Editörler : crops35
«67891011121314151617»

lejacops
Aday Memur
18 Ağustos 2017 19:24

Bulunduğunuz ilin emniyet müdürlüğünü arayıpbilgi alabilirsiniz. Güvenlik Şubeye bağlanıp belgeleriniz gelip gelmediğini sorun. Geldiyse süreç başlamıştır.

Rdvan21
Aday Memur
20 Ağustos 2017 08:47

+++*

tapu teknikeri
Kapalı
20 Ağustos 2017 09:40

sen aradın mı şefim?

lejacops, 7 yıl önce

Bulunduğunuz ilin emniyet müdürlüğünü arayıpbilgi alabilirsiniz. Güvenlik Şubeye bağlanıp belgeleriniz gelip gelmediğini sorun. Geldiyse süreç başlamıştır.

poppet
Yasaklı
20 Ağustos 2017 16:01

yahu kabız ettiler adamı allah bilir kaç ay bekleyecez

tapu teknikeri
Kapalı
20 Ağustos 2017 20:11

ARKADAŞLAR SÖZLEŞMELİ MEMURLARA ATANMADAN ÖNCE PARA YATIRIYORLAR MI?TAPU MÜDÜRÜ BANKADAN HESAP ÇICAKSINIZ YENİ ONDAN SONRA BİLGİSİ FİKRİ TECRÜBESİ OLAN VAR MI?

gulalikeles
Aday Memur
20 Ağustos 2017 21:36

Memurlar.Net'ten aldım yazıyı

Bilindiği üzere memurlar maaşlarını işçilerde olduğu gibi çalıştıkları sürenin sonunda değil, çalışmanın başlangıcında peşin olarak almaktadır. İşten ayrılma halinde, peşin çalıştıkları maaşları geri ödemektedir.

Bu düzenleme, 657 sayılı Kanunun 4/B maddesine göre çalışan personel için de aynen geçerlidi.

tapu teknikeri, 7 yıl önce

ARKADAŞLAR SÖZLEŞMELİ MEMURLARA ATANMADAN ÖNCE PARA YATIRIYORLAR MI?TAPU MÜDÜRÜ BANKADAN HESAP ÇICAKSINIZ YENİ ONDAN SONRA BİLGİSİ FİKRİ TECRÜBESİ OLAN VAR MI?

tapu teknikeri
Kapalı
20 Ağustos 2017 23:51

umarım öyledir şefim ev kiralama falan filan masraflarımız olacak.para lazım.

gulalikeles, 7 yıl önce

Memurlar.Net'ten aldım yazıyı

Bilindiği üzere memurlar maaşlarını işçilerde olduğu gibi çalıştıkları sürenin sonunda değil, çalışmanın başlangıcında peşin olarak almaktadır. İşten ayrılma halinde, peşin çalıştıkları maaşları geri ödemektedir.

Bu düzenleme, 657 sayılı Kanunun 4/B maddesine göre çalışan personel için de aynen geçerlidi.

gulalikeles
Aday Memur
21 Ağustos 2017 08:05

Bakalım kaç ay bekleyeceğiz

umarım öyledir şefim ev kiralama falan filan masraflarımız olacak.para lazım.

tapu teknikeri
Kapalı
21 Ağustos 2017 09:50

daha önce yazmıştım şefim 20.000 sözleşmeli öğretmenler 5 eylül 2017 de işe başlayacak.tapu müdürlüklerinin acilen personel ihtiyacı var tapu müdürüde aynı şeyi söylemişti evrakları teslim ederken.18 eylülde okullar açılıyor tahminim bizde eylülün ilk yada ikinci haftası işe başlarız.şubatta TKGM ye alınan 54 sözleşmeli personel alımında süreç yaklaşık 50 gün sürmüştü.gene aynı olur tahminim.

gulalikeles, 7 yıl önce

tapu teknikeri
Kapalı
21 Ağustos 2017 10:07

pardon şefim evrak teslim etme tarihi 4 ağustostan 14 ağustosa kadar uzatılmıştıya yeniden hesaplarsam EKİM'in ilk haftası işe başlarız tahminim.

gulalikeles, 7 yıl önce

gulalikeles
Aday Memur
21 Ağustos 2017 10:43

Umarım en fazla bu kadar olur üstad

pardon şefim evrak teslim etme tarihi 4 ağustostan 14 ağustosa kadar uzatılmıştıya yeniden hesaplarsam EKİM'in ilk haftası işe başlarız tahminim.

24duygu24
Memur
21 Ağustos 2017 11:17

Evet arkadaslar. Banada daha once personellerin erken basladigini uzun surmeyecegini soylemislerdi ama uzun surecek gibi. Bu arada ben emniyeti aradm. Kesinlikle bilgi veremeyiz gizlilik esastir dedi. Gelip gelmedigini flan hcbsy soyleyemeyiz dedi. Gelirse zaten 1 haftada tamamliyoruz uzatmiyoruz. Bilginiz olur dedi

gulalikeles
Aday Memur
21 Ağustos 2017 11:51

Öğrenen nasıl öğrenmiş , çok ilginç bir sistem , strese sokuyorlar insanı

24duygu24, 7 yıl önce

Evet arkadaslar. Banada daha once personellerin erken basladigini uzun surmeyecegini soylemislerdi ama uzun surecek gibi. Bu arada ben emniyeti aradm. Kesinlikle bilgi veremeyiz gizlilik esastir dedi. Gelip gelmedigini flan hcbsy soyleyemeyiz dedi. Gelirse zaten 1 haftada tamamliyoruz uzatmiyoruz. Bilginiz olur dedi

24duygu24
Memur
21 Ağustos 2017 13:07

Vallahi ayni seyi dusunuyorum. Ama dile getiremedm. Sadece beni size yonlendirdiler bilgi alabilecegimi soykediler dedim. Ogrenenler de belki birilerinin vasitasiyla ogreniyordur

gulalikeles, 7 yıl önce

Öğrenen nasıl öğrenmiş , çok ilginç bir sistem , strese sokuyorlar insanı

tapu teknikeri
Kapalı
21 Ağustos 2017 14:40

duygu uzun sürecek diye yazmışsın senin tahminin ne kadar? neden uzun sürecek dedin?

24duygu24, 7 yıl önce

Vallahi ayni seyi dusunuyorum. Ama dile getiremedm. Sadece beni size yonlendirdiler bilgi alabilecegimi soykediler dedim. Ogrenenler de belki birilerinin vasitasiyla ogreniyordur

24duygu24
Memur
21 Ağustos 2017 16:12

Ya benim gordugum su arkadaslar. Aslinda uzun surmesinin sebebi emniyet vs. Degil. Evraklarin bekletilmesinden dolayi uzun suruyor. Forumdaki baska platformda okuduklarimin icinde guvenlik sorusturmasi olumlu bitmis olmasina ragmen hala bekleyenler var. Bekletiyolar yani. Ilerlemiyo maalesef. Bu yuzden bana kasim gibi geliyo

duygu uzun sürecek diye yazmışsın senin tahminin ne kadar? neden uzun sürecek dedin?

tolga alp
Aday Memur
21 Ağustos 2017 17:32

Bizden önce atananlara bakarsak 40-50 gün arası gibi görünüyor inşaallah bizim de aynı olur

24duygu24
Memur
21 Ağustos 2017 17:55

Onlarda evrak teslim suresi uzatildi mi bilmiyorum. Bir de bizimkine 10 gun bayram tatili geldi ya. Ondan da uzar gbi

tolga alp, 7 yıl önce

Bizden önce atananlara bakarsak 40-50 gün arası gibi görünüyor inşaallah bizim de aynı olur

tolga alp
Aday Memur
21 Ağustos 2017 18:41

birde bunlar var haklısın

24duygu24, 7 yıl önce

Onlarda evrak teslim suresi uzatildi mi bilmiyorum. Bir de bizimkine 10 gun bayram tatili geldi ya. Ondan da uzar gbi

onomopo
Aday Memur
22 Ağustos 2017 14:07

arkadaşlar, eğitim hakkında yeni bilgi edinen var mı

Tekirdağ için eğitim olacak mı veya nerede olacak haberi olan var mı?

Toplam 3107 mesaj
«67891011121314151617»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi