Editörler :
«55565758596061626364656667
16 Eylül 2019 15:04

brkdmrll
Aday Memur
evet var
imntss, 2 ay önce - Alıntıya git

pusula döneminden farklı olarak ne tür iyileştirmeler mevcut acaba maaş yol barınma vs.. bir de memnun mu suanki çalışma koşullarından hafta sonu pazar tatil mi yoksa 2 haftada bir pazar mı tatil bilginiz varsa paylaşır mısınız rica etsem? Bir de mesleği nedir acaba?

16 Eylül 2019 15:24

imntss
Aday Memur

pusula döneminden farklı olarak ne tür iyileştirmeler mevcut acaba maaş yol barınma vs.. bir de memnun mu suanki çalışma koşullarından hafta sonu pazar tatil mi yoksa 2 haftada bir pazar mı tatil bilginiz varsa paylaşır mısınız rica etsem? Bir de mesleği nedir acaba?

brkdmrll, 2 ay önce - Alıntıya git
çalıştığın yere gore değişiyor şantiyede 2 haftada 1 pazar tatil olur ama merkez ofiste hafta sonu tatil. Maas iyilestirmesi oluyor gecen sene örneğin 3-3.5 gibi bir sey yaptilar maaşları senede belli bir zam yapiliyor. Aşırı memnun değiller ama hiç yoktan iyidir diyorlar kurumsal firma olmasi
16 Eylül 2019 15:32

ahmetabdul
Aday Memur

şantiye de başlayıp merkez ofise geçiş yapma şansımız var mı bilginiz var mı? ve dönüş alan oldu mu ?

16 Eylül 2019 16:17

sinembozdogan
Aday Memur

şantiye de başlayıp merkez ofise geçiş yapma şansımız var mı bilginiz var mı? ve dönüş alan oldu mu ?

ahmetabdul, 2 ay önce - Alıntıya git

++

17 Eylül 2019 11:16

imntss
Aday Memur
aranan oldu mu?
18 Eylül 2019 16:53

mevkii
Aday Memur
Haftaya mı aramaya başlıcaklar acaba haftanın üçüncü gününe grldik kimse aranmadı
18 Eylül 2019 17:31

imntss
Aday Memur
Haftaya mı aramaya başlıcaklar acaba haftanın üçüncü gününe grldik kimse aranmadı
mevkii, 2 ay önce - Alıntıya git
haftaya baslayacaklar gibi görünüyor bu hafta degerlendirme olabilir muhtemelen... çok uzadı gerçekten
18 Eylül 2019 21:12

Leememur
Aday Memur
haftaya baslayacaklar gibi görünüyor bu hafta degerlendirme olabilir muhtemelen... çok uzadı gerçekten

Sonu herkes için hayırlı bitsin de varsın uzasın tabi beklemek çok zor.İnşallah karşılığını alırız.

18 Eylül 2019 23:56

imntss
Aday Memur

Sonu herkes için hayırlı bitsin de varsın uzasın tabi beklemek çok zor.İnşallah karşılığını alırız.

Leememur, 2 ay önce - Alıntıya git
inşallah
19 Eylül 2019 12:59

Musta.ffa
Aday Memur
aranan oldu mu?
Arkadaşlar merhaba beni sabah aradılar 2. görüşme için
19 Eylül 2019 13:08

Leememur
Aday Memur
Musta.ffa, 2 ay önce - Alıntıya git

Hayırlı olsun tebrik ederim.1. Mülakata ne zaman girmiştiniz acaba ve bölümün nedir sorun

değilse ?

19 Eylül 2019 13:12

imntss
Aday Memur
tebrikler bölümünüz nedir? Başka aranan var mı?
19 Eylül 2019 13:15

Musta.ffa
Aday Memur

Hayırlı olsun tebrik ederim.1. Mülakata ne zaman girmiştiniz acaba ve bölümün nedir sorun

değilse ?

Hayırlı olsu değil aslında çünkü işe alınmadım.Bu da bir mülakat olacakmış bu görüşme de bir elemeymiş yani.Ben iibf mezunuyum idari bölüm için başvurmuştum.Seçtiğimiz 3 departmanın yöneticileriyle teknik mülakat olacağını söyledi İK.Anladığım kadarı ile hangi bölim hakkında daha bilgi sahibiysem ya da daha ilgiliysem o bölüme yönlendirileceğim.24 eylül için çağarıldım bu arada.
19 Eylül 2019 13:19

Musta.ffa
Aday Memur

değilse ?

1. Mülakata ilk gün girmiştim 9 ağustos
19 Eylül 2019 13:20

Leememur
Aday Memur
Hayırlı olsu değil aslında çünkü işe alınmadım.Bu da bir mülakat olacakmış bu görüşme de bir elemeymiş yani.Ben iibf mezunuyum idari bölüm için başvurmuştum.Seçtiğimiz 3 departmanın yöneticileriyle teknik mülakat olacağını söyledi İK.Anladığım kadarı ile hangi bölim hakkında daha bilgi sahibiysem ya da daha ilgiliysem o bölüme yönlendirileceğim.24 eylül için çağarıldım bu arada.

Bana söylenen 2. mülakatın tanışma ve departmanda birlikte çalışacağımız yetkiliyle konuşma olduğu söylenmişti. Hakkınızda hayırlısı olsun diyim o zaman.Peki 1. mülakata ne zaman

girmiştiniz acaba ?

19 Eylül 2019 13:25

Musta.ffa
Aday Memur

Bana söylenen 2. mülakatın tanışma ve departmanda birlikte çalışacağımız yetkiliyle konuşma olduğu söylenmişti. Hakkınızda hayırlısı olsun diyim o zaman.Peki 1. mülakata ne zaman

girmiştiniz acaba ?

Herkesin bu konuda farklı yorumları olduğu için beni arayan kişiye özellikle sordum.Bir tanışma olarak mı gerçekleşecek bir mülakat mı olacak tekrar bir eleme yapılacak mı diye.Zaten bizi şuan belirli bir pozisyon için çağarmıyorlar seçtiğimiz 3 pozisyondan hangisine uygun olduğumuzu anlamak için çağarıyorlar anladığım kadarı ile ve buna göre tekrar bir eleme yapacaklar.Ama mühendisler için belki daha farklıdır onların işi belli sonuçta ama idari kısımda birsürü departman var.Mühendislerle bir tanışma olarak devam edebilirler sürece ama idari kısım için bir eleme olacağı kesin.
19 Eylül 2019 13:42

imntss
Aday Memur
mühendislik icin aranan var mi?
19 Eylül 2019 14:14

motionzblue

Çağırmaya başladıklarına göre şu 2 gün kritik. Bekleyip görelim.

19 Eylül 2019 15:06

hava123
Aday Memur

Telefonun başında çaresiz bekliyoruuum

19 Eylül 2019 18:08

ahmetabdul
Aday Memur

Tebrik ederim 2. mülakatı da mı ankarada yapıyorlar

Toplam 1339 mesaj
«55565758596061626364656667

ANKET
Okullardaki ara tatil uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz?