Editörler : supporters.
«125126127128129130131132133134135136137

mirzezal
Aday Memur
15 Ocak 2018 09:54

3188 tl

haklımemur, 6 yıl önce

Destek Personelin maaşını bilen var mı?

haklımemur
Aday Memur
15 Ocak 2018 09:57

Teşekkür ederim

mirzezal, 6 yıl önce

3188 tl

haklımemur
Aday Memur
15 Ocak 2018 09:58

Siz çalışıyor musunuz yoksa?

mirzezal, 6 yıl önce

3188 tl

mirzezal
Aday Memur
15 Ocak 2018 10:19

evet

haklımemur, 6 yıl önce

Siz çalışıyor musunuz yoksa?

haklımemur
Aday Memur
15 Ocak 2018 11:47

Nasıl Hocam destek personelin çalışma durumu yoğunluk filan ?

mirzezal, 6 yıl önce

evet

işletmeci02
Aday Memur
15 Ocak 2018 15:52

kamudan kazanan arkadaşlar. ne durumdasınız? muvafakat yazılarınız ulaştı mı kurumlarınıza?

volkan.ylm.
Aday Memur
15 Ocak 2018 16:18

maalesef hala bekliyor böyle giderse davalık olacaz

volkan.ylm.
Aday Memur
15 Ocak 2018 18:38

kamudan atananlardan maliyebakanlığı personeli olup muvafakatı yazılan var mı? varsa yazıma cvp yazabilir mi

immemorial
Şef
15 Ocak 2018 23:15

Felaket yoğun kardeş.Başlarını kaşıyacak vakitleri yok.Maaşlarını kuruşuna kadar hakediyorlar...

haklımemur, 6 yıl önce

Nasıl Hocam destek personelin çalışma durumu yoğunluk filan ?

unherr
Şef
16 Ocak 2018 08:37

Günaydın

Açıktan atanıp bugün başlayacak arkadaşlar şimdiden hayırlı olsun.

başladığınız yerlerden kısa kısa bilgiler verirseniz seviniriz.

PINARHU2011
Aday Memur
16 Ocak 2018 09:18

Cuma günü insan kaynakları ile görüşmüştüm, bir iki güne yazınız ulaşır kurumunuza demişlerdi. Sonra da ayrılış ve başlangıç yapacaksınız dediler. Hala gelen bir yazı yok, bekliyoruz

işletmeci02, 6 yıl önce

kamudan kazanan arkadaşlar. ne durumdasınız? muvafakat yazılarınız ulaştı mı kurumlarınıza?

işletmeci02
Aday Memur
16 Ocak 2018 10:07

peki bakanlık oluru ulaştı mı size? çünkü benim son yapılan duyurudan anladığım kadarıyla bakanlık olurunun ardından kurumdan tarafımıza bi yazı daha ulaşcak. akabinde de ilişik kescez.

"Kamudan atanan adayların muvafakat işlemleri ile ilgili yazışmalar devam etmekte olup muvafakat işlemi bittikten sonra Kurumumuz yazısını müteakip çalıştıkları Kurumlarından ayrılarak atandıkları hizmet birimlerinde göreve başlayacaklardır.

benim şu kalın kısımda belirtilen ibareden anladığım bu. demin de aradım kurumu. düşündüğüm gibiymiş. ama dilerseniz siz de teyid etmek için arayın. ne olur ne olmaz. bi yanlış anlaşılma olmasın sonra. ilaveten kamudan atananlar olarak öğrendiklerimizi burada paylaşalım ki mağduriyet yaşanmasın. o kadar emek verdik.

bugün başlayacak arkadaşlar için de hayırlı olsun. onlar da fırsat buldukça süreçle ilgili bizi bilgilendirebilirlerse çok makbule geçer :)

PINARHU2011, 6 yıl önce

Cuma günü insan kaynakları ile görüşmüştüm, bir iki güne yazınız ulaşır kurumunuza demişlerdi. Sonra da ayrılış ve başlangıç yapacaksınız dediler. Hala gelen bir yazı yok, bekliyoruz

pars1923
Aday Memur
16 Ocak 2018 10:09

Bugün işe başlayan arkadaşlara başarılar. Benim kurum da dahil 3-4 kişinin kurumları bize zorluk çıkartmakta olduğu için bazı muvafakat verme süreleri uzayabilir. Hakkımızda hayırlısı olsun.

PINARHU2011
Aday Memur
16 Ocak 2018 10:17

Ben de sizin gibi anladım, cuma günki görüşmemizde teyit ettim aynı şekilde. Muvafakat yazım çıktı burdan epey önce. TKDK'dan son bi yazı gelicek ve ayrılış yapıcam. O yazı için de birkaç güne dediler ama hala ses yok. Bugün yine arıcam. Size son gelecek yazı ile ilgili bir tarih belirttiler mi peki? Bir de yıllık izinlerimiz devrolacaktır diye tahmin ediyorum ama net bilgisi olan var mı?

işletmeci02, 6 yıl önce

peki bakanlık oluru ulaştı mı size? çünkü benim son yapılan duyurudan anladığım kadarıyla bakanlık olurunun ardından kurumdan tarafımıza bi yazı daha ulaşcak. akabinde de ilişik kescez.

"Kamudan atanan adayların muvafakat işlemleri ile ilgili yazışmalar devam etmekte olup muvafakat işlemi bittikten sonra Kurumumuz yazısını müteakip çalıştıkları Kurumlarından ayrılarak atandıkları hizmet birimlerinde göreve başlayacaklardır.

benim şu kalın kısımda belirtilen ibareden anladığım bu. demin de aradım kurumu. düşündüğüm gibiymiş. ama dilerseniz siz de teyid etmek için arayın. ne olur ne olmaz. bi yanlış anlaşılma olmasın sonra. ilaveten kamudan atananlar olarak öğrendiklerimizi burada paylaşalım ki mağduriyet yaşanmasın. o kadar emek verdik.

bugün başlayacak arkadaşlar için de hayırlı olsun. onlar da fırsat buldukça süreçle ilgili bizi bilgilendirebilirlerse çok makbule geçer :)

dikenlivatoz
Aday Memur
16 Ocak 2018 10:41

Yıllık izinlerimiz devrolacakmış arkadaşım. Bunu sormuştum tkdk insan kaynaklarına. Devrolmayaydı yapıştıracaktım izni ben de.

Muvafakat konusunda zorluk yaşayan arkadaşların bakanlık yazıları bir an önce gelir umarım. Sinir bozucu bir durum gerçekten. Yine de bakanlıkların dava aşamasına bırakmadan göndereceklerini düşünüyorum ben.

Bu arada bugün başlayan herkese tekrar hayırlı olsun...

PINARHU2011, 6 yıl önce

Ben de sizin gibi anladım, cuma günki görüşmemizde teyit ettim aynı şekilde. Muvafakat yazım çıktı burdan epey önce. TKDK'dan son bi yazı gelicek ve ayrılış yapıcam. O yazı için de birkaç güne dediler ama hala ses yok. Bugün yine arıcam. Size son gelecek yazı ile ilgili bir tarih belirttiler mi peki? Bir de yıllık izinlerimiz devrolacaktır diye tahmin ediyorum ama net bilgisi olan var mı?

medetsiz
Aday Memur
16 Ocak 2018 11:24

Öncelikle bugün başlayan arkadaşlara başarılar diliyorum.Kamudan atananlardan hiç kimsenin ilişik kesme veya atama oluru yazısı gelmedi mi yoksa sadece bikaç kişi mi bekliyor böyle. Merak ediyorum yazısı gelen varsa bize de haber verirse iyi olur arkadaşlar.

siyahseyyah
Aday Memur
16 Ocak 2018 16:29

Yerlerine ulaşan arkadaşlara slm olsun. Giriş için 25 ocağa kadar esnekliğimiz varmış. bunu ilde öğrenmek biraz kötü oluyor ama gene de bir iki gün daha serbestliğin tadını çıkarayım dedim. Var mı başka benim gibi :)

compromise
Aday Memur
17 Ocak 2018 22:09

maliye bakanlığı muvafakat vermemiş

siyahseyyah
Aday Memur
18 Ocak 2018 00:28

Dava süreçleri filan uzun oluyor, mevzuat değişik olduğu için TKDK hakkınızı saklı tutmayabilir. Kötü bir şey söylüyorum ama inşallah maliyeden gelecek arkadaşların hakkı yanmaz.

compromise, 6 yıl önce

maliye bakanlığı muvafakat vermemiş

ark01
Aday Memur
18 Ocak 2018 04:48

Dava kazananlar olmuș, Umarım davaya kalmadan bir sekil halledilir

Toplam 2737 mesaj
«125126127128129130131132133134135136137

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi