Editörler : smtvs
18 Temmuz 2017 02:05   

2016 Kpss ile ilgili

Lise 3 de iken 2016 ortaöğretim kpss ye girdim şuan mezunum tercih yapabilir miyim o puan ile, yapabilirsem nasıl yapabilirim?

18 Temmuz 2017 06:49

Recepaliozturk
Aday Memur

Yapabilirsin, o puan 2 sene 4 tercih dönemi geçerli.Şuanda 2. Tercihler verildi.Kasımda 3. Tercih klavuzu yayınlanır ve Ösym nin sitesinden tercihler alınır.

18 Temmuz 2017 19:04

furkanbey58
Aday Memur

Yapabilirsin, o puan 2 sene 4 tercih dönemi geçerli.Şuanda 2. Tercihler verildi.Kasımda 3. Tercih klavuzu yayınlanır ve Ösym nin sitesinden tercihler alınır.

Recepaliozturk, 2 yıl önce - Alıntıya git

Tercih nasıl yapıcaz ben ÖSYM de şimdi bakıyorum birsürü yerler var 40 tane işaretle diyor işaretledim hesapla diyor tercih zamanı geldiğinde başka bi sistem ile mi yapıcaz

18 Temmuz 2017 20:29

Recepaliozturk
Aday Memur

Tercih nasıl yapıcaz ben ÖSYM de şimdi bakıyorum birsürü yerler var 40 tane işaretle diyor işaretledim hesapla diyor tercih zamanı geldiğinde başka bi sistem ile mi yapıcaz

furkanbey58, 2 yıl önce - Alıntıya git

Tercihler alınmaya başlandığında kendi sayfandan "başvuru sürecindekiler" den başvuru yapacağın kılavuzu secip, sonra tercihlerini sıralıyorsun.Zorluğu yok merak etme.Şuanda bir yere tercih yapamassın çünkü şartların uymuyor.Sistemde belli...

Toplam 3 mesaj

ANKET
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, KPSS puanı yerine mezuniyet notuyla personel almasını;