Editörler : crops35
«110111112113114115116117118119120121»

yuutub
Aday Memur
15 Kasım 2017 01:36

llKonya cihanbeyliye atanan arkadaşım bende oraya atandım nasıl gidiyor alıştınız mı? Eğer beklemekten kafayı yemezsem bende aranıza katılacağım inşallah...

tapukdastro
Aday Memur
15 Kasım 2017 02:04

hepiniz için hayırlısı en kısa sürede başlayın inş

bgm01
Memur
15 Kasım 2017 09:44

Merhaba sen tugbasin sanirim:) evet alistim sikinti yaşadığım zamanlar da oldu ama şuan ıyi gidiyor inşallah en kısa zamanda başlarsın sende seda numaranı kaybetmiş:) onu aramanı istedi

yuutub, 6 yıl önce

llKonya cihanbeyliye atanan arkadaşım bende oraya atandım nasıl gidiyor alıştınız mı? Eğer beklemekten kafayı yemezsem bende aranıza katılacağım inşallah...

nice-7682
Aday Memur
15 Kasım 2017 09:58

Ankarada yaşayan kimse yokmu bizzat genel müdürlüğe gidip bilgi alamıyorlarmı bu kadarmı zor.

nice-7682
Aday Memur
15 Kasım 2017 10:04

Telefonla bu işler olmuyor adamlar değerlendiriliyor diyor kestirip atıyor değerlendirme ne zaman biter daha sonra evrak nerelere gidecek bunların cevabı verilmiyor ben telefonda doğru düzgün bilgi verdiklerine inanmıyorum benim evrak eylül 22 de emniyetten çıkmış bu nasıl bir sistem anlamadım nasıl bir değerlendirmedir. Evrakım genel müdürlüğe gideli 2 ay olacak olumsuzsa onu söylesinler bizde başımızın çaresine bakalım arkadaş bu nedir ya ben kalkıp 6 saatlik yoldan ankaraya gidicem valla hiçmi ankarada ikamet edip bu işi merak eden yok şaşırıyorum bu nedir ya.

nice-7682
Aday Memur
15 Kasım 2017 10:08

Ben bu sona kalanların evraklarında sıkıntı çıkaracaklarını düşünüyorum atamamız yapılmayabilir buna hazırlıklı olun bence . Ve bu şekilde bekleyin.

nice-7682
Aday Memur
15 Kasım 2017 10:13

Koyun gibi beklemeye devam....

15 Kasım 2017 10:18

Hocam gitsek de zaten buyrun hosgeldiniz neyi merak ediyorsunuz aydinlatalim hemen demiyorlar ki siz gidip 2 ay olfu ebragim cikali nolfu deseniz ya komisyonda diyecekler yada baska bisey bi cümle cevap verip salarlar

nice-7682
Aday Memur
15 Kasım 2017 10:24

İyi böyle düşünüyorsanız beklemeye devam edelim ben ankarada olsam orayı yol etmiştim ama herkesin kendi düşüncesi

Bizeheryerangara, 6 yıl önce

Hocam gitsek de zaten buyrun hosgeldiniz neyi merak ediyorsunuz aydinlatalim hemen demiyorlar ki siz gidip 2 ay olfu ebragim cikali nolfu deseniz ya komisyonda diyecekler yada baska bisey bi cümle cevap verip salarlar

15 Kasım 2017 10:25

Soruşturmam bitmemiş yol etsem ne olacak

15 Kasım 2017 10:27

Bazi kurumlar herkesi ayni anda baslatiyor acaba bizdede sona kalanlari aynı anda mi baslatacaklar

15 Kasım 2017 10:31

Neden böyle düşünüyorsunuz hocam bi duyum mu aldiniz ben sahsen atamamin yalilacagina inaniyorum eminim olaki dediginiz oldu hukuki yoldan hakkimi arar alırım

nice-7682, 6 yıl önce

Ben bu sona kalanların evraklarında sıkıntı çıkaracaklarını düşünüyorum atamamız yapılmayabilir buna hazırlıklı olun bence . Ve bu şekilde bekleyin.

Junss
Aday Memur
15 Kasım 2017 10:40

Dun esk bolgeyı aradım. 20 kişi kalmıs aranmayan. senle benı cık gerıye kaldı 18 kişi kim acaba esk bölgeye atanmayanlar.

Ralphy, 6 yıl önce

kardeş ben eskişehir sivrihisara atandım.izmirde ikametim

Junss
Aday Memur
15 Kasım 2017 10:43

Bu arada herkese günaydın. Herkesin aranması dilegiyle..

Junss
Aday Memur
15 Kasım 2017 10:46

Ankarada ikamet ediyoruz da her gelene cay kahve soylemıyorlar güzel kardesım. Bizde dosyamız nerede kımde merak edıyoruz senın gıbı. Ayrıca anlamadıgım konu su ankarada oturan vatandasa hangı gozle bakılıyor. Bizde sizler gibi vatandasız milletvekili degil selam la işimizi çözdürelim. Beklemekten baska care yok.

nice-7682, 6 yıl önce

Telefonla bu işler olmuyor adamlar değerlendiriliyor diyor kestirip atıyor değerlendirme ne zaman biter daha sonra evrak nerelere gidecek bunların cevabı verilmiyor ben telefonda doğru düzgün bilgi verdiklerine inanmıyorum benim evrak eylül 22 de emniyetten çıkmış bu nasıl bir sistem anlamadım nasıl bir değerlendirmedir. Evrakım genel müdürlüğe gideli 2 ay olacak olumsuzsa onu söylesinler bizde başımızın çaresine bakalım arkadaş bu nedir ya ben kalkıp 6 saatlik yoldan ankaraya gidicem valla hiçmi ankarada ikamet edip bu işi merak eden yok şaşırıyorum bu nedir ya.

Esat0560
Aday Memur
15 Kasım 2017 10:47

ben formu yollayalı 30 gün oldu. 15 gün önce de polis geldi atandınız dedi. Ama kurumu arıyorum daha açıklanmadı diyor kafalar karışık bilgisi olan varmı . he birde bn askerdeyken sözleşmeli olarak atansam sıkıntı çıkarmı ? Yeniyim bu konularda pek bilgim yok bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

nice-7682
Aday Memur
15 Kasım 2017 10:50

Kardeşim ben fikrimi söyledim ister gidersin ister gitmezsin ama her iş böyle beklemekle olmaz. Ben 6 saatlik yoldan ankaraya yarın gelip konunun öğrenmeye çalışıcam sanada burdan bilgi veririm artık.

Junss, 6 yıl önce

Ankarada ikamet ediyoruz da her gelene cay kahve soylemıyorlar güzel kardesım. Bizde dosyamız nerede kımde merak edıyoruz senın gıbı. Ayrıca anlamadıgım konu su ankarada oturan vatandasa hangı gozle bakılıyor. Bizde sizler gibi vatandasız milletvekili degil selam la işimizi çözdürelim. Beklemekten baska care yok.

yuutub
Aday Memur
15 Kasım 2017 11:01

Evet ben Tuğba'yım ?? tanıştığımıza memnun oldum. Teşekkür ederim inşallah başlarız bir an önce

bgm01, 6 yıl önce

Merhaba sen tugbasin sanirim:) evet alistim sikinti yaşadığım zamanlar da oldu ama şuan ıyi gidiyor inşallah en kısa zamanda başlarsın sende seda numaranı kaybetmiş:) onu aramanı istedi

Junss
Aday Memur
15 Kasım 2017 11:11

Ankaraya geldıgınde haber et beraber gidelim.

nice-7682, 6 yıl önce

Kardeşim ben fikrimi söyledim ister gidersin ister gitmezsin ama her iş böyle beklemekle olmaz. Ben 6 saatlik yoldan ankaraya yarın gelip konunun öğrenmeye çalışıcam sanada burdan bilgi veririm artık.

nice-7682
Aday Memur
15 Kasım 2017 11:22

Tamam olur

Junss, 6 yıl önce

Ankaraya geldıgınde haber et beraber gidelim.

Toplam 3107 mesaj
«110111112113114115116117118119120121»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi