Editörler : Adversary
21 Ekim 2017 00:39

birazzzhırs
Şef

Güvenlik soruşturmaları sonuçlanmış . Kazanan 399 kişinin 224ü güvenlik soruşturmasını geçmiş, 175 kişi geçememiş. Kuzeninin eltisi sabıkalı olanları bile elemişler herhalde

jacques04, 1 ay önce - Alıntıya git

at yalanı ...... inananı

21 Ekim 2017 01:16

SHUİ2016
Aday Memur

Güvenlik soruşturmaları sonuçlanmış . Kazanan 399 kişinin 224ü güvenlik soruşturmasını geçmiş, 175 kişi geçememiş. Kuzeninin eltisi sabıkalı olanları bile elemişler herhalde

yuh arkadaş bu kadar dedikoducu olunmaz ya kimden aldın acaba bu bilgiyi. güvenlik soruşturmaları ikamet şehrinin yoğunluğuna göre değiştiği için aynı anda çağrılmıyor herkes böyle parça parça çağrılıyor

21 Ekim 2017 11:39

jacques04
Aday Memur

yuh arkadaş bu kadar dedikoducu olunmaz ya kimden aldın acaba bu bilgiyi. güvenlik soruşturmaları ikamet şehrinin yoğunluğuna göre değiştiği için aynı anda çağrılmıyor herkes böyle parça parça çağrılıyor

SHUİ2016, 1 ay önce - Alıntıya git

http://www.dhmi.gov.tr/haberler.aspx?HaberID=3162&yl=-1&rowType=2

buradan belge teslimine kaç kişi çağrıldığını görebilirsin . 399 kişi .

http://www.dhmi.gov.tr/haberler.aspx?HaberID=3240&yl=-1&rowType=2

bu da güvenlik soruşturması sonucu . 224 kişi kabul edilmiş.

21 Ekim 2017 12:40

Prelinden
Memur

http://www.dhmi.gov.tr/haberler.aspx?HaberID=3162&yl=-1&rowType=2

buradan belge teslimine kaç kişi çağrıldığını görebilirsin . 399 kişi .

http://www.dhmi.gov.tr/haberler.aspx?HaberID=3240&yl=-1&rowType=2

bu da güvenlik soruşturması sonucu . 224 kişi kabul edilmiş.

Iyi de herkesin guvenlik sorusturmasi ayni anda sonuclanmiyor ki geri kalanlarin sorusturmalarinin devam etmekte oldugu anlamina gelir bu olumsuz olduguna degil.

21 Ekim 2017 12:49

jacques04
Aday Memur

Iyi de herkesin guvenlik sorusturmasi ayni anda sonuclanmiyor ki geri kalanlarin sorusturmalarinin devam etmekte oldugu anlamina gelir bu olumsuz olduguna degil.

Prelinden, 1 ay önce - Alıntıya git

Merhaba , kusura bakmayın rahatsız ediyorum . Dhmi güvenlik soruşturması başlığına yaptığınız yorum için mesaj atıyorum. ''herkesin guvenlik sorusturmasi ayni anda sonuclanmiyor ki geri kalanlarin sorusturmalarinin devam etmekte oldugu anlamina gelir bu olumsuz olduguna degil.'' demişsiniz . Daha önce böyle bir tecrübeniz oldu mu ? Yani bazı isimlerin yayınlanıp daha sonra bunlara ekleme yapıldığını gördünüz mü?

21 Ekim 2017 12:50

jacques04
Aday Memur

Özelden mesaj atacağıma buradan göndermişim. :)

21 Ekim 2017 12:57

Prelinden
Memur

Özelden mesaj atacağıma buradan göndermişim. :)

Dhmi ile ilgili degil ama baska kurumlara atanan arkadaslarin guvenlik sorusturmalarindan biliyorum sadece, parca parca oluyor isimlerin aciklanmasi toplu halde yapilmiyor diye biliyorum son atamalarda gorduklerim bu sekilde yani.

21 Ekim 2017 13:00

jacques04
Aday Memur

Dhmi ile ilgili degil ama baska kurumlara atanan arkadaslarin guvenlik sorusturmalarindan biliyorum sadece, parca parca oluyor isimlerin aciklanmasi toplu halde yapilmiyor diye biliyorum son atamalarda gorduklerim bu sekilde yani.

Umarım dhmi'de de öyledir. Gidip karakola sormak lazım . Oradan da gelen giden olmadı çünkü.

21 Ekim 2017 13:17

ozzy05
Daire Başkanı

arkadaşlar kamuda olup istifa edip geçenler nasıl yaptı acaba .istifa edip geçen varmı

21 Ekim 2017 13:24

SHUİ2016
Aday Memur

Merhaba , kusura bakmayın rahatsız ediyorum . Dhmi güvenlik soruşturması başlığına yaptığınız yorum için mesaj atıyorum. ''herkesin guvenlik sorusturmasi ayni anda sonuclanmiyor ki geri kalanlarin sorusturmalarinin devam etmekte oldugu anlamina gelir bu olumsuz olduguna degil.'' demişsiniz . Daha önce böyle bir tecrübeniz oldu mu ? Yani bazı isimlerin yayınlanıp daha sonra bunlara ekleme yapıldığını gördünüz mü?

bu bütün kurumlarda aynıdır eylül başında görevine başlayan öğretmen varken hala güvenlik soruşturması devam eden öğretmen adayları vardır keza sağlık için aynı şekilde özellikle büyükşehirlerde ikamet edenlerin soruşturması halen devam etmekte 175 kişi ise bundan sonra her hafta cuma günü soruşturması bittikçe parça parça alınacak. lütfen bilip bilmeden burada yorum yapmayın insanların moralini bozmayın

21 Ekim 2017 16:36

zulkarneynnn
Kapalı

Arkadaşlar hiç mi araştırma yapmadan direkt olarak bilgi almaya buraya bakıp kendinizce yorum yapıyorsunuz. DHMİ aşağı yukarı 5 kez duyuru yapmış önceki alımlarda. Soruşturması bitenleri çağırıyorlar işte. Yok olumsuz yok bilmem ne. Yazması kolay bunu okuyup ciddiye alan stres yapan insanlar var. Ben şahsen soruşturması olumlu olup listede ismi olmayıp sonraki duyuruda ismi olacak birini biliyorum. Herkes şimdi gönül rahatlığıyla duyuruları beklesin.

21 Ekim 2017 17:19

jacques04
Aday Memur

Herkesten özür dilerim . Bi cahillik ettik . Adayların böyle parça parça çağrıldığını bilmiyordum . Herkesi aynı anda işe çağırıyorlar diye okumuştum birçok kez forumlarda .

21 Ekim 2017 17:23

rapidoo
Şef

Herkesten özür dilerim . Bi cahillik ettik . Adayların böyle parça parça çağrıldığını bilmiyordum . Herkesi aynı anda işe çağırıyorlar diye okumuştum birçok kez forumlarda .

Cahilliginide al defol git milleti elemek sanami kalmis ?

21 Ekim 2017 17:46

Prelinden
Memur

Muhabbet guzel gidiyo burda :D

Toplam 54 mesaj
ANKET
Sizce Ankara'da yapımı devam eden Ankapark projesine devam mı edilmeli?