum. Gittim görüştüm,durumu da anlattım. Sıkıntı yapmadılar çok şükür. Mesai yemek sigorta da var. İşkur üstünden bulduğunuz ilanlarla görüşün. Birşeyler çıkabilir. İl ağırsa talep az olduğundan çok takmıyorlar durumu.

Mmy16
Şube Müdürü
19 Kasım 2017 12:45

a.s göksunlu insan ilginç bir varlık onu bu süreçte çok iyi anladım artık umudumu kestim bu iş olaz diye realist yaklaşayım diyorum kendimi adapte ediyorum ama çok değil bir gün sonra yok diyorum düzelecek umutlanıyrum. anladım ki insan umutsuz olmuyor. asla olmuyor. bu aralar nedense içim de bu ayın sonlarına doğru bir ümit var komisyonun ilk kararlarına karşı neden bilmiyorum. halbuki khk sırasına göre sırama daha var aslında ama khk kaç unuttum 6 ocakta ihraçtım. hiçbir işlem görmeden beklemenin vermiş olduğu bir ümitte olabilir ama bilmiyorum. siz değerli arkadaşların düşünceleri nelerdir acaba bu işler ne zaman düzelir masumlarla hainler ne zaman ayıklanır. bizler mesleğimize kavuşurmuyuz

Göksunlu4656, 6 yıl önce

Hayırlı günler kader arkadaşlarım...

Kayseri de sonbahar yapraklarını rüzgarlar savurıyo... ılık ılık üşütüyo insanı.. bizler de öyleyiz. Bir yaprak misali sürüklenip gidiyok yılların önünden... Bazen umutlanıyok bazen de hayallerimiz suya düşüyo... tıpkı sonbaharın yaprakları sürüklediği gibi... Allaha emanet olun...

byzblt
Aday Memur
19 Kasım 2017 13:05

Benim eşimde iskur aracılığıyla işe girdi. İhrac olduğumuzu işveren biliyordu ama işe almaktan çekindi işkur ile alırım dedi . İşkurdada emniyete felanda soruluyormus sanırım ama çok şükür onay geldi ve işe başladı. Benimde sizlere bir sorum olacak bilen varsa yanıtlarsa sevinirim. Dijitallerin incelemesi bittikten ne kadar süre sonra inceleme raporu çıkıyor ve biz bu rapora nasıl ulaşabiliriz?

Mmy16, 6 yıl önce

senin adına çok sevindim kardeşim hayırlı olsun ama benim kesin teyitli bir bilgim var iş kur ile alalakalı. bizzat bu işi yapanlardan biri türkiye geneli yazı geldiğini ve bizim durumumuzda olanlar için işkur un onay vermeyeceğini yazmış. işkur aracılığı ile bi firma adam laıyordu. onlara söylemeyeyim alırlar dedim işkur üzerinden alacaklar ve işkur onay vermiyor dediler boşuna uğraşma dediler. araştırdım gerçeklik payı varmış

byzblt
Aday Memur
19 Kasım 2017 13:11

Bende bu durum düzeleceği kanısındayım. Ohal komisyonunu AiHMden de incelemeye gelmişler diye haberde okumuştum. Umutlu olmak istiyorum . Hic bir kriter yokken işimizden olduk.( kriteri olanlarda suçlu demiyorum.Darbeye fiilen katılmamış herkes masum bence) Ama bazende bizleri işimizden edenlerde biliyor bizim suçsuz oldugumuzu ama sanki bu olayların arkasında başka güçlerde varmış gibi geliyor. Rabbim hepimizin işini rastgetirsin.

Mmy16, 6 yıl önce

a.s göksunlu insan ilginç bir varlık onu bu süreçte çok iyi anladım artık umudumu kestim bu iş olaz diye realist yaklaşayım diyorum kendimi adapte ediyorum ama çok değil bir gün sonra yok diyorum düzelecek umutlanıyrum. anladım ki insan umutsuz olmuyor. asla olmuyor. bu aralar nedense içim de bu ayın sonlarına doğru bir ümit var komisyonun ilk kararlarına karşı neden bilmiyorum. halbuki khk sırasına göre sırama daha var aslında ama khk kaç unuttum 6 ocakta ihraçtım. hiçbir işlem görmeden beklemenin vermiş olduğu bir ümitte olabilir ama bilmiyorum. siz değerli arkadaşların düşünceleri nelerdir acaba bu işler ne zaman düzelir masumlarla hainler ne zaman ayıklanır. bizler mesleğimize kavuşurmuyuz

Wollter
Şube Müdürü
19 Kasım 2017 14:23

Beyler ohal komisyonunun başvuru sayfasını açın ENGLİSH butonunu tıklayın ve inceleyin

Alın size su gibi tertemiz bilgi

19 Kasım 2017 14:28

Mmy16 devrem. Benden büyük müsün küçük müsün amma tanımadığım için herkese devrem diyek bu sosyal alemde :)

Darbeye karışmayan herkes işine gücüne dönecek.. bunun süresini bilmiyom. Ne zaman dönerik amma eninde sonunda dönecez. Kul hakkına girenler düşünsün... Yüce mevlam görüyo. Ondan yüce hakim yok. Ben ona havale ettim.. garibanların cezasını çektiği bir dünya da yaşıyok... ahımızı alanlar düşünsün... İhanetim varsa da Allah gençliğimin hayrını göstermesin bana... daha ne deyim devrem?

mt0602
Daire Başkanı
19 Kasım 2017 14:38

Doğru söylüyorsun devrem yabancılara göstermelik sayfa yapmışlar asıl konunun muhatabı olan bizler için Türkçe sayfasında hiçbir görsel yok sırf komisyonun reklam kokan Hareketler Bunlar yabancılara etkilemek için biz haksızlıkların üzerine gidiyoruz biz mağdurlarını hakkını arıyoruz gibi bir sayfa yapmışlar

Wollter, 6 yıl önce

Beyler ohal komisyonunun başvuru sayfasını açın ENGLİSH butonunu tıklayın ve inceleyin

DARGINIMHAYAT
Aday Memur
19 Kasım 2017 14:39

26 nisan acigiyim ilk aviga alindigim gunden beri sizin yazilarinizi okuyorum ne guzel yaziyorsunuz rabbim hepimizin yardimcisi olsun selametle...

Göksunlu4656, 6 yıl önce

Mmy16 devrem. Benden büyük müsün küçük müsün amma tanımadığım için herkese devrem diyek bu sosyal alemde :)

Darbeye karışmayan herkes işine gücüne dönecek.. bunun süresini bilmiyom. Ne zaman dönerik amma eninde sonunda dönecez. Kul hakkına girenler düşünsün... Yüce mevlam görüyo. Ondan yüce hakim yok. Ben ona havale ettim.. garibanların cezasını çektiği bir dünya da yaşıyok... ahımızı alanlar düşünsün... İhanetim varsa da Allah gençliğimin hayrını göstermesin bana... daha ne deyim devrem?

Bahadır46
Genel Müdür
19 Kasım 2017 23:17

Devre bu darbeci hainlerin ve baş hainin yaptıkları ettikleri hainliklerin cezasını biz masumlar çekiyor. Senin gibi bende diyorum. Eğer devlete millete bir yamuğum bir hainliğim varsa dilerim Allahtan sabaha çıkarmasın beni.Amin.

Göksunlu4656, 6 yıl önce

aslan leon
Daire Başkanı
20 Kasım 2017 22:55

Yeni iki KHK geliyormuş hangi garibanların ocağına ateş düşecek acaba.

Sehzadee1453
Daire Başkanı
20 Kasım 2017 23:15

Mete kaganin komisyonla ilgili yazdiklarini okudunuz mu komisyon polislerle ilgili cd karttaki fislemelere gore karar verecekmis bunun da bazi suren mahkemelerde delil olarak kullanildigini yazmis ki bu konuya bi arkadasin mahkemesinde denk geldim.

30 eylül
Yasaklı
20 Kasım 2017 23:25

24 -25 kasım khk çıkma tarihi muhtemelen.

aslan leon, 6 yıl önce

Yeni iki KHK geliyormuş hangi garibanların ocağına ateş düşecek acaba.

mt0602
Daire Başkanı
20 Kasım 2017 23:35

Khk 27 sinde çıkar ayrıca ülkede birde büyük bir saldırı olur ayrıca tüm türkiyede şok şok feto operasyonu en büyüğü diyerek 1000 veya 1500 kişiyi aynı anda gözaltı yaparlar kapalı spor salonlarına koyarlar

Çünkü abd de ki dava neticesini biraz olsun kamuoyunu başka yönlere çekerek unutturmaya çalışırlar diye düşünüyorum

adilaykal
Aday Memur
21 Kasım 2017 01:19

22 kasım ihracim...herkes kime neye karşı kızgın öfkeli ise bende aynı psikolojideyim ancak Abd 'nin zarraf davası üzerinden ülkemize yüklenmesi hiç hayra alamet değil tasvip edilemez.

skkoç
Memur
21 Kasım 2017 01:29

baktımda bişey göremedim ne var ki

Wollter, 6 yıl önce

Bahadır46
Genel Müdür
21 Kasım 2017 08:27

Bu zarrabın tutuklanacağını bile bile niye amerikaya gittiğini anlamış değilim. Acaba amerikayla anlaştıda öyle mi gitti acaba. Amerika böyle kullanışlı aptalları kullanmayı sever. Allah ülkemizi korusun.

adilaykal, 6 yıl önce

22 kasım ihracim...herkes kime neye karşı kızgın öfkeli ise bende aynı psikolojideyim ancak Abd 'nin zarraf davası üzerinden ülkemize yüklenmesi hiç hayra alamet değil tasvip edilemez.

Toplam 9449 mesaj
«140141142143144145146147148149150151»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi