Editörler : Pangaea
«21222324252627282930313233

onceokull
Aday Memur
06 Ağustos 2017 14:18

Hiç sanmıyorum hocam

Muratcaan, 7 yıl önce

Temmuzda atananların sıralamadan çıkarılma durumu var mı?

Muratcaan
Aday Memur
06 Ağustos 2017 14:30

Keşke çıkarılsa. Belki birçok kişi mülakata bile bir giremicek bu yüzden.

onceokull, 7 yıl önce

Hiç sanmıyorum hocam

alpertungaolcay
Kapalı
06 Ağustos 2017 14:35

Hocam sorular basit konuşma butunluğune diksiyona felan bakıyorlar . Ama bunlarda benim izlenimime gore onlar için bir olçut değil tamamen tipe bakıyorlar kendilerine sempatik ğelenlere yüksek veriyorlar . Bu kanıya şuradan vardım ; sorular bir öğretmeni bırak lise oğrencisinin cecaplayacağı kadar basit çıkan herkes doğru cevaplayıp çıkıyor . Bence tamamen tipe ve sempatikliğe bakıyorlar

Okulöncecim, 7 yıl önce

Selam arkadaşlar bir şey rica edebilir miyim mülakata girenler bizim alanda mülakat soruları nelerdir acaba paylaşabilir mi

alpertungaolcay
Kapalı
06 Ağustos 2017 14:38

Hocam onlar çıkarıldı bile 1 ile 10 ağustos arası kayıtları var kayıt olanlar otomotik olarak çıkar. Zaten sıralama verildiğinde bir kuruma yerleşenler dahil edilmesin diye bir kutucuk var ona tıklayınca atananlar kayıt yaptıranlar dahil edilmiyor

Muratcaan, 7 yıl önce

Muratcaan
Aday Memur
06 Ağustos 2017 14:44

Ben genel sıralamada falan çıkarılmadığını sanıyordum. Umarım dediğiniz gibidir, olması gereken sonuçta.

alpertungaolcay, 7 yıl önce

Hocam onlar çıkarıldı bile 1 ile 10 ağustos arası kayıtları var kayıt olanlar otomotik olarak çıkar. Zaten sıralama verildiğinde bir kuruma yerleşenler dahil edilmesin diye bir kutucuk var ona tıklayınca atananlar kayıt yaptıranlar dahil edilmiyor

onceokull
Aday Memur
06 Ağustos 2017 14:48

Mülakat için cagrilacagi zaman siralamadan düşecekler hocam yani engel değiller

Muratcaan, 7 yıl önce

alpertungaolcay
Kapalı
06 Ağustos 2017 14:49

Hocam siz anlanadınız şu an genel sıralamadalar çıkmadı. Puanlar açıklandığında ais osym de p121 sıralamasına bakarken sayfanın altında herhanği bir kuruma atananlar dahil edilmesin kutucuğu var oraya tıkladığında kendi bolumunden atananlar çıkarılarak sıralama verilir

Muratcaan, 7 yıl önce

Ben genel sıralamada falan çıkarılmadığını sanıyordum. Umarım dediğiniz gibidir, olması gereken sonuçta.

onceokull
Aday Memur
06 Ağustos 2017 14:51

Sıralama olarak çıkmadılar zaten ama mülakat durumunda zaten atananların simdiki kpss puanı sizden yuksek olanlar otomatik düşecek ve sonrakilere geçecek hocam sonuç olarak onlar sıralamayı görünürde etkilemiş oluyolar sadece

Muratcaan, 7 yıl önce

alpertungaolcay
Kapalı
06 Ağustos 2017 14:58

Bu atananlar atanmadan önce çoğu sınava girdiler bunlar iyi yapan çalışkan gruplar atananlardan en aşağı bir 15 bin vardır ilk elli binde buda sıralaması 40 -50 binde olanları genel sıralamada 10-15 bin arası duşurecektir.

onceokull
Aday Memur
06 Ağustos 2017 15:03

genel anlamda o kadar fazla kişi olacağını sanmıyorum ama inşallah dediğiniz kadar vardır

