Editörler : F16 Gökçen
«34567891011121314»

hadiamalutfen
Aday Memur
13 Eylül 2017 19:52

Merhaba arkadaşlar. Rönesans pusula programı için bugün çağrıldım. Beni kabul ettiler, mühendisim. Yalnız kafamda büyük bir sorun var. 2016da pusulaya gidenler veya o kişilerden bilgi almış, bu konuda bilgi sahibi olanlar cevap verirse sevinirim. 9 ay sonunda rönesans da kalıcı olma yani devam edebilme şansı nedir? Bu benim için cevabı çok onemli bir soru. Bilgi sahibi olanlar cevap verirse sevinirim. 9 ay sonunda iş teklifi yapılabiliyor mu veya %65 %70 gibi bir çoğunluk kalıcı olarak rönesans da kalabiliyor mu?

13 Eylül 2017 20:18

Bugun çağırıldım.Beni kabul ettiler derken mulakattan mı bahsediyorsunuz? yoksa mulakat sonucu mu ?

Mertensore
Aday Memur
13 Eylül 2017 20:46

Ben de bugün arandım ama telefon sessizdeydi duymamışım. Geri aradığımda santrale bağlandı ulaşamadım. Tekrar ararlar heralde bekliyorum.

13 Eylül 2017 21:12

Başka aranan varmı bugün mu başladı acaba geri dönüşler?

nkrslg
Aday Memur
13 Eylül 2017 22:47

Sorumu maruz görün. Mülakat esnasında mı kabul edildiğiniz söylendi acaba? Ya da geri dönüş mü yapıldı size?

hadiamalutfen, 7 yıl önce

Merhaba arkadaşlar. Rönesans pusula programı için bugün çağrıldım. Beni kabul ettiler, mühendisim. Yalnız kafamda büyük bir sorun var. 2016da pusulaya gidenler veya o kişilerden bilgi almış, bu konuda bilgi sahibi olanlar cevap verirse sevinirim. 9 ay sonunda rönesans da kalıcı olma yani devam edebilme şansı nedir? Bu benim için cevabı çok onemli bir soru. Bilgi sahibi olanlar cevap verirse sevinirim. 9 ay sonunda iş teklifi yapılabiliyor mu veya %65 %70 gibi bir çoğunluk kalıcı olarak rönesans da kalabiliyor mu?

ferdikarakus
Aday Memur
13 Eylül 2017 22:54

mülakat yapıldıktan sonra tekrar dönüş için mi aradılar acaba yoksa mülakata çağırmak için mi aradılar ?

Mertensore, 7 yıl önce

Ben de bugün arandım ama telefon sessizdeydi duymamışım. Geri aradığımda santrale bağlandı ulaşamadım. Tekrar ararlar heralde bekliyorum.

Aakdag2323
Aday Memur
14 Eylül 2017 11:46

Arkadaşlar bir şeyi merak ediyorum bu mülakatlar anladığım kadarıyla ağustosta başladı ve halen bitmemiş sizce kaç kişiyi mülakata çağırdılar tahminim 600 ü bulmuştur ? Eğer o kadar fazlaysa bu hafta aramaya başlarlar diye düşünüyorum sonuçlar için 1 haftada ancak haber verebilirler o kadar insana çünkü

ezgs
Aday Memur
14 Eylül 2017 12:42

Evet ben de 3 agustosta gittim mülakata ve hala geri dönüş olmadı. Çok fazla kişi cagirdilar ben aradığımda eylül sonu gibi ancak döneceğiz dediler ama mülakatı sonuclanan yazabilirse eğer buraya hepimiz öğrenmiş oluruz

ezgs
Aday Memur
14 Eylül 2017 12:47

Ama bildiğim kadariyla 11 eylül de bile mülakata gidenler vardı . Bu nedenle henüz mülakat için donus saglamayabilirler, dedikleri gibi eylül 25 30 gibi ancak diye tahmin ediyorum

ezgs
Aday Memur
14 Eylül 2017 12:58

Mertensore arkadaşım sanırım sen mülakata gittin. Ve dün yeniden aramislar dedin. Mülakat sonucu için aradılar öyleyse. Bu konuda bizi bilgilendirirsen çok sevinecegiz , şimdiden teşekkürler

Mertensore
Aday Memur
14 Eylül 2017 16:59

Mülakata 8 ağustosta girmiştim. Dönüş için aradılar muhtemelen ama dediğim gibi yetişemedim tekrar aramalarını bekliyorum.

ferdikarakus, 7 yıl önce

mülakat yapıldıktan sonra tekrar dönüş için mi aradılar acaba yoksa mülakata çağırmak için mi aradılar ?

Mertensore
Aday Memur
14 Eylül 2017 17:02

Telefona yetişemediğimi belirttim. Mülakata gittiğime göre dönüş için aradılar. Ne konuda bilgilendirmemi istiyosunuz ki konuşamadım maalesef telefonda?

ezgs, 7 yıl önce

Mertensore arkadaşım sanırım sen mülakata gittin. Ve dün yeniden aramislar dedin. Mülakat sonucu için aradılar öyleyse. Bu konuda bizi bilgilendirirsen çok sevinecegiz , şimdiden teşekkürler

14 Eylül 2017 17:03

Arkadaşlar başka aranan varsa burda bilgilendirme yaparsa çok seviniriz

hadiamalutfen
Aday Memur
14 Eylül 2017 17:22

Dediğim gibi arkadaşlar. Kabul edildiğim için dönüş yapıldı. Mülakata ağustos ayında girmiştim. Dün de tekrar arayıp kabul edildiğim söylendi. Ve kafamda oluşan soruda 6. Sayfanın basında yazdığım soru. Bu soru hakkında bir bilgilendirme istiyorum sadece. Bunun sebebi arkada çok fazla şey birakacagim. Bir çok şeyden vazgeçip gideceğim ve en azından gittikten sonra gerçekten işe yarayan veya kendimi kanıtlayan biri olursam ve bunu görürlerse gerçekten işe alacaklar mi yoksa öyle bir ihtimal yok gibi bir durum mu..

Gulbestee
Aday Memur
14 Eylül 2017 17:26

Mülakata gittiğimde de bu soruları sormuştuk. Ama kimse kalacağımızın garantisini söylemedi. Sizin vereceğiniz karar..

Dediğim gibi arkadaşlar. Kabul edildiğim için dönüş yapıldı. Mülakata ağustos ayında girmiştim. Dün de tekrar arayıp kabul edildiğim söylendi. Ve kafamda oluşan soruda 6. Sayfanın basında yazdığım soru. Bu soru hakkında bir bilgilendirme istiyorum sadece. Bunun sebebi arkada çok fazla şey birakacagim. Bir çok şeyden vazgeçip gideceğim ve en azından gittikten sonra gerçekten işe yarayan veya kendimi kanıtlayan biri olursam ve bunu görürlerse gerçekten işe alacaklar mi yoksa öyle bir ihtimal yok gibi bir durum mu..

Gulbestee
Aday Memur
14 Eylül 2017 17:27

Beğenildiği zaman devam ihtimali oluyormuş. Daha önce bir arkadaş bu konuyla ilgili %65 devam oranı oluyor diye belirtti ama tabiki kesin bir şey denilemez şuan

Gulbestee, 7 yıl önce

Mülakata gittiğimde de bu soruları sormuştuk. Ama kimse kalacağımızın garantisini söylemedi. Sizin vereceğiniz karar..

14 Eylül 2017 17:30

Bana mulakatta soylenen "geçen sene bu oranın %30 olduğu "mülakatı yapan kişi tarafından yinede içiniz rahat olsun diye araştırın isterseniz

Gulbestee, 7 yıl önce

Beğenildiği zaman devam ihtimali oluyormuş. Daha önce bir arkadaş bu konuyla ilgili %65 devam oranı oluyor diye belirtti ama tabiki kesin bir şey denilemez şuan

ozr95
Kapalı
14 Eylül 2017 17:31

mülakatta tanıştığım ve gecen sene pusula programı ile çalışan arkadaşa bende bu soruyu sormuştum ve oda bana gecen sene programa katılanların yaklasık %65 oranında işe devam ettiğini ve.pusula programının sürdürülebilmesi için herkesle devam edilemediğini söylemişti.ve şantiyeci arkadaşların kendilerini geliştirmeleri açısından programdan çok memnun olduklarını belirtmişti.

nkrslg
Aday Memur
14 Eylül 2017 18:39

Sorunuz hakkında pek bir fikrim Yok ama sizin adınıza sevindiğimi belirtmek isterim. İnşallah bizlere de dönüş olur. Hepimizin şansı bahtı açık olsun.

Soruya soruyla cevap vermek gibi olacak kusura bakmayın ama benim bir sorum olacak size. Daha doğrusu okuyan bütün arkadaşlarıma sormak istiyorum. Linkedin, kariyer.net vb bulunan ortamlardan CV'nize bakılmış mıydı? Zaten sadece kariyerden başvuru alındı galiba ama linkedin den de bakılması konusunumerak ettim. Bu iyiye delalet midir?

hadiamalutfen
Aday Memur
14 Eylül 2017 20:16

Teşekkürler arkadaşlar, umarım herkes hayal ettiği ve istediği yerlere ulaşır. Herkes hakkında hayırlısı olmasını diliyorum.

Toplam 1364 mesaj
«34567891011121314»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi