Editörler : gubaz
«545556575859606162636465»
25 Ağustos 2019 02:13

brkdmrll
Aday Memur

Mülakatınız nasıl geçti? Yoğunluk durumu ve olumlu geri dönüşler başlamış mı acaba bilgi alabildiniz mi?

mimaraday, 5 ay önce - Alıntıya git

mülakatta sohbet ettık bildiğin cok rahattı,diğer konu hakkında bir bilgim yok malesef :/Tek bilmek istediğim 12 aydan sonra kac para teklif ettikleri

25 Ağustos 2019 10:49

mimaraday
Aday Memur

mülakatta sohbet ettık bildiğin cok rahattı,diğer konu hakkında bir bilgim yok malesef :/Tek bilmek istediğim 12 aydan sonra kac para teklif ettikleri

brkdmrll, 5 ay önce - Alıntıya git

Teşekkürler cevabınız için. Benim de tek istediğim kaç teklif ederlerse etsinler kabul edilmek :/

25 Ağustos 2019 15:28

igozdek
Aday Memur

mülakat icin aranan var mı? bir umut ışığı arıyor gözüm :D

25 Ağustos 2019 15:49

Chemsee2
Aday Memur

mülakat icin aranan var mı? bir umut ışığı arıyor gözüm :D

igozdek, 5 ay önce - Alıntıya git
Bence önümüzdeki haftada aramazlarsa ümidimizi kesmeliyiz :)
25 Ağustos 2019 16:02

mevkii
Aday Memur
Bence önümüzdeki haftada aramazlarsa ümidimizi kesmeliyiz :)
Chemsee2, 5 ay önce - Alıntıya git
Bencede 13 ü mülakat bitişi çünkü ve mülakatlar için önceden aranılıyor
25 Ağustos 2019 17:01

imntss
Aday Memur
Bencede 13 ü mülakat bitişi çünkü ve mülakatlar için önceden aranılıyor
mevkii, 5 ay önce - Alıntıya git
eylül için davet alan varsa hemen hemen anlamış olacağız aslında
26 Ağustos 2019 22:47

Aliiak
Aday Memur

Olumsuz da olsa bir geri dönüş sağlasalar keşke

28 Ağustos 2019 14:58

mimaraday
Aday Memur

Arkadaşlar mülakata gidenlerden olumlu dönüş alan var mı?

28 Ağustos 2019 15:04

imntss
Aday Memur

eylülün 15inden once olumlu dönüş olmaz
28 Ağustos 2019 19:46

mevkii
Aday Memur

Eylül sonunda dönüşler gerçekleşecekmiş
29 Ağustos 2019 13:22

Reminesque
Aday Memur

Merhaba. Dün mülakat için arandım. 2 Eylül?e randevu verdiler. Bir şeyi merak ediyorum. Staj süresince kalacak yeri şirket mi ayarlıyor acaba? Bilgisi olan aydılatabilir mi, lütfen? :)

29 Ağustos 2019 15:50

mimaraday
Aday Memur

Merhaba. Dün mülakat için arandım. 2 Eylül?e randevu verdiler. Bir şeyi merak ediyorum. Staj süresince kalacak yeri şirket mi ayarlıyor acaba? Bilgisi olan aydılatabilir mi, lütfen? :)

Reminesque, 5 ay önce - Alıntıya git

Meslek nedir? Karşık mı devam ediyorlar yoksa belli meslek gruplarının mülakatı bitti bazıları mı devam ediyor merak ediyorum. Ben hala aranmadım acaba hiç aramama ihtimalleri var mı? :(

29 Ağustos 2019 17:04

sineral
Aday Memur

bu staj değil. 12 ay süreli tam zamanlı is. haliyle tabi ki kalacak yerinizi kendiniz ayarlıyorsunuz.

29 Ağustos 2019 20:36

Reminesque
Aday Memur

Meslek nedir? Karşık mı devam ediyorlar yoksa belli meslek gruplarının mülakatı bitti bazıları mı devam ediyor merak ediyorum. Ben hala aranmadım acaba hiç aramama ihtimalleri var mı? :(

Psikoloğum. Diğer sorularınızın cevaplarını bilmiyorum maalesef.

29 Ağustos 2019 20:38

Reminesque
Aday Memur

bu staj değil. 12 ay süreli tam zamanlı is. haliyle tabi ki kalacak yerinizi kendiniz ayarlıyorsunuz.

sineral, 5 ay önce - Alıntıya git

Merhaba, bu bilgiye nereden ulaştınız acaba? İnternet sitelerinde herhangi bir bilgi bulamadım.Burada da bir kişi, iki kere sormuş ama cevap alamamış. Az kişi aldıkları için kalacak yer verebileceklerini düşündüm.

29 Ağustos 2019 21:21

mevkii
Aday Memur

sineral, 5 ay önce - Alıntıya git
Geçen sene alınanlara konaklama ve yeme içme sağlanmış
29 Ağustos 2019 21:22

mevkii
Aday Memur

Bursa Şehir Hastanesinde saha mühendisliği yaptım. Sabah öğlen akşam yemek var. Konaklama erkeklere şantiyede 2 kişi ile birlikte, kızlara 2 kişi ile ev veriliyor

fatih58arif, 5 ay önce - Alıntıya git
Bakın burda yazmış arkadaş
29 Ağustos 2019 21:29

Reminesque
Aday Memur
Bakın burda yazmış arkadaş
mevkii, 5 ay önce - Alıntıya git

Merhaba. Teşekkür ederim. Bunu gözden kaçırdım galiba. Yazan arkadaş ve diğerleri şantiyede çalışıyormuş galiba. Eğer yer ve yemek veriyorlarsa çok iyi :)

29 Ağustos 2019 22:45

imntss
Aday Memur

Merhaba. Teşekkür ederim. Bunu gözden kaçırdım galiba. Yazan arkadaş ve diğerleri şantiyede çalışıyormuş galiba. Eğer yer ve yemek veriyorlarsa çok iyi :)

şantiyelerde kadınlar için ev veriliyor erkekler icin santiye içinde konaklama sağlanıyor. Merkez ofislerde bu imkan olmuyor ama kendiniz karşılıyorsunuz
31 Ağustos 2019 09:53

Destroy1
Aday Memur

Mülakattan önce bizimle bekleme salonunda bizimle ilgilenen hanımefendiyle sohbet etmiştim

orda öğrendim

Leememur, 5 ay önce - Alıntıya git

Merhabalar

Mülakatın süresi ne kadar sürüyor ve içeriği tam olarak nasıl (sorular vs.) ? Ayın kaçına kadar aranmassak olumsuz sayılır?

Toplam 1339 mesaj
«545556575859606162636465»

ANKET
CHP'li belediyelerin, Cemevlerine ibadethane statüsü veren uygulamalarını;