Bu atananlar atanmadan önce çoğu sınava girdiler bunlar iyi yapan çalışkan gruplar atananlardan en aşağı bir 15 bin vardır ilk elli binde buda sıralaması 40 -50 binde olanları genel sıralamada 10-15 bin arası duşurecektir.

alpertungaolcay
Kapalı
06 Ağustos 2017 15:05

Şu an atanan ve p121 i 75 ve ustu olan bu sınavda bir çok arkadaşım var dersaneden

onceokull, 7 yıl önce

genel anlamda o kadar fazla kişi olacağını sanmıyorum ama inşallah dediğiniz kadar vardır

onceokull
Aday Memur
06 Ağustos 2017 15:13

branş sıralamaları açıklandığında anlarız hocam dediğiniz gibi olursa beklenenden çok daha iyi gelir

Şu an atanan ve p121 i 75 ve ustu olan bu sınavda bir çok arkadaşım var dersaneden

alpertungaolcay
Kapalı
06 Ağustos 2017 15:18

1700 kişi atandı bin tanesi ilk beş binde olsa ki olur bence ilk beş binde bin kişi yukseltir bence çünkü herkes ğirdi ne olur olmaz atanamam belki diye

onceokull, 7 yıl önce

branş sıralamaları açıklandığında anlarız hocam dediğiniz gibi olursa beklenenden çok daha iyi gelir

kirazzzzopa
Aday Memur
07 Ağustos 2017 00:34

Rize pegemde okul öncesi alan grubu varmış

denizhand
Aday Memur
07 Ağustos 2017 01:23

ÖSYM merkezi alımla atananları çıkarabilir, MEB merkezi atama dışında, kendi mülakatıyla alım yapıyor Mebin kimi atadığından ösym nin haberi olmuyor. Bu yüzden listeye dahil edilmesin i seçin veya seçmeyin, öğretmenlik için sıralama değişmez.

alpertungaolcay
Kapalı
07 Ağustos 2017 02:03

Duşmemiş olsa bile sonuçta 20 bin kişi içinden sınava ğirmiş ve atanmış kişiler olmayacak bu sıralamayı en az 10 bin kişi oynatır ilk 50 binde bu da önemli bir sayı hele bizde 79 la kapattı mulakattan 85 alanlar bile ne olur olmaz diye girdi sınava

denizhand, 7 yıl önce

ÖSYM merkezi alımla atananları çıkarabilir, MEB merkezi atama dışında, kendi mülakatıyla alım yapıyor Mebin kimi atadığından ösym nin haberi olmuyor. Bu yüzden listeye dahil edilmesin i seçin veya seçmeyin, öğretmenlik için sıralama değişmez.

07 Ağustos 2017 04:36

Hocalarim benim p10 88di p121 80.3 gelsi 35 net ile siralamam 10bin ilk atamalarda gitme sansim nedirr?

denizhand
Aday Memur
07 Ağustos 2017 09:03

Tabii, ösym nin sıralaması sabit kalmaz ama net değil öğretmenler için, onu belirtmek istedim.

Yapılması gereken mebe istekte bulunup sıralama, istatistiksel bilgiler, şifre ile sonuç öğrenme vb işlemleri hayata geçirmesini sağlama. Başvuranların bütün bilgileri ellerinde var, gerisi çok zor değil meb için. Bunlar bilinmedikçe rastgele tercih yapılıyor.

Binlerce mail gitmedikçe, sayısız telefon açılmadıkça nedense bu kadar basit bi işlem için adım atmıyor kurumlar.

Duşmemiş olsa bile sonuçta 20 bin kişi içinden sınava ğirmiş ve atanmış kişiler olmayacak bu sıralamayı en az 10 bin kişi oynatır ilk 50 binde bu da önemli bir sayı hele bizde 79 la kapattı mulakattan 85 alanlar bile ne olur olmaz diye girdi sınava

omer.kaygisiz
Kapalı
07 Ağustos 2017 10:31

Arkdaslar bir tanede ben taniyorum 83 puani olup eski puani olan 76 ile atanan bir arkdas.

Ilgın424
Aday Memur
07 Ağustos 2017 10:39

Arkadalar bu sene sıralana mükakata çağrılma hepsi süpriz

Toplam 642 mesaj
«21222324252627282930313233

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi