Editörler :
«278279280281282283284285286287288289»
29 Nisan 2019 13:50

orrtega84
Aday Memur
29 Nisan 2019 14:00

Nozdormu
Şube Müdürü

https://sgkrehberi.com/haber/206742/memur-sen-den-3600-ek-gosterge-ve-sozlesmeli-baskisi-acil-cozum.html memur-sen den arkadaşlar :)))))

orrtega84, 2 ay önce - Alıntıya git

Tutuştular istifalar olunca.

29 Nisan 2019 15:03

halil koyuncu33
Aday Memur

arkadaşlar biz mücadele etmeye devam edersek en yakın zamanda bu kadro gelir çünkü hükümet seçimde bir çok büyükşehirde kaybetti ve artık bizlerin mağduriyetini görmezden gelemez ama lütfen bizler yinede uslubumuza dikkat edelim sonuçta bu sayfa bitek bizim tarafımızdan takip edilmiyor haklıyken haksız duruma düşmeyelim.

29 Nisan 2019 20:05

Hakç
Şube Müdürü

Sendikalar biraz daha bastırsa olacak bu iş inşallah inancımız tam

30 Nisan 2019 00:30

Msbrdl63
Aday Memur

Arkadaşlar ben birlikte hareket edersem bu işinolacağına Emin?im . Çünkü toplu olan hareketler her zaman bi başarı elde eder. Hep birlikte sendika başkanlarıyla veya kendimiz Meclis?ten birileriyle konuşmalıyız. Çünkü bi hareket bi ses olmadan olmaz . Öyle oturayım da armut piş ağzıma düş olmaz .

30 Nisan 2019 09:00

erenass
Memur

sözleşmeli arkadaşlarım inanın sözleşmeli olarak şu memur sende bulunmayın yine kadromuzu alalım yine olun bakın çünkü sistemde sözleşmeli ve kadrolu olarak ayrıdır bizi kendi sendikada bile ayrımcılıkla tutuyorlar sözleşmeliler ayrı kadrolular ayrı sendika başkanlarınıza sorabilirsiniz. o yüzden elimizden ne geliyorsa yapmalıyız. unutmayın sözleşmeli memur değildir ben bunu anladım neden derseniz dün burda çalışan bir bayan ben memurum sen sözleşmelisin diyip beni ezdi resmen neyse hakkımızda hayırlısı ama bize bu zulmü yapanlarıda allaha havale ediyorum.

30 Nisan 2019 10:22

Nozdormu
Şube Müdürü

sözleşmeli arkadaşlarım inanın sözleşmeli olarak şu memur sende bulunmayın yine kadromuzu alalım yine olun bakın çünkü sistemde sözleşmeli ve kadrolu olarak ayrıdır bizi kendi sendikada bile ayrımcılıkla tutuyorlar sözleşmeliler ayrı kadrolular ayrı sendika başkanlarınıza sorabilirsiniz. o yüzden elimizden ne geliyorsa yapmalıyız. unutmayın sözleşmeli memur değildir ben bunu anladım neden derseniz dün burda çalışan bir bayan ben memurum sen sözleşmelisin diyip beni ezdi resmen neyse hakkımızda hayırlısı ama bize bu zulmü yapanlarıda allaha havale ediyorum.

erenass, 2 ay önce - Alıntıya git

O kişiyi kurum amirine bana mobbing yapıyor diye şikayet et, eğer gereğini yapmazsanız mobbing hattına şikayette bulunacağım de.

Ayrıca sözleşmeli personel 657 sayılı kanununun 4B maddesine göre istihdam edilir, hem memurdur, hem değildir.

30 Nisan 2019 10:52

olcaybeydiyeceksiniz
Aday Memur

erenass, 2 ay önce - Alıntıya git

Öncelikle çok geçmiş olsun.Memur olmuş ama insan olamamış; insanlıktan nasibini alamamış.

30 Nisan 2019 11:01

Teknisyen2089
Daire Başkanı
DUYURU; 4 Mayıs 2019 Etkinlik vardır. Katılım durumuna göre devam edip etmeme durumumuza ışık tutacak. Vakit var haberi olmayan kimse kalmasın.
30 Nisan 2019 11:45

Nozdormu
Şube Müdürü
DUYURU; 4 Mayıs 2019 Etkinlik vardır. Katılım durumuna göre devam edip etmeme durumumuza ışık tutacak. Vakit var haberi olmayan kimse kalmasın.
Teknisyen2089, 2 ay önce - Alıntıya git

Varız kardaş 4 mayısta yanındayız.

30 Nisan 2019 11:51

Nozdormu
Şube Müdürü
Teknisyen2089, 2 ay önce - Alıntıya git

Sendikalara haber verir misin, katılsınlar ben oldugum yerdeki sendikaları örgütlüyorum.

30 Nisan 2019 19:28

Electrical3
Aday Memur

Kpdk yapılacaktı akıbetini bilen var mı

01 Mayıs 2019 09:16

mhtksg
Aday Memur

Bu iş twetle olmayacak arkadaş. Örgütlenip Ankarada eylem yapmak lazım. Bir hafta sonu yapalımki benim gibi uzak illerdekilerde gelebilsin. Sesimizi sendikalar duyurmuyor biz duyuralım başka türlü olmuck bu iş

01 Mayıs 2019 18:05

burak0644
Aday Memur

Hakkımız olanı alana kadar mücadele edeceğiz.

01 Mayıs 2019 22:10

Nozdormu
Şube Müdürü

Bu iş twetle olmayacak arkadaş. Örgütlenip Ankarada eylem yapmak lazım. Bir hafta sonu yapalımki benim gibi uzak illerdekilerde gelebilsin. Sesimizi sendikalar duyurmuyor biz duyuralım başka türlü olmuck bu iş

mhtksg, 2 ay önce - Alıntıya git

Öyle bi organizasyon olursa gelirim ben de.

02 Mayıs 2019 00:41

mhtksg
Aday Memur

Öyle bi organizasyon olursa gelirim ben de.

Nozdormu, 2 ay önce - Alıntıya git

Yürüyüş yapmamız lazım. O zaman haberlerede konu oluruz. Başka türlü sesimizi duyuramıcaz anlaşıldı

02 Mayıs 2019 17:01

Neverbackdown
Aday Memur

mhtksg, 2 ay önce - Alıntıya git

Ankaradayım sonuna kadar destek verebilirim bu tarz bir eylemde , 2 kişiyiz.

02 Mayıs 2019 18:46

mhtksg
Aday Memur

Ankaradayım sonuna kadar destek verebilirim bu tarz bir eylemde , 2 kişiyiz.

Neverbackdown, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben Denizlide eşim İstanbul da . Eş dost derken 5-6 kişide biz geliriz. 1 milyon twett atacağımıza 200-300 kişi toplanalım daha etkili oluruz.

02 Mayıs 2019 20:24

Geçermiki
Memur

Cumhurbaşkanımız aile şurasında ailenin önemini anlatmış. Benim nacizane fikrim tweet ile bu akşam sadece cumhurbaşkanımıza aile birliği ile ilgili atalım

02 Mayıs 2019 21:06

Hakç
Şube Müdürü

+++

Toplam 6186 mesaj
«278279280281282283284285286287288289»

ANKET
23 Haziran 2019 İstanbul BBB seçim sonuçlarını nasıl buldunuz?