Editörler : swat3410
«141516171819202122232425»

misyon.2010
Müsteşar Yardımcısı
06 Aralık 2018 13:44

Öğretmenlerin açıkta iken girmediği ek derslerin parasını görevine dönünce hiç girmeden alması normal mi senin mantığa göre, çalışırken girmedikleri ek dersin parasını alamıyorlar. Bu yoldan yürünürse ya öğretmenlerin aldığı para iptal olur girmedikleri halde aldıkları, yada görevde olmayan polisin terör tazminatı alması sağlanır. Fazla çalışma tazminatıyla ilgili danıştay kararı var fazla çalışmayla alakası olmadığına dair, kesinti yapılmışsa eğer dilekçeyle bile geri alınabilir belki davaya gerek kalmadan egm den görüş sorularak.

polis2606, 5 yıl önce

Operasyon tazminatını yatırmamaları normal, sonuçta izne ayrıldığında da kesiliyor o tazminat. Ama fazla çalışma tazminatının kesilmesi tuhaf. Bununla alakalı dava açılırsa kazanma şansı var diye düşünüyorum.

Dehadide
Aday Memur
06 Aralık 2018 14:09

Benim calisma hakkim elimden alinacak bi kactane picin kumpasina kurban edilecegim hicbir islem gormeden25 ay acikta kalcam sonra iade olcam ondan sonra hakkimi aramiycam yagma yok banunu yasatanlarin pesini brakirsam kanim kurusun

yeni001
Aday Memur
07 Aralık 2018 21:50

arkadaşlar 1 kasımda iade olup parasını alabilen varmı ??? Benim yazılarım gelmiş ama PDB yazısı gelmemiş PBS de sistem değişmiş şuanda sıkıntı varmış, sistem düzelene kadar bekleyecek mişim, aynı durumda olan varmı acaba..

yeni001
Aday Memur
07 Aralık 2018 21:52

2 yıldır beklettikleri yetmemiş sanırım.

nct0101
Aday Memur
07 Aralık 2018 22:51

İdare mahkemesine fazla çalışma ücreti ile dava açan oldunu pki arkadaşlar ,???
yeni001, 5 yıl önce

2 yıldır beklettikleri yetmemiş sanırım.

nct0101
Aday Memur
14 Aralık 2018 22:32

,????
nct0101, 5 yıl önce
İdare mahkemesine fazla çalışma ücreti ile dava açan oldunu pki arkadaşlar ,???

Aslanbey1453
Genel Müdür
14 Aralık 2018 22:49

Aynı fikirdeyim.
Dehadide, 5 yıl önce

Benim calisma hakkim elimden alinacak bi kactane picin kumpasina kurban edilecegim hicbir islem gormeden25 ay acikta kalcam sonra iade olcam ondan sonra hakkimi aramiycam yagma yok banunu yasatanlarin pesini brakirsam kanim kurusun

Gençseyyah06
Aday Memur
27 Aralık 2018 20:38

benim de yazım gelmiş . lojistik Çin'in izinden gelmesini bekliyorum
yeni001, 5 yıl önce

arkadaşlar 1 kasımda iade olup parasını alabilen varmı ??? Benim yazılarım gelmiş ama PDB yazısı gelmemiş PBS de sistem değişmiş şuanda sıkıntı varmış, sistem düzelene kadar bekleyecek mişim, aynı durumda olan varmı acaba..

Gençseyyah06
Aday Memur
27 Aralık 2018 21:23

arkadaşlar ben de 1 Kasım da iade oldum . 25 ay sonunda adli idari ifadem olmadan iade oldum. diyeceğim şu ki 22 ayım sarktan sayılmadı . bunun için dava açmaya hazırlanıyorum. nasıl bir yol izleyeceğim hakkında bilgi verecek kimse var mı.

derbeder0184
Şube Müdürü
06 Ocak 2019 00:30

Arkadaşlar idare mah. ödenmeyen fazla çalısma ücreti, terör tazminatı ve yasal faiz ile ilgili dava açın sayıstayın kararı var idare kendi işleminden kaynaklanan zararı karsılamakla yükümlüdür ayrıca manevi tazmınatta açabilirsiniz 25 ay ne çektiğimizi biz biliriz. bununla alakalı çekinmeye gerek yok iadei itibarımızı versinler...

nct0101
Aday Memur
07 Ocak 2019 00:37

Açıkta kalıp fazla çalışma ücreti ödenemeyip idare mahkemesine dava açan oldu mu
derbeder0184, 5 yıl önce

Arkadaşlar idare mah. ödenmeyen fazla çalısma ücreti, terör tazminatı ve yasal faiz ile ilgili dava açın sayıstayın kararı var idare kendi işleminden kaynaklanan zararı karsılamakla yükümlüdür ayrıca manevi tazmınatta açabilirsiniz 25 ay ne çektiğimizi biz biliriz. bununla alakalı çekinmeye gerek yok iadei itibarımızı versinler...

yeni001
Aday Memur
10 Ocak 2019 20:11

Devrem alabildin mi paranı...Bizimki hala PDB dan yazı alamadık PBS sıkıntıdan dolayı..

Gençseyyah06, 5 yıl önce
benim de yazım gelmiş . lojistik Çin'in izinden gelmesini bekliyorum

yeni001
Aday Memur
10 Ocak 2019 20:18

bu kadarda da mi olduk arkadaş..i̇ade olali 3 ay oldu hakkimiz olan maaşimizi vermi̇yorlar. yok si̇stem yok bi̇lmem ne...meslekte i̇ki̇nci̇ sinif memur muamelesi̇ görmen, çekti̇ği̇n sikintida cabasi...

Dehadide
Aday Memur
10 Ocak 2019 20:26

Bu kesilen fazla calisma ile teror parasi icin yokmu bi gelisme bize bu ibneligi yapan ibnelerden alsinlar orusbunun evlatlari kahbenin dollerinden

10 Ocak 2019 21:21

İdari yönden sor. tamamlanmadığı için 10 aydır beklemedeyiz terörü faizi geçtim ana paraya razıyım

gakkoooo
Kapalı
10 Ocak 2019 22:45

2017 şubatta iade olduk adli idare ifade verme yok daha idari sor. kapanmadı .

1Mr.been
Memur
10 Ocak 2019 22:57

Arkadaş ne olacak bu İdari soruşturmaların akibeti. 2 seneyi geçti iade olalı adli bi durum hiç olmadı. Ama gel görki idaremiz meslek bitene kadar süründürmeye kararlı galiba, bi Allah'ın kuluda desinki sen şunu yaptında sana soruşturma açtık. 2 ay önce bi ifade alındı matbu sorular cevaplandı tamam, bekle babam bekle. Heralde bi iki senede böyle beklerim. Yetti artık valla
10 Ocak 2019 23:06

Teftiş kuruluna dilekçe yazdım noldu bizim soruşturma işi maddi yönden sıkıntıdayım 19 ay açıktayken açılmayan soruşturma neden göreve başladıktan sonra açıldı madem açılacaktı neden iade oldum madem iade oldum neden soruşturma açıldı şeklinde. Cevap verdiler sağılsınlar müfettişe iletmişler durumu cevap bu Güler misin ağlar mısın adli yönden bulunamayan isnat idari yönden nasıl bulunacak ayrıca o kadar elekten geçip iade olduysak bu idari soruşturma merakı nerden geliyor anlam verebilmiş değilim 2 senedir bekleyen var amaç para vermemekse bunu bari söylesinler razıyım

sessizbekleyis
Aday Memur
11 Ocak 2019 01:34

Selamlar arkadaslar...bende sukurki 1 kasimda iadeoldum..diger yazismalar tamam fakat personelden yazi gelmemis diyorlar..sanirim 1 kasim iadelerinde herkes benim gibi..farkli bir durum olan olursa paylasalim arkadaslar...bende hakkimi aramayi dusunuyorum...

sessizbekleyis
Aday Memur
11 Ocak 2019 01:35

Bu arada 4 ekimciyim...

Toplam 525 mesaj
«141516171819202122232425»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi