Editörler : gubaz
«56575859606162636465666768
21 Eylül 2019 14:06

imntss
Aday Memur

Arkadaşlar makine mühendisiyim dün arandım 2. Mulakat icin Ankara'ya. Bana ilk mülakatimda tanisma olacak şefinle demişlerdi elemeden bahsedilmedi herhangi bir eleme aşaması olacak mı yoksa bu olumlu olduğu için bir tanışma mı bilen yazarsa sevinirim.

ghnss, 1 yıl önce - Alıntıya git
muhendislik grubu arkadaslarin hepsine tanışma dendi sanırım. ibf ye eleme denmiş o yuzden bende anlayamadım bana da tanışma dendi
21 Eylül 2019 14:25

Musta.ffa
Aday Memur
muhendislik grubu arkadaslarin hepsine tanışma dendi sanırım. ibf ye eleme denmiş o yuzden bende anlayamadım bana da tanışma dendi
imntss, 1 yıl önce - Alıntıya git
Ben de iibf mezunuyum ilk mulakatta bana da tanışma denmişti.Ama bence herkes tanışmayı farklı yorumladı sorun burdan kaynaklanıyor.
21 Eylül 2019 14:28

imntss
Aday Memur
Ben de iibf mezunuyum ilk mulakatta bana da tanışma denmişti.Ama bence herkes tanışmayı farklı yorumladı sorun burdan kaynaklanıyor.
Musta.ffa, 1 yıl önce - Alıntıya git
çünkü sürecin icinde zaten 2. mulakat falan yazmıyor internette baktığımız zaman
21 Eylül 2019 14:30

Musta.ffa
Aday Memur
Geçen 2 senenin yorumlarını okuduysanız süreç herkesde kafa karışıklığı yaratmış.Geçen senelerde de bu konu tartışılmış eleme mi tanışma mı diye.Ama tüm konuşmaları okuduğum ve anladığım kadarı ile her ilin ve her birimin ayrı bir prosedürü var.Mesela geçen sene bursa ve izmir için başvuranları 2. Görüşmeye bile çağarmadan işe almışlar,Ankara ve istanbul tercihi yapanları ise 2. Görüşmeye tanışma diye çağarmışlar.Çünkü anlara istanbul daha çok rağbet gördüğü için 2. Elemede tanışma adı altında bir nitelik değerlendirmesi yapmışlar fakat izmir ve bursa için tercih az olduğundan bir elemeye ihtiyaç duymamışlar ik nın onayından geçenleri direk işe almışlar.Bunları sadece eski konuşmaları okuyarak çözdüm arkadaşlar herhangi bir yetkiliden aldığım bir bilgi değil.
21 Eylül 2019 14:33

Musta.ffa
Aday Memur
çünkü sürecin icinde zaten 2. mulakat falan yazmıyor internette baktığımız zaman
imntss, 1 yıl önce - Alıntıya git
Evet internetteki süreci ben de okudum yüzyüze mulakatlar sonucunda aramıza katılmayı bekle diyor.Ama o mülakatLAR çoğul olarak 1. Ve 2. Mülakatlar olarak mı yazılmış yoksa 1. Mülakatı genel olarak mülakatlar olarak mı yazmışlar orası da meçhul.
21 Eylül 2019 14:37

imntss
Aday Memur
Evet internetteki süreci ben de okudum yüzyüze mulakatlar sonucunda aramıza katılmayı bekle diyor.Ama o mülakatLAR çoğul olarak 1. Ve 2. Mülakatlar olarak mı yazılmış yoksa 1. Mülakatı genel olarak mülakatlar olarak mı yazmışlar orası da meçhul.
Musta.ffa, 1 yıl önce - Alıntıya git
son adım olan yüzyüze mülakatlar diyor onun tarihi de 13 eylul ama konuma göre farklılık göstermiş evet. Ankara ve istanbul santiyelerine de mülakat olmadi sadece merkez ofislerde bazi kişilere olmuş
21 Eylül 2019 16:58

sinembozdogan
Aday Memur

Arkadaşlar makine mühendisiyim dün arandım 2. Mulakat icin Ankara'ya. Bana ilk mülakatimda tanisma olacak şefinle demişlerdi elemeden bahsedilmedi herhangi bir eleme aşaması olacak mı yoksa bu olumlu olduğu için bir tanışma mı bilen yazarsa sevinirim.

ghnss, 1 yıl önce - Alıntıya git

Hangi tarihte ilk mülakata girmiştiniz ?

23 Eylül 2019 10:16

imntss
Aday Memur
bugün mülakata gidecek olan var mi?
23 Eylül 2019 11:16

tugba0000
Aday Memur

Ben geçen hafta perşembe günü ikinci mülakata girdim bilgisayar mühendisiyim.(İlk mülakat tarihim 31 temmuz)İlk mülakatta birimleri anlatıp 2 tercih yapmamı istemişlerdi sistem istediğimi söylemiştim. İkinci mülakatta öncelikle cv üzerinden yaptıklarımla ilgili konuştuk sonrasında teknik bir soru sorulup bölüme uygunluğumu ölçmek istediler sanırım. Görüşme sonunda da değerlendirme yapacaklarını ve ekim ayı içinde bilgi vereceklerini söylediler bu da bir tanışma değil eleme mülakatı olduğunu gösteriyor

23 Eylül 2019 11:25

ahmetabdul
Aday Memur

bugün aranan oldu mu ?

23 Eylül 2019 11:37

Aliiak
Aday Memur

Arkadaşlar ben arandım, aramalar bu hafta da devam eder bence çünkü yarına tarih verildi benim için

23 Eylül 2019 11:39

Leememur
Aday Memur

Arkadaşlar ben arandım, aramalar bu hafta da devam eder bence çünkü yarına tarih verildi benim için

Aliiak, 1 yıl önce - Alıntıya git

Pardon bugün mü arandınız acaba ?

Ben aranmadım da bekliyorum o yüzden

23 Eylül 2019 11:53

imntss
Aday Memur

Ben geçen hafta perşembe günü ikinci mülakata girdim bilgisayar mühendisiyim.(İlk mülakat tarihim 31 temmuz)İlk mülakatta birimleri anlatıp 2 tercih yapmamı istemişlerdi sistem istediğimi söylemiştim. İkinci mülakatta öncelikle cv üzerinden yaptıklarımla ilgili konuştuk sonrasında teknik bir soru sorulup bölüme uygunluğumu ölçmek istediler sanırım. Görüşme sonunda da değerlendirme yapacaklarını ve ekim ayı içinde bilgi vereceklerini söylediler bu da bir tanışma değil eleme mülakatı olduğunu gösteriyor

tugba0000, 1 yıl önce - Alıntıya git
Mulkata ankarada mi girdiniz ve kaç kisi vardı mülakatta? bir de kaç dakika sürdü görüşme?
23 Eylül 2019 11:57

Aliiak
Aday Memur

Pardon bugün mü arandınız acaba ?

Ben aranmadım da bekliyorum o yüzden

Leememur, 1 yıl önce - Alıntıya git

Evet bugün arandım

23 Eylül 2019 11:59

Leememur
Aday Memur

Evet bugün arandım

Kardeşim benim bunu duyduğuma ne kadar sevindim bilemezsin :D

Peki seni bugün arayıp yarın nasıl çağırabiliyorlar ? Ankarada mı ikamet ediyorsun ?

23 Eylül 2019 12:27

ahmetabdul
Aday Memur

Evet bugün arandım

dostum hayırlı olsun ilk mülakata ne zaman girmiştin

23 Eylül 2019 12:46

imntss
Aday Memur

Evet bugün arandım

sizin bölümünüz nedir ve ankarada mi gireceksiniz görüşmeye ?
23 Eylül 2019 12:48

Aliiak
Aday Memur

Kardeşim benim bunu duyduğuma ne kadar sevindim bilemezsin :D

Peki seni bugün arayıp yarın nasıl çağırabiliyorlar ? Ankarada mı ikamet ediyorsun ?

Leememur, 1 yıl önce - Alıntıya git

Sağ ol kardeşim hayırlısıysa eğer sana da iyi bir dönüş yapılır başarılar, bu arada evet Ankara?da ikamet ediyorum yarın 3 buçuğa çağrıldım

23 Eylül 2019 12:48

imntss
Aday Memur

Sağ ol kardeşim hayırlısıysa eğer sana da iyi bir dönüş yapılır başarılar, bu arada evet Ankara?da ikamet ediyorum yarın 3 buçuğa çağrıldım

bölümünüz nedir?
23 Eylül 2019 12:59

Aliiak
Aday Memur

Sağ olun arkadaşlar Ankara?da ikamet ediyorum ondan dolayı Ankara?da gireceğim mülakata bölümüm uluslararası ilişkiler iibfliyim hepimize başarılar

Toplam 1356 mesaj
«56575859606162636465666768