Editörler : Pangaea
«45678910111213141516

Akc23
Memur
14 Eylül 2017 20:29

Hamza Bey e kac kisi olacagini niye sormadiniz peki?yalan dolan.ek atamanin olabilecegini biz de soyluyoruz.20bin den gitmeyen olur vs ek atama olur.sizin mevzunuz bu degil ki.10bin olsun 20 bin olsun derdindesiniz.umut tacirligi yapiyorsunuz bir anlamda.bu rakamlarda olmayacagini,cuzzi sayilarda alima cikilacagini sizde iyi biliyorsunuz.

Bizler sadece kendi cikarlarimizi dusunuyormusuz oylemi?nedense biz de bunlari 2018e yaklasirken,35 bin kadro almasina ragmen,sinir edebiyati,15Temmuz edebiyati yapip bi 10 bin daha kadro almaya calisan sizler icin dusunuyoruz.varsin vicdanlar cevap versin buna.

fiberoptika
Genel Müdür
14 Eylül 2017 21:37

Yalan yalan dolansa dolan sana neden dert oldu? Biz aramızda paslaşıyoruz böyle 10.000 ben 20.000 sen 30.000 o. Sen işine bak. yalanla dolanla zaman kaybetme. haydi. Ek atama beklemiyorsan işine bak.

descartes34
Aday Memur
14 Eylül 2017 21:44

İsteyenin istediği başlıkta yazmaya hakkı vardır. Sizin de daha önceden başka başlıklarda yazmış olduğunuz gibi. Buna kimse karışamaz.

Akc23
Memur
14 Eylül 2017 22:36

Al iste bir seviyesiz daha.siz burda benim hakkimi gaspedip kulis yapmaya calisirsaniz her turlu yazarim cizerim.ha yok amaciniz kendiniz calip kendiniz oynamaksa ona karismam.sizin bileceginiz is.herkes hakkini alacak.kimsenin hakkina tecavuz etmeyecek.

fiberoptika, 7 yıl önce

Yalan yalan dolansa dolan sana neden dert oldu? Biz aramızda paslaşıyoruz böyle 10.000 ben 20.000 sen 30.000 o. Sen işine bak. yalanla dolanla zaman kaybetme. haydi. Ek atama beklemiyorsan işine bak.

Adayokulonceci
Kapalı
14 Eylül 2017 22:42

ya bırakın şu sınırda kaldım ayaklarını. sınırda kalan kişi 10 bin istemez. 10 bin istiyorsun madem ek atama demeyeceksin ona. çık de ki ben 35 bin atandığı halde atanamadım, 2017liler beklerken de bir atama daha istiyorum. ek mek değil o. geçiniz.

15 Eylül 2017 00:04

Arkadaşlar haklarınızı savunun ama bunu doğru tezlerle yapın. Öncelikle ek atama olsa(bin ikibin kontejyan verilecek olsa) taban puanlar belki de daha yüksek bile gelebilir. 21. Tercihi açmayıp atanamayan pek çok insan var ve ek atama olsa ilk bunlar atanacaktır. Dolayısı ile sınırda kalanların ek atamada atanamama ihtimali de söz konusu. Bundan dolayı ek atamada yüksek rakam istenmesi atanma ihtimalini artırmak istemesinden. istenen kontejyandan yalan çıkarmak kötü niyet olur. Sınırdaki kişi mülakat olmasa atanacak durumdayken atanamıyor veya iyi bir yere atanmak istiyor hakkinı istiyor. Zarar görecek olabilirsiniz ve istemeyebilirsiniz ama hakkına saygı duyacaksınız.

Son olarak düsünceniz bu ek kontejyan verildiğinde sizin kontejyan azalacaksa şayet dershane hocaları atanırken aramızda sizleri hiç göremedik. Burada o kadar aşagılayıcı konuşuyorsunuz ki sizleri anlamak artık istemiyorum.

Adayokulonceci, 7 yıl önce

ya bırakın şu sınırda kaldım ayaklarını. sınırda kalan kişi 10 bin istemez. 10 bin istiyorsun madem ek atama demeyeceksin ona. çık de ki ben 35 bin atandığı halde atanamadım, 2017liler beklerken de bir atama daha istiyorum. ek mek değil o. geçiniz.

Adayokulonceci
Kapalı
15 Eylül 2017 00:06

Kimsenin kimseyi aşağıladığını düşünmüyorum.

birisi.iste, 7 yıl önce

Arkadaşlar haklarınızı savunun ama bunu doğru tezlerle yapın. Öncelikle ek atama olsa(bin ikibin kontejyan verilecek olsa) taban puanlar belki de daha yüksek bile gelebilir. 21. Tercihi açmayıp atanamayan pek çok insan var ve ek atama olsa ilk bunlar atanacaktır. Dolayısı ile sınırda kalanların ek atamada atanamama ihtimali de söz konusu. Bundan dolayı ek atamada yüksek rakam istenmesi atanma ihtimalini artırmak istemesinden. istenen kontejyandan yalan çıkarmak kötü niyet olur. Sınırdaki kişi mülakat olmasa atanacak durumdayken atanamıyor veya iyi bir yere atanmak istiyor hakkinı istiyor. Zarar görecek olabilirsiniz ve istemeyebilirsiniz ama hakkına saygı duyacaksınız.

Son olarak düsünceniz bu ek kontejyan verildiğinde sizin kontejyan azalacaksa şayet dershane hocaları atanırken aramızda sizleri hiç göremedik. Burada o kadar aşagılayıcı konuşuyorsunuz ki sizleri anlamak artık istemiyorum.

Adayokulonceci
Kapalı
15 Eylül 2017 00:18

sizin bu mantığınıza göre herkes atanana kadar atama yapılmalı o zaman. 10 bin rakamının bize zarar vereceğini kabul ediyorsunuz fakat buna karşı çıkmamızı başkalarının hakkını gasp etme olarak algılıyorsunuz. peki bizim hakkımız hocam?

birisi.iste, 7 yıl önce

maviyeşil77
Aday Memur
15 Eylül 2017 00:21

Mülakat olmasa atanacak derken hocam? Mülakat herkes için geçerli bir şey. Bu cümle doğru değil bu sebepten. Ya mülakata iyi hazırlanacak ya da mülakat işlemeyecek ölçüde iyi puan alacak. Hepimiz için zor koşullar var.

birisi.iste, 7 yıl önce

maviyeşil77
Aday Memur
15 Eylül 2017 00:23

Bir de rica ederim vaktiniz olursa yazılanlara göz gezdirin. Tahrikleri de görmenizi tavsiye ederim.

birisi.iste, 7 yıl önce

15 Eylül 2017 00:30

Ben gecen seneden beri forumu hep okuyorum. Bu olayı en başından beri hepsini okudum. Ben böyle bir miktarda atama olacağını düşünmüyorum. Mülakat sürecinin demek ki cok başarı olduğunu düsünüyorsunuz ki hazırlansın diyebiliyorsunuz. Müstehak bu mülakat. bundan sonra mülakat kalksin yazanı eleştireceğim.

maviyeşil77
Aday Memur
15 Eylül 2017 00:39

Mülakata iyi veya kötü demekten çok bunun herkes için geçerli olduğunu söylüyorum. Yani fazlaca bir insan aynı koşullarda giriyor. Yazdıklarınızdan gördüğüm de kendinizi savunurken saygısızlık yapmamanız. Tartışma için tahrik etmiyorsunuz. Aradaki farkı anlayın diye söylüyorum. Her aynı fikri savunan aynı şekilde savunamıyor. İyi akşamlar dilerim

birisi.iste, 7 yıl önce

Ben gecen seneden beri forumu hep okuyorum. Bu olayı en başından beri hepsini okudum. Ben böyle bir miktarda atama olacağını düşünmüyorum. Mülakat sürecinin demek ki cok başarı olduğunu düsünüyorsunuz ki hazırlansın diyebiliyorsunuz. Müstehak bu mülakat. bundan sonra mülakat kalksin yazanı eleştireceğim.

Sensoyca
Aday Memur
15 Eylül 2017 00:46

sınır da kalan bir kişi olarak 10 bin gibi bir ek alımın olacağına inanmıyorum ama 2016 KPSS ye girenler olarak gerçekten çok zor süreçten geçtik ve bazılarımız bu süreçler yüzünden ders bile çalışamadık ve elimizdeki puanla kontejyaniçinde olmamıza güvenerek lütfen ek atama isteyen arkadaşları hor görmeyelim.

15 Eylül 2017 00:49

Asıl sorun bu zaten herkes ayni şartlarda değil, aynı komisyon değil, aynı sorulara cevap vermiyor ve daha cok fazla sorun var. Sadece bir önce mülakata giren kişi bir sonraki mülakata giren kişiye dahi etki edebilir. Ve her puan kaderi değiştiriyor. 1 puanım olsa şu an Erzurumdaydım. İyi akşamlar.

maviyeşil77, 7 yıl önce

Mülakata iyi veya kötü demekten çok bunun herkes için geçerli olduğunu söylüyorum. Yani fazlaca bir insan aynı koşullarda giriyor. Yazdıklarınızdan gördüğüm de kendinizi savunurken saygısızlık yapmamanız. Tartışma için tahrik etmiyorsunuz. Aradaki farkı anlayın diye söylüyorum. Her aynı fikri savunan aynı şekilde savunamıyor. İyi akşamlar dilerim

fiberoptika
Genel Müdür
15 Eylül 2017 10:22

. Siz neyin muhabbetini yapıyorsunuz? Öğretmen ataması için açılmış başlığa, alım yapılmasın diyorsunuz bir de buna yorum diyorsunuz. Kardeşim mülakatı sıfırdan yapsın bana ne! Ağustos için 10.000 planlandı mı, planlandı. Onun derdindeyiz. Sizin gibi şimdi şubat deyip, şubat geldiğinde de elimizde puan yok ağustos olsuncu değiliz. Hep bana hep bana ne güzwl dünya, millet 2017 puanını çerçeveletip assın diye mi aldı? Oh ne güzel dünya cebime puanım yok alımlar olmasın 2018'i beklesin değil mi?

Adayokulonceci
Kapalı
15 Eylül 2017 10:45

Hocam tam olarak neyi savunduğunuzu gerçekten anlamıyorum bizim istediğimiz artık alım yapılacaksa 2017 kpss puanıyla yapılması. Hem 2017lilere muhalif konuşuyorsunuz hem de millet 2017 puanını çerçeveletip duvara assın diye mi aldı diyorsunuz.

fiberoptika, 7 yıl önce

. Siz neyin muhabbetini yapıyorsunuz? Öğretmen ataması için açılmış başlığa, alım yapılmasın diyorsunuz bir de buna yorum diyorsunuz. Kardeşim mülakatı sıfırdan yapsın bana ne! Ağustos için 10.000 planlandı mı, planlandı. Onun derdindeyiz. Sizin gibi şimdi şubat deyip, şubat geldiğinde de elimizde puan yok ağustos olsuncu değiliz. Hep bana hep bana ne güzwl dünya, millet 2017 puanını çerçeveletip assın diye mi aldı? Oh ne güzel dünya cebime puanım yok alımlar olmasın 2018'i beklesin değil mi?

fiberoptika
Genel Müdür
15 Eylül 2017 10:51

2016 puanıyla alım yapılsın diyen de mi var?

Adayokulonceci, 7 yıl önce

Hocam tam olarak neyi savunduğunuzu gerçekten anlamıyorum bizim istediğimiz artık alım yapılacaksa 2017 kpss puanıyla yapılması. Hem 2017lilere muhalif konuşuyorsunuz hem de millet 2017 puanını çerçeveletip duvara assın diye mi aldı diyorsunuz.

Adayokulonceci
Kapalı
15 Eylül 2017 10:53

Hocam burdaki tartışmada 2 grup var biri 2016 puanıyla 10 bin atama daha yapılsın diyenler diğer grup ise artık atamanın 2017 puanıyla olması gerektiğini söyleyenler

fiberoptika, 7 yıl önce

2016 puanıyla alım yapılsın diyen de mi var?

Sensoyca
Aday Memur
15 Eylül 2017 10:55

Hocam önce mülakatın nasıl formatta yapıldığını öğrenin sonra burada "elimiz de puan yok ağustos olsun" gibi terimler kullanın 2016 da ki atanamayan arkadaşların bir çoğu kontejyan dahilinde olup yeterli puana sahipti..

fiberoptika, 7 yıl önce

Adayokulonceci
Kapalı
15 Eylül 2017 11:02

Hocam ek atama olsa da yine mülakatta usulsüzlükler olacak muhakkak ve yine puanı yettiği halde atanamayan insanlar olacak. O zaman onlar da çıkıp tekrar bir atama istesin herkes atanana kadar bu devam etsin. Sizce bunun bir sonu var mı? Mülakat sistemi devam ettikçe her atamada bunlar yaşanacak zaten. Belki de yapmamız gereken birlik olup mülakatın kaldırılması için uğraş vermek olmalıdır.

Sensoyca, 7 yıl önce

Hocam önce mülakatın nasıl formatta yapıldığını öğrenin sonra burada "elimiz de puan yok ağustos olsun" gibi terimler kullanın 2016 da ki atanamayan arkadaşların bir çoğu kontejyan dahilinde olup yeterli puana sahipti..

Toplam 304 mesaj
«45678910111213141516

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi