Editörler : Cüneyt Barışoglusmtvs
24 Temmuz 2017 10:50   

2018 Kpssye hazırlık

Arkadaşlar 2016 kpss den 83.5 aldım ve çok çalışmıştım genel yetenek iyi geldi fakat benim tarihim kötü olduğu için puanım böyle geldi ?? Benimde atamalardan umudum kalmadı 2018 e hazırlanmaya başladım fakat bana tarih ve coğrafya konusunda çalışma yöntemlerini söylerseniz çok iyi olur ??

24 Temmuz 2017 11:57

muhendissoo
Aday Memur

hemşireler 60 puanlarda bile atanmıyorlar mıydı?

24 Temmuz 2017 12:21

Hemşireesra16
Aday Memur

Malesef geçti onlar yani üniversite mezunlarından bile artık 70 lerde atamalar.bu sene puanlar çok artış gösterdi.

24 Temmuz 2017 12:59

saranur
Kapalı

Düz memurluğa kpss3 puanıyla atanabilirdiniz

24 Temmuz 2017 13:19

Hemşireesra16
Aday Memur

Düz memurluk da puanları arttı 90 aşağısı yok olsa da 88 87 civarı

24 Temmuz 2017 13:23

ibrahim018
Şef

kasım gibi başlamayı düşünüyorum bende arkadaşlar benim hocam videolarınıı da izleyip kursa da gidebilirim

24 Temmuz 2017 14:46

hrks123
Aday Memur

Tarih için YouTube İsem videolarını öneririm. Ben kpss hazırlanırlarken sadece tarih ve güncel bilgiler çalışmıştım

25 Temmuz 2017 22:16

saranur
Kapalı

Düz memurluk da puanları arttı 90 aşağısı yok olsa da 88 87 civarı

Hemşireesra16, 4 ay önce - Alıntıya git

İş yerinde bir arkadaş 80 ile atandı

28 Temmuz 2017 13:46

Zey006
Aday Memur

2018 Kpssye hazırlık

Arkadaşlar 2016 kpss den 83.5 aldım ve çok çalışmıştım genel yetenek iyi geldi fakat benim tarihim kötü olduğu için puanım böyle geldi ?? Benimde atamalardan umudum kalmadı 2018 e hazırlanmaya başladım fakat bana tarih ve coğrafya konusunda çalışma yöntemlerini söylerseniz çok iyi olur ??

Nasıl çalıştınız acaba ? dershaneye gittiniz mi , gittiyseniz hangi dershaneye gittiniz öğrenebilir miyim

28 Temmuz 2017 14:23

Urac06
Aday Memur

Sözel derslerim çok iyi yardımcı olurum tarih coğrafya özellikle türkçe sık tekrar etmekten ziyade deneme soru çözümlü al derim

28 Temmuz 2017 16:45

Hemşireesra16
Aday Memur

Sözel derslerim çok iyi yardımcı olurum tarih coğrafya özellikle türkçe sık tekrar etmekten ziyade deneme soru çözümlü al derim

Urac06, 4 ay önce - Alıntıya git

Aynen türkçe yi paragraf soru kitabı aldım çözüyorum.deneme gibi.Tarihi falan nasıl çalışabilriim en büyük sorunum henüz ona başlamadım şuan coğrafya ve matı bitirmeye çalışıyorum

28 Temmuz 2017 16:47

Hemşireesra16
Aday Memur

2018 Kpssye hazırlık

Nasıl çalıştınız acaba ? dershaneye gittiniz mi , gittiyseniz hangi dershaneye gittiniz öğrenebilir miyim

Zey006, 4 ay önce - Alıntıya git

Burda bi kpss dershanesine gittim öyle adı ünlü bir dershane değil açıkcası.1 ay özel matematik dersi aldım sadece problemlerden matematiğim fazla kötü değildi çünkü.tarihi ilk konuları hocadan dinledim dershane hocamdan ede tekrsr yapıp özet çıkardım en son sırf özetleri tekrsr ettim her gün ama her gün.Tarihim berbattı yine iyi iş çıkardım ama daha iyi olması için çabalıyorum.

30 Temmuz 2017 17:41

Recepaliozturk
Aday Memur

Aynen türkçe yi paragraf soru kitabı aldım çözüyorum.deneme gibi.Tarihi falan nasıl çalışabilriim en büyük sorunum henüz ona başlamadım şuan coğrafya ve matı bitirmeye çalışıyorum

Hemşireesra16, 4 ay önce - Alıntıya git

Çok kaliteli 2016 Tarih kitapları var bende.Konu ve soru bankalari.Çalışacak birini ariyorum, atacam yazik olacak.Mufredeta dokunulmadi sanirim.İsini gorurse mesaj at.

02 Ağustos 2017 08:11

47ky00
Kapalı

arkadaşlar 2017 referandumu sebebıyle vatandaşlık/anayasa konularında ve müfredatında bir değişiklik olur mu sizce ? teşekkürler

02 Ağustos 2017 14:38

Hemşireesra16
Aday Memur

arkadaşlar 2017 referandumu sebebıyle vatandaşlık/anayasa konularında ve müfredatında bir değişiklik olur mu sizce ? teşekkürler

47ky00, 4 ay önce - Alıntıya git

Olabilir evet

03 Ağustos 2017 22:11

yalnizadam555
Aday Memur

Tarihi youtube'dan Ramazan Yetkin var ondan çalışabilirsin. Ben ondan çalıştım 3 yanlışım var sadece.

04 Ağustos 2017 09:58

mert06fb
Aday Memur

Kpss'de dershane arayan arkadaşlar Gy-gk de Yaklaşımın hoca kadrosu mükemmel.Fiyatıda

çok uygun.Yaz dönemi matematik ön hazırlık kursuda veriyor.Sınıf sayıları 24-26 kişi.

Matematik İlyas Başpınar,Kıvanç Yeşildağ,Rıza Acar,

Tarih Mustafa Kemal Ak,Kemal Karakaya,Mehmet Görür

Türkçe Rüştü Bayındır,Uğur Topuz,İlyas Balcı,

Coğrafya Alican Demir,Fatih Altınsoy,Bülen Ünalan

Vatandaşlık Burcu Çevik,Emrah Vahap Özkaraca

Bu hocalardan ders alanlar gerçekten çok şanslı hepsi çok iyilerdir.Nacizane tavsiyemdir.

06 Ağustos 2017 17:47

kusaslan0666
Aday Memur

Hemşirelik için Ankara'da tanıdığım arkadaşlarım Kuzey Akademiye yazıldılar:) inşallah 90 üstü puanlarla güzel yerlerde,iyi insanlarla çalışırlar...

03 Eylül 2017 19:16

lindalisa
Aday Memur

Kpss'de dershane arayan arkadaşlar Gy-gk de Yaklaşımın hoca kadrosu mükemmel.Fiyatıda

çok uygun.Yaz dönemi matematik ön hazırlık kursuda veriyor.Sınıf sayıları 24-26 kişi.

Matematik İlyas Başpınar,Kıvanç Yeşildağ,Rıza Acar,

Tarih Mustafa Kemal Ak,Kemal Karakaya,Mehmet Görür

Türkçe Rüştü Bayındır,Uğur Topuz,İlyas Balcı,

Coğrafya Alican Demir,Fatih Altınsoy,Bülen Ünalan

Vatandaşlık Burcu Çevik,Emrah Vahap Özkaraca

Bu hocalardan ders alanlar gerçekten çok şanslı hepsi çok iyilerdir.Nacizane tavsiyemdir.

mert06fb, 4 ay önce - Alıntıya git

yaklaşım kariyerin gkgy dağılan hoca kadrosu mükemmeldi.

kuzey akademi içinse;

bir öğretmen düşünün mesela matematik öğretmeni, size tarih coğrafya hukuk iktisat veya öabt eğitimi veremezse, bir dersaneninde ales kpss-a gkgy kpss-b ales dgs yani bütün kurslarda mükemmel olmaları imkansız.sayın kuzey akademi reklamda iyi olduğun anlaşılıyor.

03 Eylül 2017 19:49

lindalisa
Aday Memur

mert06fb unutmuşsun ama

32 yaşındasın öğrencisin kpss kursuna hazırlanıyorsun

16 ocak 2016 ankara a grubu için anket

4 ağustos 20616 yaklaşım gkgy

20 eylül 2016 yaklaşım ales

27 aralık 2016 kuzey akademiye yorum

8 aralık 2016 yaklaşım öabt

9 aralık 2016 kuzey akademiye soru

23 aralık 2016 yaklaşım kariyer matematik öabt

16 şubat 2017 yaklaşım sınıf öğretmenliği ve fen öabt

iibf mezunusun a grubundan mı sınava girdin, öğretmenlik mezunusun b gurubundan mı sınava girdin,yoksa matematik mezunu musun????????????

birden fazla birbirinden alakasız kurslarda yorumda bulunman ilginç ve ilgi çekici.

Toplam 19 mesaj
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?