Editörler : Pangaea
«17181920212223242526272829

yagmurzamanı
Aday Memur
06 Ekim 2017 17:35

Benim de atama yazım gelmis arkadaşlar. Haftaici baslayacağim nasipse. Darısı bekleyen herkese olsun

atananiibfli
Aday Memur
06 Ekim 2017 17:38

acaba diyorum yazısı gelenler otobüs biletinizi alıyor musunuz pazartesi başlıyor musunuz??

aeronautical
Aday Memur
06 Ekim 2017 17:43

Tebligatları ellerine ulaşan arkadaşlar eve polis geldikten kaç gün sonra tebligat ulaştı elinize ya da kurum tarafından gelin başlayın diye arandınız ?

plasticknife
Aday Memur
06 Ekim 2017 18:05

Haber gelen arkadaslara hayirli ollsun. Gozunuz aydin:) acaba cagirilanlardan ankarada ikamet eden veya ankaraya atanan var midir?

kpssbıyolojı
Aday Memur
06 Ekim 2017 18:25

es durumu nedır lutfen bılgı verın kasımda sgk yazmayı dusunuyorum yardımcı olur musunuz

msntr
Aday Memur
06 Ekim 2017 18:42

evet atandığım yerin il müdürlüğü izmir e atandım izmir sgk il müdürlüğünü aradım

truestar, 7 yıl önce

Atandiginiz yerin il mudurlugunu aradiniz dimii?

5610.AYSEEE
Aday Memur
06 Ekim 2017 22:35

evet ben varım . ankara sgk il mudurlugune ulaştınız mı

plasticknife, 7 yıl önce

Haber gelen arkadaslara hayirli ollsun. Gozunuz aydin:) acaba cagirilanlardan ankarada ikamet eden veya ankaraya atanan var midir?

plasticknife
Aday Memur
06 Ekim 2017 22:39

Hayir malesef ulasamadim. Sizin atama onayiniz geldi mi? Ulasabildiniz mi siz?

5610.AYSEEE, 7 yıl önce

evet ben varım . ankara sgk il mudurlugune ulaştınız mı

5610.AYSEEE
Aday Memur
06 Ekim 2017 22:42

ben herkes il müdürlüğünu aradım vs seyler yazdıdını 4.30 da gördum sonra aradım sanırım mesai bitmişti aradığımda mesguldu surekli siz kacta aradınız bı de hangi ilçe ye atandınız saat kaç gibi aradınız

plasticknife, 7 yıl önce

Hayir malesef ulasamadim. Sizin atama onayiniz geldi mi? Ulasabildiniz mi siz?

plasticknife
Aday Memur
06 Ekim 2017 22:59

Ben de burda gorup aradim 3 bucuktan sonraydi sanirim. Benim ilce belli degil tasra diye geciyor. O yuzden merkezi arayip ordan bağlanmak gerekiyor ona da ulasamiyorum. Birkac gundur de surekli ariyorum ulasamiyorum.

5610.AYSEEE, 7 yıl önce

ben herkes il müdürlüğünu aradım vs seyler yazdıdını 4.30 da gördum sonra aradım sanırım mesai bitmişti aradığımda mesguldu surekli siz kacta aradınız bı de hangi ilçe ye atandınız saat kaç gibi aradınız

5610.AYSEEE
Aday Memur
06 Ekim 2017 23:02

tasra zaten ilçe yani.merkezi olarak atanmadınız mı ?tercih yaparken orda hangi ilçe oldugu yazar nasıl belli değil ?

plasticknife, 7 yıl önce

Ben de burda gorup aradim 3 bucuktan sonraydi sanirim. Benim ilce belli degil tasra diye geciyor. O yuzden merkezi arayip ordan bağlanmak gerekiyor ona da ulasamiyorum. Birkac gundur de surekli ariyorum ulasamiyorum.

5610.AYSEEE
Aday Memur
06 Ekim 2017 23:04

hangi numarayı aradınız yazabilir misiniz

5610.AYSEEE, 7 yıl önce

tasra zaten ilçe yani.merkezi olarak atanmadınız mı ?tercih yaparken orda hangi ilçe oldugu yazar nasıl belli değil ?

5610.AYSEEE
Aday Memur
07 Ekim 2017 00:07

benim atandıgım yer ankara tasra birimi atandıgım kurumu yani tasrayı aramam gerekmiyo mu örnegın burda herkes il müdürlüğünden bahsediyo ben tasra degil demerkez ankara sgk ilmüdürlüğünü mü aramam gerekiyo

muhammedgcr, 7 yıl önce

Hocam atandığınız ilin kurumunu arayın yazı size geldiğinde beni arayıp bilgi verirseniz sevinirim diyin numaranızı alırlar haber ederler. Tebligat beklemek istemediğniizi söyleyin

muhammedgcr
Aday Memur
07 Ekim 2017 00:12

Hocam bende van Muradiye atandım ama van sgk yı aradım. Sizde ilçenin bağlı olduğu ili arayacaksınız sgk müdürlüğünü arayacaksınız

5610.AYSEEE, 7 yıl önce

benim atandıgım yer ankara tasra birimi atandıgım kurumu yani tasrayı aramam gerekmiyo mu örnegın burda herkes il müdürlüğünden bahsediyo ben tasra degil demerkez ankara sgk ilmüdürlüğünü mü aramam gerekiyo

muhammedgcr
Aday Memur
07 Ekim 2017 00:14

Yani ankara sgk yı

muhammedgcr, 7 yıl önce

Hocam bende van Muradiye atandım ama van sgk yı aradım. Sizde ilçenin bağlı olduğu ili arayacaksınız sgk müdürlüğünü arayacaksınız

5610.AYSEEE
Aday Memur
07 Ekim 2017 00:25

anladım sagolun bilginiz için ama mantıken atandıgımız kurum bizi araması gerekiyor diye dusundum yani ankara tasra kurumu. ankara sgk yı aradım acmadılar

muhammedgcr, 7 yıl önce

Yani ankara sgk yı

muhammedgcr
Aday Memur
07 Ekim 2017 00:36

Hocam ben erken başlamak isterseniz diye dedim yoksa aranmak durumuna gerek yok tebligat geldikten sonra 15 gün içinde başlıyorsunuz. Benim erken başlamam gerekiyor çünkü eş durumu tayin için ne kadar erken o kadar iyi benim için

5610.AYSEEE, 7 yıl önce

anladım sagolun bilginiz için ama mantıken atandıgımız kurum bizi araması gerekiyor diye dusundum yani ankara tasra kurumu. ankara sgk yı aradım acmadılar

5610.AYSEEE
Aday Memur
07 Ekim 2017 00:39

tabiki ben de erken baslamak isterim sadece ben atandıgımız tasra kurumuna gider direk yazı diye düşündüm tesekkürler tekrar :)

muhammedgcr, 7 yıl önce

Hocam ben erken başlamak isterseniz diye dedim yoksa aranmak durumuna gerek yok tebligat geldikten sonra 15 gün içinde başlıyorsunuz. Benim erken başlamam gerekiyor çünkü eş durumu tayin için ne kadar erken o kadar iyi benim için

atananiibfli
Aday Memur
07 Ekim 2017 01:25

arkadaşlar şimdi anlarayı mı atandığımız yeri mi arıyoruz ikisi de açmıyor.. pazartesi bulunduğum sgk insan kaynaklarına gideceğim o ulaşsın.. onun verdiği noları açan yok.. 15inden önce ev tutmam lazım hele hele giriş yapalım ki maaşımız yatsın..

5610.AYSEEE, 7 yıl önce

tabiki ben de erken baslamak isterim sadece ben atandıgımız tasra kurumuna gider direk yazı diye düşündüm tesekkürler tekrar :)

5610.AYSEEE
Aday Memur
07 Ekim 2017 10:50

sizin de ankara sanirim ankara cevap vermezse tebligatı bekleyecez bu gidişle

atananiibfli, 7 yıl önce

arkadaşlar şimdi anlarayı mı atandığımız yeri mi arıyoruz ikisi de açmıyor.. pazartesi bulunduğum sgk insan kaynaklarına gideceğim o ulaşsın.. onun verdiği noları açan yok.. 15inden önce ev tutmam lazım hele hele giriş yapalım ki maaşımız yatsın..

Toplam 579 mesaj
«17181920212223242526272829

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi