Editörler : supporters.

Kapalı
15 Temmuz 2017 11:38

Başkent kariyer ankara kpss a

Başkent kariyere yazılmayı düşünüyorum kpss a için. Giden arkadaşlar tavsiye eder misiniz ? Hangi hocaları tavsiye edersiniz ? Kararsızım yardımcı olabilir misiniz?

mert9191
Aday Memur
24 Temmuz 2017 23:29

Merhaba,

Tercihiniz cok isabetli olmus ankara da en

Guclu kadroya sahip bir dershane , ayrica ogrenci takip sistemi ,rehberlik hizmeti ve guclu kadrosuyla one cikan bir dershanedir.ozellikle maliye hocasi zakir hoca, kamu hukukunda

Bilal hoca, muhasebede ferhat yildiz ve ihsan hica,iktisatta da hilmi hoca on plana cikan hocalaridir.insaalah yardimci olmusumdur.

EmrahGazi
Kapalı
26 Temmuz 2017 12:56

Siz daha önceden bu dershaneye gittiniz mi? Gittiyseniz kaç aldınız ?

mert9191, 7 yıl önce

Merhaba,

Tercihiniz cok isabetli olmus ankara da en

Guclu kadroya sahip bir dershane , ayrica ogrenci takip sistemi ,rehberlik hizmeti ve guclu kadrosuyla one cikan bir dershanedir.ozellikle maliye hocasi zakir hoca, kamu hukukunda

Bilal hoca, muhasebede ferhat yildiz ve ihsan hica,iktisatta da hilmi hoca on plana cikan hocalaridir.insaalah yardimci olmusumdur.

EmrahGazi
Kapalı
29 Temmuz 2017 14:38

4t hakkında fikri olan var mı? Bir de hafta içi mi hafta sonu mu hangisi daha faydalı olur????

yasemin erkol
Aday Memur
29 Temmuz 2017 15:07

Hafta içi her zaman daha iyidir .4t yayınları oldukça başarılı.

EmrahGazi, 7 yıl önce

4t hakkında fikri olan var mı? Bir de hafta içi mi hafta sonu mu hangisi daha faydalı olur????

şvktmemur
Aday Memur
29 Temmuz 2017 16:12

hocam herkesin beklentisi farklı olduğu için buralardan bilgi almak yerine gidip görüşmek daha sağlıklı buluyorum. ben 4t yayınlarının birkaçını temin etmiştim. ben sevdim ve de faydasını gördüm

ayşcn10
Aday Memur
29 Temmuz 2017 23:30

ankara kariyer ile ilgili bilgisi olan arkadslarım varmı

EmrahGazi
Kapalı
30 Temmuz 2017 10:16

4T yı yayın olarak sormamıstım Ankarada dershane olarak sormuştum.Çoğu kişi hafta sonu grubunun daha iyi olduğunu söylüyor. Hafta sonu dershane hafta içinde ise o konuları fazlasıyla çalışabilip soru çözebilecek zaman olur diye söylüyorlar.

yasemin erkol, 7 yıl önce

Hafta içi her zaman daha iyidir .4t yayınları oldukça başarılı.

EmrahGazi
Kapalı
30 Temmuz 2017 11:22

Evet beklentiler farklı fakat belki önceden giden arkadaşlar varsa görüşlerini almakta fayda var diye düşünüyorum.Bu arada 4t yi yayın olarak değil ankarada dershane olarak sormustum. Siz gittniz mi vya hangısıne gittiniz?

şvktmemur, 7 yıl önce

hocam herkesin beklentisi farklı olduğu için buralardan bilgi almak yerine gidip görüşmek daha sağlıklı buluyorum. ben 4t yayınlarının birkaçını temin etmiştim. ben sevdim ve de faydasını gördüm

şvktmemur
Aday Memur
30 Temmuz 2017 13:09

daha öncede açılan bir konuda bahsetmiştim. bende dershane araştırdım uzun bir süre. yayınlarını geçmişte kullandığım için ve de akademik kadrosundan dolayı 4t yi kendime yakın buluyorum. h.içi düşünüyorum sabah 9-14 arası 5 gün sürüyormuş. haftasonu düşünenler için tam gün dershanedesiniz. bir gidin görüşün derim bir şey kaybetmezsiniz

EmrahGazi, 7 yıl önce

Evet beklentiler farklı fakat belki önceden giden arkadaşlar varsa görüşlerini almakta fayda var diye düşünüyorum.Bu arada 4t yi yayın olarak değil ankarada dershane olarak sormustum. Siz gittniz mi vya hangısıne gittiniz?

EmrahGazi
Kapalı
30 Temmuz 2017 13:36

Anladım teşekkür ederim yorumlarınız için saolun.

şvktmemur, 7 yıl önce

daha öncede açılan bir konuda bahsetmiştim. bende dershane araştırdım uzun bir süre. yayınlarını geçmişte kullandığım için ve de akademik kadrosundan dolayı 4t yi kendime yakın buluyorum. h.içi düşünüyorum sabah 9-14 arası 5 gün sürüyormuş. haftasonu düşünenler için tam gün dershanedesiniz. bir gidin görüşün derim bir şey kaybetmezsiniz

EmrahGazi
Kapalı
30 Temmuz 2017 18:41

Maalesef hiçbir bilgim yok Ankara kariyer hakkında.

ayşcn10, 7 yıl önce

ankara kariyer ile ilgili bilgisi olan arkadslarım varmı

gzmatk.1221
Yasaklı
30 Temmuz 2017 19:41

Dershaneleri gezmeye başla PEGEM,MURAT,KUZEY,4 T,BAŞKENT,MAKRO ....vb...kısacası karanfilden başla kızılay ve çevresi 2 gün gezmelisiniz.....Dershane seçimi,sınavı kazanmak ve iyi puan almaktan bence daha kolay

EmrahGazi
Kapalı
30 Temmuz 2017 20:24

Siz hangi dershaneye gittiniz?? Monopol 4t ve baskent kariyer hakkinda fikriniz var mi?

gzmatk.1221, 7 yıl önce

Dershaneleri gezmeye başla PEGEM,MURAT,KUZEY,4 T,BAŞKENT,MAKRO ....vb...kısacası karanfilden başla kızılay ve çevresi 2 gün gezmelisiniz.....Dershane seçimi,sınavı kazanmak ve iyi puan almaktan bence daha kolay

ayşcn10
Aday Memur
30 Temmuz 2017 20:42

cevap verdıgınz ıcın tesekkur ederım

EmrahGazi, 7 yıl önce

Maalesef hiçbir bilgim yok Ankara kariyer hakkında.

EmrahGazi
Kapalı
02 Ağustos 2017 15:09

monopol hakkında bilgisi olan var mı? Özellikle iktisat ve muhasebe hocaları hakkında bilgisi olan ?

EmrahGazi
Kapalı
06 Ağustos 2017 23:52

Ankara pegem akademi hakkinda bilgisi olan var mi?

EmrahGazi, 7 yıl önce

monopol hakkında bilgisi olan var mı? Özellikle iktisat ve muhasebe hocaları hakkında bilgisi olan ?

ollegg
Aday Memur
07 Ağustos 2017 09:22

haftasonu dersane hafta içi ders tekrarı. dersane bu işin max %30 u. asıl önemli olna kişinin kendis

EmrahGazi
Kapalı
07 Ağustos 2017 12:35

evet iş bende bitiyor fakat iyi bir dershanenindee önemli olduğunu düşünüyorum

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi