Editörler :
«55565758596061626364656667
09 Eylül 2019 17:47

mevkii
Aday Memur
belki de 2. görüşme olmaz. Gecen senelerde herkese yapılmamış cok az kisi var 2. gorusmeye giren
imntss, 2 ay önce - Alıntıya git
Hadi ya öyle mi bilmiyordum ben bunu çağırıp tekrar eleme yapılacak zannettim
09 Eylül 2019 19:20

imntss
Aday Memur
Hadi ya öyle mi bilmiyordum ben bunu çağırıp tekrar eleme yapılacak zannettim
mevkii, 2 ay önce - Alıntıya git
Evet kesinliği yok. Santiyeye giden kimseyi cagirmamislar merkez ofisler icin cagirmislar
09 Eylül 2019 23:49

ayşenur828384
Aday Memur
Evet kesinliği yok. Santiyeye giden kimseyi cagirmamislar merkez ofisler icin cagirmislar

sadece merkez ofislerde 2. mülakatın olduğunu okumuştum daha önce. ancak girdiğim mülakatta da 2. bir mülakatın olacağı söylendi bana. departman yöneticileri olacakmış bu sefer. tanışma gibi olur mu bilmem ama iibf için kesin yapılacak onu biliyorum sadece.

10 Eylül 2019 12:02

imntss
Aday Memur

sadece merkez ofislerde 2. mülakatın olduğunu okumuştum daha önce. ancak girdiğim mülakatta da 2. bir mülakatın olacağı söylendi bana. departman yöneticileri olacakmış bu sefer. tanışma gibi olur mu bilmem ama iibf için kesin yapılacak onu biliyorum sadece.

ayşenur828384, 2 ay önce - Alıntıya git
merkez ofiste de tanıdığım tek mülakatla giren var
10 Eylül 2019 13:25

Aliiak
Aday Memur

Arkadaşlar bugün mülakata katıldım, iibf mezunuyum. Bölüm farklılık gösterir mi bilmiyorum ama 2. mülakat var, mülakat esnasında ik uzmanı söyledi.

10 Eylül 2019 14:16

imntss
Aday Memur

Arkadaşlar bugün mülakata katıldım, iibf mezunuyum. Bölüm farklılık gösterir mi bilmiyorum ama 2. mülakat var, mülakat esnasında ik uzmanı söyledi.

Aliiak, 2 ay önce - Alıntıya git
aslında yapılıyorsa herkese yapılması lazım kimileri 1 mülakatla giriyor kimileri 2
11 Eylül 2019 17:14

ayşenur828384
Aday Memur
aslında yapılıyorsa herkese yapılması lazım kimileri 1 mülakatla giriyor kimileri 2

bu sene 1. mülakata gidenlere zaten 2. mülakat olacağı söylenmiş. ki bana da söylenmişti, yazdım buraya. bence insanların kafasını karıştırmayın geçen senelerde mülakatsız da girenler vardı diyerek.

11 Eylül 2019 17:17

ayşenur828384
Aday Memur

biz de 2. mülakat olayını uydurmadık, mülakat esnasında ik söyledi.

11 Eylül 2019 18:32

imntss
Aday Memur

biz de 2. mülakat olayını uydurmadık, mülakat esnasında ik söyledi.

ayşenur828384, 2 ay önce - Alıntıya git
size uyduruyorsunuz demedim zaten ben ronesansta staj yaptım ve pusulacilarin yanında kaldım. bence bilen biri bilgi verirken siz yorum yapmayın gerek yok çünkü yorum yapmaya
11 Eylül 2019 20:30

metnnn
Aday Memur

Arkadaşlar ben mulakata girdigimde sonuçlar eylul ayi icerisinde aciklanicak dedi. Sonrasinda da eğer olumlu olursa bir yöneticiyle tanışma olucak. 2. mulakat felan yapilacak diye bir bisey soylemedi ik.

11 Eylül 2019 21:02

Aliiak
Aday Memur

Arkadaşlar ben mulakata girdigimde sonuçlar eylul ayi icerisinde aciklanicak dedi. Sonrasinda da eğer olumlu olursa bir yöneticiyle tanışma olucak. 2. mulakat felan yapilacak diye bir bisey soylemedi ik.

metnnn, 2 ay önce - Alıntıya git

Mülakata yeni katılmış biri olarak taze bilgi veriyorum. İkinci MÜLAKAT olacak tercihte bulunduğunuz departmanların YÖNETİCİLERİ ile departman uygunluk derecesi anlamında TEKNİK bir İKİNCİ MÜLAKAT olacak. Teknik derken bilgi sınama olarak değil, tercihte bulunduğumuz departmanların hakkında ne kadar bilgiye sahip olduğumuz anlamında. Lütfen insanlara yanlış bilgi vermeyin.

11 Eylül 2019 21:28

ayşenur828384
Aday Memur

Mülakata yeni katılmış biri olarak taze bilgi veriyorum. İkinci MÜLAKAT olacak tercihte bulunduğunuz departmanların YÖNETİCİLERİ ile departman uygunluk derecesi anlamında TEKNİK bir İKİNCİ MÜLAKAT olacak. Teknik derken bilgi sınama olarak değil, tercihte bulunduğumuz departmanların hakkında ne kadar bilgiye sahip olduğumuz anlamında. Lütfen insanlara yanlış bilgi vermeyin.

aynen öyle.

12 Eylül 2019 01:58

metnnn
Aday Memur

Kardeşim benim insanlara yanlış bilgi verme gibi bir niyetim yok. Mülakata gittiğimde İK bana olumlu olursa sadece çalışacağın departmandaki bir yöneticiyle tanışma olucak dedi. Bana söyleneni bende yardımcı olmak açısından paylaştım.
12 Eylül 2019 20:33

Tugcee0e0
Aday Memur

Merhaba,mülakatta bana 3 tane aktif şantiye olduğunu ve onlardan birine verileceği söylendi biri Ankara külliye diğer İstanbul başak şehir hastanesi bir diğeri tam anlayamadım ama oda istanbulda bilen varsa lütfen söyleye bilir mi?

12 Eylül 2019 20:36

mevkii
Aday Memur

Merhaba,mülakatta bana 3 tane aktif şantiye olduğunu ve onlardan birine verileceği söylendi biri Ankara külliye diğer İstanbul başak şehir hastanesi bir diğeri tam anlayamadım ama oda istanbulda bilen varsa lütfen söyleye bilir mi?

Tugcee0e0, 2 ay önce - Alıntıya git
Bana iki şantiye söylenmişti istanbul şehir hastanesi ve ankara
13 Eylül 2019 11:18

imntss
Aday Memur
bugün son gün umarım guzel haberler alırız
13 Eylül 2019 18:20

sinembozdogan
Aday Memur

geri dönüş alan oldu mu hiç ?

14 Eylül 2019 13:13

Hjodie
Aday Memur

Ben Eylül basında mülakata girdim. Aciklik getirmesi icin uzun bir yorum yapmak isterim. Mulakat sohbet havasında geciyor denildiği gibi. Fakat arada bir kaç mülakat sorusu kivaminda sorular soruluyor. Esitlik olması amaciyla sanıyorum herkese artı eksi 15 dakika sure tanınıyor. Ben biraz erken gitmiştim oradan beklerden mülakata giren iki kisinin zamanlamasından ve benim zamanlamamdan yaptigim cikarimla bunu söylüyorum. Size bir sıralama ile ilk ucunuzu söylemeniz isteniyor. Santiye olarak Istanbul ikitelli sehir hastanesi ve Ankara Yargıtay olarak belirtildi seçenekler bana. Bunun disinda belirtilecek çok birsey yok. Evet 2. mülakat var. Teknik ekipten kisiler olacak mülakatta denildi. Onlarda sizi tanımak isterler birlikte calisacaksiniz sonuçta bir sene boyunca denildi. Ardindan ikinci mülakattan ne beklemeliyim diye sordum yani teknik sorular vs gibi. Yeni mezun oldugumuz icin ya da deneyimimizin olmadiklarini bildikleri icin artık bu programa başvuran kisilerden ne bekleyip beklemeyeceklerini bildiklerini bu sebepten dolayı öyle kesici birsey olmuyacagi seklinde belirtmişlerdi. Uzerinden 2 hafta gecti hatirladigim kadarıyla yazdım.

Maksadim bu başlıkta 1 cümle ile açıklama yapıp tum aşamalarin yazilmamasina karşı başlık altında bir bilgi birikimi saglamak. Donusler Eylül sonuna kadar denildi. Umarım hakeden herkes basarili olur. Saygılarımla arkadaslar.

15 Eylül 2019 23:56

pusulacı
merkez ofiste de tanıdığım tek mülakatla giren var

pusula ile başlayıp daha sonrasında rönesansta devam eden tanıdığı filan olan var mı ??

16 Eylül 2019 10:46

imntss
Aday Memur

pusula ile başlayıp daha sonrasında rönesansta devam eden tanıdığı filan olan var mı ??

pusulacı, 2 ay önce - Alıntıya git
evet var
Toplam 1339 mesaj
«55565758596061626364656667

ANKET
Okullardaki ara tatil uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz?