Editörler : E.Kayı Han
«277278279280281282283284285286287288»

adjuvan.rtt
Aday Memur
05 Temmuz 2019 20:43

Bu site önceden ufakta olda haber dahil paylaşmıyordu hayırdır umarım vardır bi sebebi:)

debug
Genel Müdür
05 Temmuz 2019 21:17

Dillendirilmeye başladığına göre iktidar artık buna sessiz kalamaz! Halka rağmen siyaset yapılmaz. Bunun sonucunu 21 Haziran'da gördüler. Umarım bu yanlıştan dönerler. Üstelik bu devlete aşırı maliyet getirecek bir düzenleme de değil...

hemmalatya
Şube Müdürü
06 Temmuz 2019 08:14

bu ne ya şaka mı:))) ben de bizden kimsenin haberi yok diye düşünüyordum..baya etkili olmuş twetlerimiz..aynen devam arkadaşlar çok yaklaştık belliki

pinar776
Şef
06 Temmuz 2019 11:29

Seçilmiş bile değil atama usulü gelmiş halka sopa sallıyor utanmadan. İyi ki sosyal medya var. Millette durumundan rahatsız ki elinden gelen tek şeyi yapıyor tweet atıyor. Hakkımızı alana kadar rahatsız etmeye devam edeceğiz.
hemmalatya, 5 yıl önce

bu ne ya şaka mı:))) ben de bizden kimsenin haberi yok diye düşünüyordum..baya etkili olmuş twetlerimiz..aynen devam arkadaşlar çok yaklaştık belliki

hemmalatya
Şube Müdürü
06 Temmuz 2019 12:05

çok tepki almış olmalı ki baktım twettini silmiş..

pinar776, 5 yıl önce
Seçilmiş bile değil atama usulü gelmiş halka sopa sallıyor utanmadan. İyi ki sosyal medya var. Millette durumundan rahatsız ki elinden gelen tek şeyi yapıyor tweet atıyor. Hakkımızı alana kadar rahatsız etmeye devam edeceğiz.

Teknisyen2089
Genel Müdür
06 Temmuz 2019 15:23

ÖNEMLİ!! Etkinlik Duyurusu; 06.07.19 Saat;17.30 itibari ile başlayacak Ve gece 00.00'a kadar Ajans destekli, 00.00'dan sonra ise kendi gündemde kalma gayretimiz ile devam edece Etkinliğe herkes katılım sağlasın. Duymayan kimse kalmasın. Malum atılan tweet her ne kadar kaldırılmış olsada, Sn. Koncuğun konu İle ilgili tweet'ini rt ve kişileri mutlaka Etiketlemeyi unutmayalım. Hatırlatma olarak Etkinliklere katılım kurallarını yine paylaşacağım.

Teknisyen2089
Genel Müdür
06 Temmuz 2019 18:00

Etkinlik başlamıştır tag; #SüresizSözleşmeliyeÇareReis

Emre.27
Aday Memur
06 Temmuz 2019 19:41

Fox Tv de bizden bahsetti ve haber olarak bahsetti.iyi yoldayiz Allah buyuk alicaz kadroyu insallah

erlikataa
Aday Memur
06 Temmuz 2019 19:43

fox'da toçbir sen'in yaptığı başvuruyu gördüm. onlar memur sen'e bağlıymış. bürocu olarak büro memur sen'e kaydolsam, kadro mücadalesine fayda olur mu dostlar ne dersiniz?

Teknisyen2089
Genel Müdür
06 Temmuz 2019 21:20

Dostlar katılım çok düşük, bu şekilde etkinlik düzenlenmesinin de bir anlamı yok. Bu Kadar gündeme gelebilmişken kişisel bahanelerimizi kenara bırakma vaktidir.

adjuvan.rtt
Aday Memur
06 Temmuz 2019 23:49

Bunun bile haberi var ise haberi olmayan kalmadı ıspatı oldu .ilerleyen zamanda haberimiz yoktu diyende olmaz .ELBET BİR GÜN kadroyu alacaz net

Niypar
Şube Müdürü
07 Temmuz 2019 00:02

Memursene üye olmakla hiçbirşey kazanamayız arkadaşlar kadro gelecekti geldiydi geliyordu diye tavsiyem kimse memursene gitmesin yetkili sendika tek ama bence bunu iki yetkili sendikaya çıkarmak için herkes elini taşın altına koymalı sözleşmeli kadrolu farketmez ne demek istediğimi analadığınızı düşünüyorum kötü bir niyetim yok masada iki sendika eşit söz hakkına sahip olursa memur hep kazanır

cemil1905
Şube Müdürü
07 Temmuz 2019 12:26

Ismail koncuk beyden Allah razı olsun 4/b lilerin kadro taleplerini mecliste sosyal medyada sürekli dile getiren desteğini esirgemeyen ender milletvekilerinden. Ama muhalefet de olduğu için elinden pek birşey gelmiyor. Keşke ak partinde mhpdede ısmail bey gibi bizim haklarımızı savunan birileri olsa

ebrarıamlost
Aday Memur
07 Temmuz 2019 13:14

Temmuz maaşı 15 temmuz Pazartesi'ye denk geliyor önceki Cuma mı yatar yoksa 16 Temmuz Salı mı

Niypar
Şube Müdürü
07 Temmuz 2019 13:47

Geçen ay Cumartesi yattı belli olmaz

ebrarıamlost, 5 yıl önce
Temmuz maaşı 15 temmuz Pazartesi'ye denk geliyor önceki Cuma mı yatar yoksa 16 Temmuz Salı mı

burak0644
Memur
07 Temmuz 2019 15:55

Arkadaşlar bu haberde nasıl konu olmuşuz bilmiyorum ama, akşam haberlerinde haftada 1 - 2 defa gündeme gelsek, bizim için yapılan düzenlemeyi hızlandırabiliriz. İnşAllah Sayın Emrullah İşler beyin dediği gibi gerçekten böyle bi düzenleme vardır. Çünkü buna inanmak istiyorum

Fox TV yi Tweetleyelim diyorum. Her hafta 1 - 2 defa Akşam haberlerinde gündeme gelsek süper olur, Hükümet ayrımcılık yaptığının farkına varır diye düşünüyorum. sizin fikirleriniz neler?

Haberde göremeyen arkadaşlar için Link'i tekrar veriyorum, 39.cu dakıkadan sonrasını izleyin.

https://www.youtube.com/watch?v=Dx9aLaNDXfw

burak0644
Memur
07 Temmuz 2019 15:58

Fox TV için Hastag mı yaparız, yoksa toplu olarak Paylaşımların altına yorum mu yaparız bilmiyorum, siz ne dersenız ben ona uyarım

erlikataa
Aday Memur
07 Temmuz 2019 17:25

Türk büro-sen olacak o zaman. Yanlış anlamayın. Yeniyim. Katkı sağlamaya çalışıyorum.

Niypar, 5 yıl önce

Memursene üye olmakla hiçbirşey kazanamayız arkadaşlar kadro gelecekti geldiydi geliyordu diye tavsiyem kimse memursene gitmesin yetkili sendika tek ama bence bunu iki yetkili sendikaya çıkarmak için herkes elini taşın altına koymalı sözleşmeli kadrolu farketmez ne demek istediğimi analadığınızı düşünüyorum kötü bir niyetim yok masada iki sendika eşit söz hakkına sahip olursa memur hep kazanır

issiz.101
Memur
07 Temmuz 2019 17:52

"Kadro bekleyerek, tweet atarak kadrolar gelmez. Boş işlere vakit ayırarak, sosyal medyada sağa sola yazarak devlete memur olunmaz.Şayet sürekli tweet atanların ismi, önümüze mülakat komisyonuna gelirse, diğerlerine göre eksi puanla yarışmaya girerler"

diye soylemis ve twit atmış daha sonra bu twit silinmis arkadaşlar.

https://www.memurlar.net/haber/840514/bakan-yardimcisi-tweet-atan-memur-adaylarini-uyardi.html

Hadi siz tweet etkinliklerine devam

Toplam 15990 mesaj
«277278279280281282283284285286287288»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi