Editörler : muhtesem32
«42434445464748495051525354
05 Temmuz 2018 13:44

ütopyadan
Müsteşar

Kırılıyorlar tabi... Ben değer verdiklerime karşı da kırılmasınlar diye "he" demeye başladım sanırım.

Hoş, değer verdiklerimizin de bizi aptal yerine koymaya çalıştıkları oluyor, olmuyor mu? Tabi onların ki acıtıyor gülün dikeni misali.

05 Temmuz 2018 15:23

KuymakBey
Kapalı

ne kadar beceriksiz yeteneksiz kurgudan yoksun bir yazar olduğunu söylemedim sayın Arthur Cona Doyle

05 Temmuz 2018 16:41

ütopyadan
Müsteşar

...yok yaa, öyle şeyler bize nasip olmaz.

05 Temmuz 2018 17:35

Hym Minder Han
Memur

düşündüm de aslında iyi ki leri daha fazla insan...

ama işte üzüntülü günler daha çok akılda kaldığından mı nedir on tane iyi ki bir tane keşke ye eşit gibi geliyor insana...

iyi ki Ankaradayım, iyi ki iş arkadaşlarım bu kadar iyi, iyi ki doğru semtten ev tutmuşum, iyi ki Ruhi Abi gibi bir başkanım var, iyi ki spor ayakkabılarımı getirmişim, iyi ki insan kaynaklarındayım, iyi ki i memnetten çok sağlam iki dost edindim, iyi ki bana gerçekten değer veren dostlarım var, iyi ki her kararımı destekleyen ve hatalarımı dedikodu ile değil yüzyüze halletmeye çalışan kardeşlerim var...

ve keşke ailemin yanımda olsaydım...

işte o son keşke diğer tüm değerlerin önüne olumsuz olduğu için önüne geçebiliyor...

oysa her bir madde ailemin yanında olmak kadar değerliler...

05 Temmuz 2018 17:38

ütopyadan
Müsteşar

-Keske cok param olsaydi.

+'Keske' yerine 'iyi ki' demeyi dene...

-Iyi ki cok param olsaydi.

:))))

05 Temmuz 2018 17:40

Hym Minder Han
Memur

beni bi sen anladın sen de yanlış anladın :p

05 Temmuz 2018 17:42

ütopyadan
Müsteşar

düşündüm de aslında iyi ki leri daha fazla insan...

ama işte üzüntülü günler daha çok akılda kaldığından mı nedir on tane iyi ki bir tane keşke ye eşit gibi geliyor insana...

iyi ki Ankaradayım, iyi ki iş arkadaşlarım bu kadar iyi, iyi ki doğru semtten ev tutmuşum, iyi ki Ruhi Abi gibi bir başkanım var, iyi ki spor ayakkabılarımı getirmişim, iyi ki insan kaynaklarındayım, iyi ki i memnetten çok sağlam iki dost edindim, iyi ki bana gerçekten değer veren dostlarım var, iyi ki her kararımı destekleyen ve hatalarımı dedikodu ile değil yüzyüze halletmeye çalışan kardeşlerim var...

ve keşke ailemin yanımda olsaydım...

işte o son keşke diğer tüm değerlerin önüne olumsuz olduğu için önüne geçebiliyor...

oysa her bir madde ailemin yanında olmak kadar değerliler...

Hym Minder Han, 1 ay önce - Alıntıya git

:))

05 Temmuz 2018 17:44

ütopyadan
Müsteşar

Sadece gulucuk koyacaktim. Artilarken de alintiladim galiba iletiyi Minder.

Pardon, komik degil yoksa yazdigin, begendim.

05 Temmuz 2018 17:45

Hym Minder Han
Memur

çok güzel olmuş ellerine sağlık :)

teşekkür eserim beğendiğin için de :)

ve sadece gülebilirain sorun yok hep gülelim hatta :)

05 Temmuz 2018 17:47

ütopyadan
Müsteşar

Insaallah:)

06 Temmuz 2018 00:28

Hym Minder Han
Memur

neyse boşver diyerek sustuğumuz günlerden biri daha...

06 Temmuz 2018 18:37

*Duygusal-Cadı*
Memur

Yoruldum işte...

Kafamı dinlemeye fırsat bile bulamadan insanların gelip dende dinlenmesinden yoruldum...

Sesini bile duymak istemediğim insanların sözlerinden,

Varlığına bile tahammül edemediğim yüzlerinden...

Ve en çok herkese yetiştiğim ama hep kendime geç kaldığım gündüzlerimden yoruldum...

Ben herkese vakit ayırırken, herkesin ihtiyacım olduğu zamanlarda buldukları bahanelerden yoruldum...

İyi niyetlerimin arkasına saklanan insanlardan

Ve onlara gösterdiğim insanlıktan bile....

YORULDUM...!

09 Temmuz 2018 22:10

Hym Minder Han
Memur

hadi Fuat OKTAY...

23 Temmuz 2018 14:55

ütopyadan
Müsteşar

Hüküm vermekte çok acele davranıyorsunuz. Hiçbir şey göründüğü gibi değil hatta göründüğünün tam aksi olabiliyorken sizler görmediğinize, sadece okuyarak ya da hissederek hüküm veriyorsunuz.

O çok gözü karalar, o çok cesurlar, çok ahlaklılar var ya... Hani methetmeye doyamadıklarınız. İşte aslında yoklar. Yani varlar da o göründükleri modelde değiller.

Doğuştan iyi kalem tutabilme, iyi laf yapabilme yeteneğine sahip olanların kendilerini alttan alttan "iyi insan" olarak pazarlama manevraları etkilemesin sizi.

Güzel şeyler öyle hemen aşikar etmezler zaten kendilerini: İnci denizlerde gizlidir, altın madenlerde.

13 Ağustos 2018 16:43

ütopyadan
Müsteşar

Nezaket ve yalakalık arasında da ince bir çizgi vardır; söylemek isterdim.

14 Ağustos 2018 10:26

ütopyadan
Müsteşar

"Şey, 'kesenize bereket' dediniz ama o poğaçayı ben yaptım." söyleyemedim :s

15 Ağustos 2018 11:39

ütopyadan
Müsteşar

"Düşlerde sevdim seni; söyleyemedim. "

güzel bir şarkı sözü başlığa nazaran :)

16 Ağustos 2018 00:40

Hym Minder Han
Memur

güven önemli bir şey...

16 Ağustos 2018 11:26

Nadalist
Aday Memur

Söylemek istediğim ne varsa söyledim, rahatladım:)

Toplam 1079 mesaj
«42434445464748495051525354