Editörler :
«181920212223242526272829»
06 Aralık 2017 11:22

ibo029
Aday Memur

Memurlar.net editörü cüneyt beyi mail bombardımanına tutuyoruz. 4B haberimizi yapana kadar mesaj yazıyoruz. Durmak yok, istemeye devam. Herkes elini taşın altına koysun lütfen.

https://uye.memurlar.net/gelen/yeni/?recipients=C%C3%BCneyt%20Bar%C4%B1%C5%9Foglu

memursanayi, 3 yıl önce - Alıntıya git

BENCE MEMURLAR.NET E YAZACAĞIMIZA BİMER VE CİMER E YAZALIM.BEN YAZDIM

06 Aralık 2017 14:31

Teknisyen2089
Genel Müdür

Şimdi Hiç ağlamayın sevgili sözleşmeliler....!!! Biz hakkımızı arayalım, bu dönemler önemli, susmayın derken büyük çoğunluğunuz kulak ardı ediyordu. Hak verilmez alınır derken gülüyordunuz bak senin KPSS ile giremedim 4a'ya Kpss'siz geldi 4C'li senin yanına. Klavyenin başında bir yorum yazmak zor geliyordu. Bugün 20bin 4C'li bize üstün geldi kabul etmek lazım bir an olsun susmadılar, nereye el atsam hep ordalardı. On katı kadar 4b'li onda birleri kadar ses çıkaramadı. Kusura bakmayın; Adaletsizlik var tamam. Ama iş işten geçtikten sonra ağlıyorsunuz. Atandığım ilk günden beri bir tek günüm yok mücadele etmediğim. Ama hep yalnız kaldık bir kaç arkadaşla beraber, onlarda haklarını helal etsinler. Herkesden gür ses çıkarabilecek imkanımız var iken, bizler hep Kısık Sesler olduk. Şimdi hiç ağlayıp, zırlamayın bu işten sizde sorumlusunuz....!!!!!!

06 Aralık 2017 15:45

miraybahar
Aday Memur

4b'ye kadrooooo...Cumhurbaşkanım duyun sesimizi

06 Aralık 2017 15:54

miraybahar
Aday Memur

Kanun çıkmadan bir şeyler yapmamız lazım.. sendika yetkilileri hallolmayan tek konu 4b'liler diye konuşuyor..Sesimizi duyurursak olur inşallah..

06 Aralık 2017 15:55

kocoglu37
Kapalı

https://www.instagram.com/4blikadroistiyor/

toplaşalım arkadaşlar buradanda sesımızı duyuralım ınstagram adresi açılmıştır bırlık olup heryerden sesımızı duyuralım

06 Aralık 2017 15:57

Meltem çevik
Kapalı

güncelll!!

06 Aralık 2017 15:59

Meltem çevik
Kapalı

Şimdi Hiç ağlamayın sevgili sözleşmeliler....!!! Biz hakkımızı arayalım, bu dönemler önemli, susmayın derken büyük çoğunluğunuz kulak ardı ediyordu. Hak verilmez alınır derken gülüyordunuz bak senin KPSS ile giremedim 4a'ya Kpss'siz geldi 4C'li senin yanına. Klavyenin başında bir yorum yazmak zor geliyordu. Bugün 20bin 4C'li bize üstün geldi kabul etmek lazım bir an olsun susmadılar, nereye el atsam hep ordalardı. On katı kadar 4b'li onda birleri kadar ses çıkaramadı. Kusura bakmayın; Adaletsizlik var tamam. Ama iş işten geçtikten sonra ağlıyorsunuz. Atandığım ilk günden beri bir tek günüm yok mücadele etmediğim. Ama hep yalnız kaldık bir kaç arkadaşla beraber, onlarda haklarını helal etsinler. Herkesden gür ses çıkarabilecek imkanımız var iken, bizler hep Kısık Sesler olduk. Şimdi hiç ağlayıp, zırlamayın bu işten sizde sorumlusunuz....!!!!!!

Teknisyen2089, 3 yıl önce - Alıntıya git

aynen katılıyorum.aylardır her türlü platformdan elimden geleni yaptım içim rahat ve şuandada yapmak tekrar tekrar üç beş kişiyle uğraşmak içimden gelmiyor üzülerek söylemem gerekirse!!bıktım ve bunaldım.

06 Aralık 2017 16:00

minister07
Aday Memur

https://www.instagram.com/4blikadroistiyor/

toplaşalım arkadaşlar buradanda sesımızı duyuralım ınstagram adresi açılmıştır bırlık olup heryerden sesımızı duyuralım

kocoglu37, 3 yıl önce - Alıntıya git

malesef hocam bizim kurumda 5 sözlesmeli arkadaş çalışıyoruz memur falan yok esek gibi çalışıyoruz hepsı ıyı arkadaşlarım lan oğlum bi tepkiş verin yazın diyorum kime diyorum rahatsızlar bu durumdan ama derdini anlatmıyorlar.

06 Aralık 2017 16:01

minister07
Aday Memur

Teknisyen2089, 3 yıl önce - Alıntıya git

malesef hocam bizim kurumda 5 sözlesmeli arkadaş çalışıyoruz memur falan yok esek gibi çalışıyoruz hepsı ıyı arkadaşlarım lan oğlum bi tepkiş verin yazın diyorum kime diyorum rahatsızlar bu durumdan ama derdini anlatmıyorlar. az önce yanlıs yere alıntı yaptım :)

06 Aralık 2017 16:06

cansucansum
Şef

++

06 Aralık 2017 16:08

kocoglu37
Kapalı

malesef hocam bizim kurumda 5 sözlesmeli arkadaş çalışıyoruz memur falan yok esek gibi çalışıyoruz hepsı ıyı arkadaşlarım lan oğlum bi tepkiş verin yazın diyorum kime diyorum rahatsızlar bu durumdan ama derdini anlatmıyorlar.

minister07, 3 yıl önce - Alıntıya git

hocam kımse elını tasın altına koymuyor malesef

bır baslık acıyorum memurlar.net 2 saat sonra yayından kaldırıyor ses cıkmaya baslayınca sesımızı ılk once bu sıte kesıyor bende gıttım instagram actım bır catı altında toplasırsak etkınlık falan ne olursa bıseyler yaparız

06 Aralık 2017 20:41

Hakç
Daire Başkanı

4blı hakkını istiyor. Eş durumu tayini istiyor. Özlük haklarının sağlanması için hukumet ten haber bekliyor. Kpss ile göreve başlamış 4blı lere ayrımcılık niye. Anlaşılması zor

06 Aralık 2017 21:34

s343tcg
Aday Memur

http://www.kamuaktif.com/mevcut-4b-sozlesmeli-personele-kadro-verilmeyecek-mi.html

06 Aralık 2017 21:38

memursanayi
Memur

http://www.kamuaktif.com/mevcut-4b-sozlesmeli-personele-kadro-verilmeyecek-mi.html

s343tcg, 3 yıl önce - Alıntıya git

memurlar.net böyle bir haber yapamadı

rezil

06 Aralık 2017 22:39

AGa3535
Aday Memur

Cimer e yazın arkadaşlar. Aktif olalim ki talebimizin farkina varilsin.

07 Aralık 2017 00:09

Hakç
Daire Başkanı

Yazık ettiler 4b liye. Nasıl çalışma Bakanlığı bu. Liyakatsız bır bakan ve 4blı lerı bilmeyen bir zihniyet.

07 Aralık 2017 11:40

cemil1905
Şef

s343tcg, 3 yıl önce - Alıntıya git

Helal olsun ya adamlara. İşte bizimde istediğimiz böyle bir haber. Ama taşeronlarve4/Cliler.net haber yapmamak için direniyor.

07 Aralık 2017 11:47

kocoglu37
Kapalı

#4B'Lİ KADRO ISTIYORRRRR

07 Aralık 2017 11:50

VİLDANADEM
Aday Memur

#4B'Lİ KADRO İSTİYORRR

07 Aralık 2017 12:01

Okan gözgöz
Yasaklı

+++

Toplam 10166 mesaj
«181920212223242526272829»

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;