Editörler :
«286287288289290291292293294295296297»
22 Mayıs 2019 17:07

Ebebeyn
Kapalı

4+2'den Önce atanan 4b liler

4 artı 2 sisteminden önce atanan 4b liler olarak

En azından çalıştığımız yılların sayılarak 4 yıl sonra kadroya gecilebilecek mi? 5 yıldan beridir kadro haberi bekliyoruz.

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca KPSS ile atanmış biyolog, çocuk gelişimcisi, diş tabibi,diyetisyen, ebe, eczacı, fizyoterapist, hemşire,röntgen teknikeri, laborant, psikolog, sağlık fizikçisi, sağlık teknikeri ve sosyal çalışmacı unvanlı sözleşmeli personel pozisyonlarında çalışmaktayız.Bizim atamamız yapıldıktan daha sonra çıkan 676 sayılı KHK'nın 76 ncı maddesiyle 663 sayılı KHK'ya eklenen 45/A maddesinin üçüncü fıkrasında; sözleşmeli sağlık personellerinin sözleşmeli statüde dört yılı tamamlamaları ve talep etmeleri halinde bulundukları yerde memur kadrosuna (4/A) atamalarının yapılacağına dair hüküm bulunmaktadır.

Biz bu KHK'dan önce atandığımız için bu durumdan faydalanamamaktayız. Bizler daha kıdemli olamamıza rağmen kendimizden sonra atananların 4a kadrosu hakkına kaç yıla çalışsakta sahip olamıyoruz. Sağlık bakanlığındaki bu iş barışını bozan duruma, bu maddeden önce atanan 4B li sağlıkçıların 45/A maddesine geçirilmesini istiyoruz.

22 Mayıs 2019 20:08

Msbrdl63
Aday Memur

Ebebeyn sen Nasıl bir salaksın hala çözemedim. Durup durup bizi de 4+2 li yapın diyorsun. He tamam bakanlarda sendikalarda burdalar senin yazdığını okuyorlar. Git kardeşim cimere Sağlık Bakanlığına yaz. Ben 4+2 liyim sağlık mazereti becayiş falan yok 4 yıl hiç bir şey yok . Allah için bi daha yazma....

22 Mayıs 2019 21:35

Reisss16
Aday Memur

Ebebeyn sen Nasıl bir salaksın hala çözemedim. Durup durup bizi de 4+2 li yapın diyorsun. He tamam bakanlarda sendikalarda burdalar senin yazdığını okuyorlar. Git kardeşim cimere Sağlık Bakanlığına yaz. Ben 4+2 liyim sağlık mazereti becayiş falan yok 4 yıl hiç bir şey yok . Allah için bi daha yazma....

Msbrdl63, 1 ay önce - Alıntıya git
bence ebebeyn haklı.saglıkcıların hemen kadroya gecmesı lazım.biz adaletcıler sozlesmelı degılız hıc bıseyız.sadece saglıkcılar gecmesı gerekıyor.hatta konu baslıgıda degısmesı lazım.4+2 yı dolduran saglıkcıların kadroya gecmesı lazım dıye.hey Allahım sen buyuksn
22 Mayıs 2019 23:35

Ebebeyn
Kapalı

Kardeş burasi 4b likerin yeri degilmi yoksa 4+2 lerin yerimi ? Yok salak malak ahmak ne demek ?biz bütün 4b liker için diyoruz benim amacim ve bizim amacimiz bu . Terbiyesizliğin lüzumu yok

22 Mayıs 2019 23:38

Ebebeyn
Kapalı
bence ebebeyn haklı.saglıkcıların hemen kadroya gecmesı lazım.biz adaletcıler sozlesmelı degılız hıc bıseyız.sadece saglıkcılar gecmesı gerekıyor.hatta konu baslıgıda degısmesı lazım.4+2 yı dolduran saglıkcıların kadroya gecmesı lazım dıye.hey Allahım sen buyuksn
Reisss16, 1 ay önce - Alıntıya git

Kardesim bu benim dusuncem sende altina hangi bakanliga bagliysan onu yaz . Ben bunu adalet bakanligindan kopyaladim sende bizden ornek al isim sahsi degil. Ama goruyorumki 4+2 lerin isi sahsi gibi biz biraz 4+2 diyelim hemen salak malak ahmak laflari yukseliyor.

23 Mayıs 2019 00:26

Hakç
Şube Müdürü

Kpss ile tüm 4bli memurlar kadro bekliyor adaletsizlik nereye kadar gider. Merkezi alım olmadığı için 4bli atandık aileler ayrı yavrular ayrı tayin hakkı yok görevde yükselme yok. Belli süreyi dolduran herkese kadro gelmeli sadece öğretmenler yok sağlıkçı yok diyanet bile artık 4bli belli süreyi dolduran herkese kadro verecek 4+2 ye göre az alım yapacak. Diğer bakanlıklarda çalışan sonu bile belli olmayan 4bli memurlar ne olacak ey hükümet cumhur başkanı niye duyarsız sınız yeter artik yapamayacaksanız bırakın gidin yazık günah

23 Mayıs 2019 09:02

Nozdormu
Şube Müdürü

Kardeşlerim birbirinizi yemeyin.

Sorunumuz birbirimizle değil, sendikalar ve hükümet ile. Elbet bizim de elimizde bir şey var. İstanbul seçiminde görüşürüz.

23 Mayıs 2019 12:11

xalym
Aday Memur

Artık bu saatten sonra hala daha bizi görmezden gelmeye devam edeceklerse oy-moy beklemesinler. Kimse de bana vatan millet sakarya demesin. Hep bize mi vatan millet sakarya kardeşim. O millet de vatan da benim zaten. Birazda siyasiler vatanı milleti düşünecek artık kimsede sabır kalmadı.

23 Mayıs 2019 13:29

mehmet3103
Aday Memur

seçime kaldı 30 gün hiçbir yetkili ağız bizden bahsetmiyor.yazık.

23 Mayıs 2019 13:32

burak0644
Aday Memur

kardeşim, Ebebeyn haklı, biz 6 senedir sözleşmeli çalışıyoruz, ve ömür boyu sözleşmeliyiz. Empati kurun, 4+2 yi şikayet ediyosun ama, bizi o begenmediğin 663 45/A 'ya bile almıyolar.

adam haklı olarak söylemiş, madem kadro gelmıcek, bari 4+2 ye alsınlar eşime çocuğuma kavuşayım, diyor

bide şimdi yazcagım sözlerim Öğretmenler için,

öyle bi pankart veya slogan yazmışlar ki, sanki sanarsın bu Ülkede sadece ögretmenler sözleşmeli, eğer gruplaşma olursa ve herkes bencilce dusunup kendi mesleğinin pankartını hazırlarsa, kimse bi halt kazanamaz, eğer hakkımızı kazanmak istiyorsak, el ele mücadele etmeliyiz.

23 Mayıs 2019 13:41

burak0644
Aday Memur

Sözleşmeli personele kadroyu verenedir oylar. Kadro sözü verene değil !

Seçimden önce verdiler verdiler, yoksa oy moy beklemesinler, vatandaş keriz değil artık "seçimden sonra halledicez" vaatleriyle kandıramazlar artık

https://www.youtube.com/watch?v=9w6QrkE_dyY

23 Mayıs 2019 13:49

cantosun

Bunlar kadroyu verene kadar bizim sözleşmelerin fesh olucak bunları artık Allah havale ediyorum ekmeğimizle oynuyorlar

23 Mayıs 2019 14:11

pinar776
Şef

Sözleşmeli personele kadroyu verenedir oylar. Kadro sözü verene değil !

Seçimden önce verdiler verdiler, yoksa oy moy beklemesinler, vatandaş keriz değil artık "seçimden sonra halledicez" vaatleriyle kandıramazlar artık

https://www.youtube.com/watch?v=9w6QrkE_dyY

burak0644, 1 ay önce - Alıntıya git
Zaten ülkede sürekli seçim gündemi var. seçim yapmaktan iş yapmaya zamanları kalmıyor.
23 Mayıs 2019 18:11

Sözleşmelifare
Aday Memur

kardeşim, Ebebeyn haklı, biz 6 senedir sözleşmeli çalışıyoruz, ve ömür boyu sözleşmeliyiz. Empati kurun, 4+2 yi şikayet ediyosun ama, bizi o begenmediğin 663 45/A 'ya bile almıyolar.

adam haklı olarak söylemiş, madem kadro gelmıcek, bari 4+2 ye alsınlar eşime çocuğuma kavuşayım, diyor

bide şimdi yazcagım sözlerim Öğretmenler için,

öyle bi pankart veya slogan yazmışlar ki, sanki sanarsın bu Ülkede sadece ögretmenler sözleşmeli, eğer gruplaşma olursa ve herkes bencilce dusunup kendi mesleğinin pankartını hazırlarsa, kimse bi halt kazanamaz, eğer hakkımızı kazanmak istiyorsak, el ele mücadele etmeliyiz.

burak0644, 1 ay önce - Alıntıya git

Birde şöyle bir durum var mesela bnde 4+2 atanmadan önce sözleşmeliydim ama 4+2 başlayınca önceki dönemler bu 6yıla sayılmıyo bu saatten sonra bide 6 yıl daha beklemek var bişeyler verilecekse bari direk kadro olsun diye uğraşalım

23 Mayıs 2019 18:55

Diyetisyen45
Memur

Geçtiğimiz yılların sayılması gerekiyor yani herkes zaten geçtiğimiz yıllar sayılacak diye 4+2 olsun bari diyorlar

23 Mayıs 2019 19:16

Sözleşmelifare
Aday Memur

Geçtiğimiz yılların sayılması gerekiyor yani herkes zaten geçtiğimiz yıllar sayılacak diye 4+2 olsun bari diyorlar

Diyetisyen45, 1 ay önce - Alıntıya git

Bnce bi garantisi yok bizde önceki yollar yıllık izin hesaplanırken sayıldı ama kadro için bu 4+2 ye sayılmadı

23 Mayıs 2019 19:33

Diyetisyen45
Memur

Ben anlamadım siz 4+2ye mi dahilsiniz ? Yani evet Türkiye?de zaten hiçbir şeyin garantisi yok ama mantıklı olan dahil edilmesi. Sonuçta ben 3 yıldır çalışıyorum benden sonra 4+2 ile atananlardan daha şanssız bir duruma düşmemeliyim. Biz bu mantıkla bari 4+2 olsun diyoruz

23 Mayıs 2019 22:17

hayri kırk
Şef
Öğretmenlere 3+1 de geldi. Böyle bişey olamaz. Sadece onlar yüzünden başa bela oldu bu 4b. Biz sonsuza kadar devam heralde
23 Mayıs 2019 22:25

Sözleşmelifare
Aday Memur

Ben anlamadım siz 4+2ye mi dahilsiniz ? Yani evet Türkiye?de zaten hiçbir şeyin garantisi yok ama mantıklı olan dahil edilmesi. Sonuçta ben 3 yıldır çalışıyorum benden sonra 4+2 ile atananlardan daha şanssız bir duruma düşmemeliyim. Biz bu mantıkla bari 4+2 olsun diyoruz

Diyetisyen45, 1 ay önce - Alıntıya git

Evet geçen Nisan atamasında 4+2 ebe olarak atandım daha öncede sözleşmeliydim

23 Mayıs 2019 22:44

ZM25
Aday Memur

Hala Ak Partiden kadro bekleyeniniz var mı? 6 yıldır kaç seçim geçti, vermediler de...

Toplam 6195 mesaj
«286287288289290291292293294295296297»

ANKET
23 Haziran 2019 İstanbul BBB seçim sonuçlarını nasıl buldunuz?