Editörler : crops35
«161718192021222324252627»

Perişan74
Aday Memur
07 Ocak 2018 14:12

Hocam mesajlariniza bakar misiniz?

ermantaskin, 6 yıl önce

Kurula kalmis olmasi sıkıntılı bir süreç. Yani bir problem olduğunu gösteriyor. Ne cikar bilinmez,komisyonda bitiyor bütün is. Uzun bir sure olabilir,brnm dosyam komisyon da 5 6 ay bekledi. Kendinizi hazırlayın. Umarim guzel hayırli haberler alırsınız inşallah

behramdo
Aday Memur
07 Ocak 2018 15:35

Bende maliyeye atandım umarım kısa sürer bekliyoruz

Muhammet6565
Memur
07 Ocak 2018 16:44

Geçtin mi peki sen kuruldan

ermantaskin, 6 yıl önce

Kurula kalmis olmasi sıkıntılı bir süreç. Yani bir problem olduğunu gösteriyor. Ne cikar bilinmez,komisyonda bitiyor bütün is. Uzun bir sure olabilir,brnm dosyam komisyon da 5 6 ay bekledi. Kendinizi hazırlayın. Umarim guzel hayırli haberler alırsınız inşallah

3re 3ra
Aday Memur
08 Ocak 2018 08:21

günaydın gençler ve kendini genç hissedenler. yeni bir haftadan herkese merhaba...

Hasan.Alyanak
Aday Memur
08 Ocak 2018 21:26

Allah sizi kahretsin ya.kim buna sebep olmuşsa.komisyonunuz batsin yedi ay oldu.

Perişan74
Aday Memur
10 Ocak 2018 13:54

Binbir zorlukla bir ayakkabi firmasinda is buldum ve kasiyer olarak basladim. Hem zaman cabuk gecer hemde biraz ekonomim duzelir diyordum.

Simdi de goren/duyan diyorki ya sen hani atanmistin? Madem kasiyer olacaktin niye okudun. Felan falan...

Valla kafama skıcam artik, dayanilcak gibi degil.

Muhammet6565
Memur
10 Ocak 2018 15:12

Kardeşim ferah tut kalbini inşallah hepimiz atanacaz Allahın izniyle

Perişan74, 6 yıl önce

Binbir zorlukla bir ayakkabi firmasinda is buldum ve kasiyer olarak basladim. Hem zaman cabuk gecer hemde biraz ekonomim duzelir diyordum.

Simdi de goren/duyan diyorki ya sen hani atanmistin? Madem kasiyer olacaktin niye okudun. Felan falan...

3re 3ra
Aday Memur
11 Ocak 2018 08:26

kardeş sen başkasının ne dediğine bakma. ben 5 ay bekledikten sonra iş başı yaptım, bu süre zarfında işsizdim. yeni ev tutmak eşyalar depozitler abonelikler yüzünden cebinden baya para gidiyor. o sana laf söyleyenlerin hiçbiri sen giderken bir şeye ihtiyacın var mı diye sormuyor. çalıştığın sürece hem geçen süre de cepten para yemeyeceksin hem de ekonomik açıdan iş başı yaptığında seni rahatlatacak. iş iştir sen ekmeğine bak. en kısa sürede atama emrinin çıkması dileğiyle...

Perişan74, 6 yıl önce

CeSuR-
Aday Memur
12 Ocak 2018 17:36

umutsuz bir bekleyiş oldu artık...

Hasan.Alyanak
Aday Memur
12 Ocak 2018 17:43

Aynen

CeSuR-, 6 yıl önce

umutsuz bir bekleyiş oldu artık...

strangeness
Aday Memur
12 Ocak 2018 19:20

Allah bizimle birlikte tüm bekleyenlere sabır versin ve en kısa sürede iş başı yapmayı nasip etsin. Zor ve çetin bir süreç. Yaşamayan bilemez. Allah ahirini hayır kılsın.

Perişan74
Aday Memur
12 Ocak 2018 19:26

Aynen oyle bu sureci yasamayan bilemez. Aylardir harap olduk.

strangeness
Aday Memur
12 Ocak 2018 19:40

Hangi kurum hocam?

Perişan74, 6 yıl önce

Aynen oyle bu sureci yasamayan bilemez. Aylardir harap olduk.

nesli87
Aday Memur
13 Ocak 2018 21:20

2017/1 le tapu kadastro ya atanan arkadaşlar kurumla görüşeniniz var mı ne durumdayız daha kaç ay bekleyecez acaba

Perişan74
Aday Memur
14 Ocak 2018 00:36

Arkadaslar ben kurumdan bir memur tanidik buldum, beni caktirmadan sormus benim icin "onun dosyasi icin tekrardan yazi yazdik, ek sorusturma istedik, cevap bekliyoruz" demisler. Bu ne demek simdi ya daha once basina gelen oldu mu hic? Telefondaki memur da bana degerlendirme komisyonuna kaldiniz demisti yaklasik 2 ay once felan...

strangeness
Aday Memur
14 Ocak 2018 00:40

Aynı durumdayım...

Perişan74, 6 yıl önce

Arkadaslar ben kurumdan bir memur tanidik buldum, beni caktirmadan sormus benim icin "onun dosyasi icin tekrardan yazi yazdik, ek sorusturma istedik, cevap bekliyoruz" demisler. Bu ne demek simdi ya daha once basina gelen oldu mu hic? Telefondaki memur da bana degerlendirme komisyonuna kaldiniz demisti yaklasik 2 ay once felan...

muhammedcellat
Aday Memur
14 Ocak 2018 13:06

Ben de aynı durumdayım. Demek ki sende değil ama ailende bı sıkıntı olmuş o yüzden tahminime göre mitten bilgi istemişlerdir diye düşünüyorum

Perişan74, 6 yıl önce

Muhammet6565
Memur
14 Ocak 2018 15:03

Aileden sıkıntı olduğunda mı ek soruşturma isteniyor ... ek soruşturmanın mantığı ne .. tekrar emniyet mi yapıyor mit mi acaba hocam?

muhammedcellat, 6 yıl önce

Ben de aynı durumdayım. Demek ki sende değil ama ailende bı sıkıntı olmuş o yüzden tahminime göre mitten bilgi istemişlerdir diye düşünüyorum

CeSuR-
Aday Memur
14 Ocak 2018 15:32

Şuana kadar tüm dosyalarda bir sıkıntı olmuş demek ki bu zamana kadar tüm kalanların ALLAH yardımcısı olsun zorlu bir sürec nasıl sonuclanacak diye kimse kestiremez en kötü ihtimale

karşı hazırlıklı olmakta fayda var diye düşünüyorum...yeniden ALLAH HERKESİN YARDIMCISI...OLSUN...

halil hrt
Aday Memur
16 Ocak 2018 10:58

arkadaşlar aramızda 2017/1 tkgm harita mühendisi olara atanan ve göreve başlamayan var mı ?

Toplam 697 mesaj
«161718192021222324252627»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi