Editörler :
«315316317318319320321322323324325326»
30 Haziran 2019 18:18

Hlnbad
Memur
Arkadaşlar sözleşmeli katip olan biri eş durumundan tayin isteyebilir mi mesela 3 senesi dolunca vs? Yoksa ya istifa edeceksin ya da ayrılacaksın eşinden? Olay bu mu
30 Haziran 2019 19:00

Emre.27
Aday Memur
Arkadaşlar sözleşmeli katip olan biri eş durumundan tayin isteyebilir mi mesela 3 senesi dolunca vs? Yoksa ya istifa edeceksin ya da ayrılacaksın eşinden? Olay bu mu
Hlnbad, 6 ay önce - Alıntıya git
Es durumdan tayin yapabilmek icin normalde bir yilini doldurman yeterli.ama esin calisiyor mu hangi statude calisiyor ve kim kime tabi oluyor o da muhim
30 Haziran 2019 19:02

ilyas ortopedi
Aday Memur

Bir gelişme varmı süresiz sözleşmelilerle ilgili

30 Haziran 2019 19:04

Hlnbad
Memur
Es durumdan tayin yapabilmek icin normalde bir yilini doldurman yeterli.ama esin calisiyor mu hangi statude calisiyor ve kim kime tabi oluyor o da muhim
Emre.27, 6 ay önce - Alıntıya git
Hocam yazdığım her yerde tayin imkansız diyor? Ömür boyu orda kalıyormuşsun, eş durumu süre vs fark etmez sözleşmeli katip ayrılamıyormuş yerinden. Doğru mu by
30 Haziran 2019 19:05

Hlnbad
Memur
Hocam yazdığım her yerde tayin imkansız diyor? Ömür boyu orda kalıyormuşsun, eş durumu süre vs fark etmez sözleşmeli katip ayrılamıyormuş yerinden. Doğru mu by
Özel sektör, ticaret yapıyor
30 Haziran 2019 19:10

Meraali
Aday Memur
Kadroyu unutalım arkadaşlar ...
30 Haziran 2019 19:11

Emre.27
Aday Memur
Benim bildigim sozlesmelinim a si b si yoktur.sozlesmeliler ile ilgili mevzuaatta diyor ki;bir yili doldurduktan sonra,es durumdan tayin isteyebilir.uc yildan sonra da istege bagli tayin isteyebilir.ama bunlari yapabilen var mi bilmiyorum.devlet aile birligini korumali.yani sen ve ya esin bu durumdan faydalanip tayin alabilmeli
30 Haziran 2019 19:16

e-komando
Aday Memur
memurlar net bu haklı talebi yüzbinlerce insanın bu hak arayışını ana sayfanda haber yapsanız da bizlerde sizlerin gerçekten memurun habercisi temsilcisi sesi olduğunuzu bi görseydik kötü mü olurdu
30 Haziran 2019 19:30

Hlnbad
Memur
Benim bildigim sozlesmelinim a si b si yoktur.sozlesmeliler ile ilgili mevzuaatta diyor ki;bir yili doldurduktan sonra,es durumdan tayin isteyebilir.uc yildan sonra da istege bagli tayin isteyebilir.ama bunlari yapabilen var mi bilmiyorum.devlet aile birligini korumali.yani sen ve ya esin bu durumdan faydalanip tayin alabilmeli
Benim baya moralim bozuldu. Daha yeni klavye sınavına gireceğim çok iyi yazıyorum girmem garanti gibi. Ama sırf bu tayin durumunun imkansızlığı yüzünden girmekten vazgeçeceğim sınava. Hem de işsizlikten psikolojisi bozulan Biri olarak
30 Haziran 2019 19:34

çiğdem kuz
Aday Memur
Özel sektörde 3600 gün kadar çalışmış olmasıyla tayin isteyebiliyosunuz diye biliyorum isteyebiliyosunuz eş durumundan o kesinde gün sayısında tereddütüm var belki daha düşük olabilir
30 Haziran 2019 19:47

Emre.27
Aday Memur
Benim baya moralim bozuldu. Daha yeni klavye sınavına gireceğim çok iyi yazıyorum girmem garanti gibi. Ama sırf bu tayin durumunun imkansızlığı yüzünden girmekten vazgeçeceğim sınava. Hem de işsizlikten psikolojisi bozulan Biri olarak
Dostum vazgecme gir sinava.esin ozel sektorde bile olsa son 2 yilda 365 gun sigorta girisi varsa ve ya devletteyse hanginiz digerine tabiyse tayin alabilir.olmadi dava acar yine kazanirsin.vazgecme gir tayin alabilirsin
30 Haziran 2019 19:50

blackkuzm
Aday Memur
Adalet bakanlığında eş durumu tayinleri torpilin olmazsa asla çıkmaz boşuna zorlama
30 Haziran 2019 19:56

Hlnbad
Memur
Dostum vazgecme gir sinava.esin ozel sektorde bile olsa son 2 yilda 365 gun sigorta girisi varsa ve ya devletteyse hanginiz digerine tabiyse tayin alabilir.olmadi dava acar yine kazanirsin.vazgecme gir tayin alabilirsin
Öyle mi dersin arkadaşım. O kadar imkansız konuştular ki. Var mı çevrende öyle yapan kazanan giden vs
30 Haziran 2019 20:12

Emre.27
Aday Memur
Öyle mi dersin arkadaşım. O kadar imkansız konuştular ki. Var mı çevrende öyle yapan kazanan giden vs
Evet sozlesmeli olup es durumdan giden tanidiklarim tabiki var.ama ustte de bi arkadasin dedigi gibi adalet bakanliginda zor ise bisey diyemem.cunku bu konuda bilgim yok.ama sozlesmeli es durumdan gidebilir.misal ogretmenler ilk basta 4+2 iken birinci yilini doldurup giden oldu.
30 Haziran 2019 21:33

Hakç
Şube Müdürü

Eşim özel sektörde dördüncü yılım 4bli olarak. Eşimde 10yılı aşkın özel sektörde sigortalı. 4bli memurun eşi özel sektörde ise tayin hakkı yok 4alı memurlar gibi değil özlük hakkımız. 3kere dilekçe yazdım hep olumsuz geldi cevaplar. 4alı memur olsak 2yılda hemen eş durumundan tayin isteyebiliyorduk. Merkezi alım olmadığı için 4bli atandık 2-3 yıl sabredereiz dedik ama hala kadro gelmedi. Eğitim sağlık diyanet 2017den sonra atanan 4bli lere geçen gün 3+1 uygulaması geldi. Bizim gibi 2016 da göreve başlayan sözleşmeli memura kadro gelmedi. Adaletsizlik nereye kadar gider biz de artık belli süreyi dolduran herkese kadro gelmeli diyoruz ki adaletsizlik son bulsun. Not. İçişleri Bakanlığı 4bli memurum.

30 Haziran 2019 21:55

Teknisyen2089
Daire Başkanı
Listebaşı #AilemizHerŞeyimiz tag'ını kullanarak mağduriyetimizi dile getirelim. Bugünde böyle olsun
30 Haziran 2019 22:00

Teknisyen2089
Daire Başkanı
ÖNEMLİİİ!! Başlığımız yeniden Anasayfa'da forumdan seçmelerde. Eski arkadaşlar Bilirler, bu dönemlerde Daha çok insana sesimizi duyurabilmek adına bu fırsatı hep iyi değerlendiriyoruz. Bu süreçte mümkün mertebe forumda da daha aktif olmaya çalışalım ki; Yen'i arkadaşlarımız bize katılmakta tereddüt yaşamasınlar, buyursunlar fikirlerini, düşüncelerini ve yorumlarını paylaşsınlar. Memnun oluruz. Birlikten her daim kuvvet doğar. Emekleriniz için teşekkürler.
30 Haziran 2019 23:12

Emre.27
Aday Memur

Eşim özel sektörde dördüncü yılım 4bli olarak. Eşimde 10yılı aşkın özel sektörde sigortalı. 4bli memurun eşi özel sektörde ise tayin hakkı yok 4alı memurlar gibi değil özlük hakkımız. 3kere dilekçe yazdım hep olumsuz geldi cevaplar. 4alı memur olsak 2yılda hemen eş durumundan tayin isteyebiliyorduk. Merkezi alım olmadığı için 4bli atandık 2-3 yıl sabredereiz dedik ama hala kadro gelmedi. Eğitim sağlık diyanet 2017den sonra atanan 4bli lere geçen gün 3+1 uygulaması geldi. Bizim gibi 2016 da göreve başlayan sözleşmeli memura kadro gelmedi. Adaletsizlik nereye kadar gider biz de artık belli süreyi dolduran herkese kadro gelmeli diyoruz ki adaletsizlik son bulsun. Not. İçişleri Bakanlığı 4bli memurum.

Hakç, 6 ay önce - Alıntıya git
Nasil yok ya?yani es durumunda tayin alabilmen icin illa esinin de devlette mi olmasi gerekiyor?herkesin esi devlette mi calisacak?ozelde calisanin sucu ne!
30 Haziran 2019 23:15

ilyas ortopedi
Aday Memur

Süresiz sözleşmeli personele kadro dışındaki konulara yeni başlık açalım lütfen

01 Temmuz 2019 08:40

Hlnbad
Memur
Nasil yok ya?yani es durumunda tayin alabilmen icin illa esinin de devlette mi olmasi gerekiyor?herkesin esi devlette mi calisacak?ozelde calisanin sucu ne!
Saçmalık işte ama sanırım öyleymişç peki bunca insan ne yapıyor. Eşiyle ayrı ayrı mı yaşıyor?
Toplam 7885 mesaj
«315316317318319320321322323324325326»

ANKET
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, KPSS puanı yerine mezuniyet notuyla personel almasını;