Editörler : smtvs
15 Temmuz 2017 01:02   

Msb iptal bu ne hadsizlik

Yaziyi haber gönder butonundan memurlar nete gönderelim insanlarin umuduyla oynamasın kimse.ben gonderemedim hata veriyor yarin tekrar denerim inşAllah editörler de bursan görür yöneticilere iletir

Sayın Memurlar net yöneticileri yaklaşık 1.5 ay önce ilana çıkan Msb Ant.işci alımları nihai liste açıklanmasına rağmen gülünç bir şekilde işgücüne ihtiyaç duyulmadığı gereķçesiyle nihai liste açıklanmasından 1 ay sonra ilandaki kadroların %80 i iptal edilmiştir.Bilindiği üzere ülkemizde sık sık böyle durumlar yaşanmakta bu ne yüzsüzlüktür ki kurum kendi isteğiyle ilana çıkıyor ve daha sonra adaylar mülakat tarihini beklerken alım iptal oluyor.Yoksa bu durum kuruma gönderilmiş bazı isimler mevcut olup bu kişiler nihai listeye giremeyince alımın iptali mi söz konusu.Bu ve benzeri iptal durumları sık olunca insanın aklına ancak bu geliyor.Lütfen bu iptalleri kamuoyuna duyurarak kurumları bu konuda daha dikkatli davranmaya çağırırmısınız.

15 Temmuz 2017 12:59

lesyev33
Memur

arkadşım başına ilk kez geliyor sanırım. iş kur alımlarına başvurmanı tavsiye etmiyorum.başına 4 kez

15 Temmuz 2017 20:19

teknis34
Memur

2.kez oluyor bu

Toplam 2 mesaj

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?