Editörler : supporters.

s.emrullah
Aday Memur
11 Ağustos 2017 13:44

Arkadaşlar 3. Komisyon da sınav listesinde en son girenin puanı 72.2 kusuratla kapatmış benim 72.5 kusuratla nasıl oluyor bu bilgisi olan varmı

V o y n u k
Genel Müdür
11 Ağustos 2017 13:48

Sağlam bir torpil bakacaksınız

educationn, 7 yıl önce

Arkadaşım liste sgk nin sitesinde. Bu arada kazananlari tebrik ederim daha önceden kurumun mulakatlarina girmis arkadaslar varsa aramizda onerilerini paylasirlarsa bizler için fikir olacaktir.

Maid
Aday Memur
11 Ağustos 2017 14:00

Giriyorum cikmiyor biri listeyi atsin lutfen.

11 Ağustos 2017 14:29

Sanki fizik vardı da sınav da biz çözmedik. Sen de yap muhasebeye sen de gir listeye. Listeye girenlere laf atmak da neyin nesi.

ir mania, 7 yıl önce

bu hesap makineleri ne şanslı binlerce alım oluyor muhasebe yapabiliyorsan kralsın yazık bu ülkenin düşünen beyinlerine

V o y n u k
Genel Müdür
11 Ağustos 2017 14:35

Düşünen beyinleri sizin düşünmenize gerek yok. Biz kendimizi düşünüyoruz yeterince.

ir mania, 7 yıl önce

bu hesap makineleri ne şanslı binlerce alım oluyor muhasebe yapabiliyorsan kralsın yazık bu ülkenin düşünen beyinlerine

Maid
Aday Memur
11 Ağustos 2017 14:36

Diger tercihte kac kisi ve kacakadar duser. Tahminler.

ir mania
Şube Müdürü
11 Ağustos 2017 14:39

muhasebe çözmek düşünmek değildir işin felsefesini bilmeyen adamları devlete dolduruyorlar

V o y n u k, 7 yıl önce

Düşünen beyinleri sizin düşünmenize gerek yok. Biz kendimizi düşünüyoruz yeterince.

11 Ağustos 2017 15:43

Arkadaş p42'de muhasebe hesaplamaya dahil değil p23'de %15 etkili neyin kavgasını verip millete çamur atıyorsun. Bir konuda eksiğin varsa oturup çalışır halledersin. Yok ben düşünen beyinim o işler bana gelmez diyorsan akedemik kariyer yap yanlış yerdesin hem bir buluşun icadın falan varsa söyle bizde bilelim.

ir mania, 7 yıl önce

avadig
Aday Memur
11 Ağustos 2017 18:39

Cok yuksek puanla kapatti. En kotumser tahminler bile 83 diyordu. 84 puan alan insanlar acikta kaldi. Onumuzdeki kpss den once tekrar alim olur mu acaba? Ve tahminen kaca iner puanlar? 80 i gorur mu? Tecrubeli arkadaslar fikir verebilir mi?

11 Ağustos 2017 18:57

İşin felsefe neymiş? Kpssde var mı o ders? Kpss varsa yapardık, olmadığı için kpssde olanları yaptık biz de. Keşke sen de yapsaydın kpss derslerini de böyle gelip çirkeflik yapmazdın.

ir mania, 7 yıl önce

muhasebe çözmek düşünmek değildir işin felsefesini bilmeyen adamları devlete dolduruyorlar

paretoo
Şef
11 Ağustos 2017 23:36

Ooooff bıktım şu forumdaki saçma sapan tiplerden. İşin felsefesini (o ne demekse) çözdüysen git öğretim üyesi falan ol da sen de kazan memleket de kazansın abicim hadi ya. yallah akademiye.

ir mania, 7 yıl önce

educationn
Aday Memur
19 Ağustos 2017 22:41

Arkadaşlar belgeleri teslim eden varmi ? Eger varsa diploma fotokopisini noterdemi onaylattiniz acaba ?

19 Ağustos 2017 23:16

Noterde onaylatsanız da olur ama gereksiz külfete girmiş olursunuz.Bulunduğunuz şehirde ki SGK il müdürlüğüne başvuru çıktısı,diplomanın aslı ve fotokopisiyle gidin diplomanın aslını ibraz ederek onaylatın notere para vermekten kurtulursunuz.

educationn, 7 yıl önce

Arkadaşlar belgeleri teslim eden varmi ? Eger varsa diploma fotokopisini noterdemi onaylattiniz acaba ?

educationn
Aday Memur
20 Ağustos 2017 01:56

Çok teşekkür ederim sağolun

lifta
Aday Memur
20 Ağustos 2017 10:35

Arkadaşlar başvuru çıktısını nerden alıyoruz , yardımcı olurmusunuz

20 Ağustos 2017 11:04

Başvuru yaptığında bilgisayarına pdf'sini indirmediysen

https://uyg.sgk.gov.tr/kdsinavbasvuru

bu adresten girip tekrar edinebilirsiniz.

lifta, 7 yıl önce

Arkadaşlar başvuru çıktısını nerden alıyoruz , yardımcı olurmusunuz

lifta
Aday Memur
20 Ağustos 2017 11:16

Teşekkür ederim

Eşrefi Mahlukat, 7 yıl önce

Başvuru yaptığında bilgisayarına pdf'sini indirmediysen

https://uyg.sgk.gov.tr/kdsinavbasvuru

bu adresten girip tekrar edinebilirsiniz.

V o y n u k
Genel Müdür
18 Eylül 2017 17:00

Sgk mülakat sorularım.

Giffen mal nedir.

Hiperenslafyon nedir?

Statik Analiz nedir?

İstimval ve İstimlak nedir.

Üretim faktörleri nelerdir.

patateskızartması
Daire Başkanı
19 Eylül 2017 00:27

Bugün mü mülakata girdiniz

Komisyon nasıl bu tip soruların dışında kurumla vs alakalı farkli seyler soruldu mu?

Umarım hakkınızda hayırlısı olur

V o y n u k, 7 yıl önce

Sgk mülakat sorularım.

Giffen mal nedir.

Hiperenslafyon nedir?

Statik Analiz nedir?

İstimval ve İstimlak nedir.

Üretim faktörleri nelerdir.

Toplam 140 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler