Editörler :
«320321322323324325326327328329330331»
03 Temmuz 2019 19:57

Saglıkçı44
Aday Memur

Cumhurbaşkanı dönüşte müjde vericem demişti bugün veya yarın herhangi bi yerde konuşma yapıcak mı bilgisi olan veya gören var kı ben biraz aradım ama bulamadım

03 Temmuz 2019 19:59

hemmalatya
Şube Müdürü

Aynen kardeş . Bunlar siyeset yapmaktan başka işleri olmadığı için anlamazlar. Başka kimden istenecek kadro. Tabiki cumhurbaşkanından. Desteğe devam twittera yüklenelim.

dnzhoroz, 5 ay önce - Alıntıya git

bunlar dediğin kim ! biz de seninle aynı kaderi paylaşıyoruz..şu an dil uzattığınız kişiler yıllardır kadro için emek veren insanlar..eleştirecez tabi 6 yıl oldu..bizim hakkımız yendi..inancımız sarsıldı..ben her gün kendi çapımda bişeyler yapıyorum..kalkmış burda geçekten uğraşan insanlara laf atıyorsunuz

03 Temmuz 2019 21:14

ilyas ortopedi
Aday Memur

Twitter da destek olur musunuz

03 Temmuz 2019 21:39

srdrumut
Aday Memur

Size kadro garantisi veriyorum = bir hafta içinde bütün kurumlarda toplamda sendikadan iki bin istifa gelsin bir ay dolmadan kadro gelir

03 Temmuz 2019 21:47

dnzhoroz
Aday Memur

bunlar dediğin kim ! biz de seninle aynı kaderi paylaşıyoruz..şu an dil uzattığınız kişiler yıllardır kadro için emek veren insanlar..eleştirecez tabi 6 yıl oldu..bizim hakkımız yendi..inancımız sarsıldı..ben her gün kendi çapımda bişeyler yapıyorum..kalkmış burda geçekten uğraşan insanlara laf atıyorsunuz

hemmalatya, 5 ay önce - Alıntıya git

önce ben ne demişim onu anla ondan sonra konuş. Eleştirmek ayrı milletin şevkini kırmak ayrı. Adam etkinlik var katılın demiş, biride çıkmış yok güldürmeyin falan. bizim kimseye dil uzattığımız yok. İnsanlar katılım yapsın diye uğraşıyoruz. emek verenlere laf edenlere cevabını veririz. Herhalde sana sormıcaz ne yapacağımzı.

03 Temmuz 2019 23:50

Hakç
Şube Müdürü

Kadro ey meclis ey 600 millet vekilleri duyun sesimizi duyun artık yazık

04 Temmuz 2019 00:51

Nozdormu
Şube Müdürü

Sen katılma o zaman birader . gül dur sen. Biz bi umut hakkımızı aramaya devam edelim.

Desteğiniz yok karışmayın bari...

mhtksg, 5 ay önce - Alıntıya git

Sen daha buranın yolunu bilmezken ben burada etkinlik yapıyor, kurumdaki bürokratlarla görüşüyordum. O çeneni kapat git ağlak ağlak 2 tane twit at. Asabımı bozma benim gece gece.

Forumda neler yaptıgımı nasıl uğraştıgımı iyi bilir insanlar.

04 Temmuz 2019 03:02

burak0644
Memur

Arkadaşlar, şimdi tartışma zamanı değil, veya inat etme zamanı değil. Birlik olalm ki bişeyler yapalım. Hepberaber başarıcaz inşAllah. Sözleşmeliler hiç konuşulmazken artık bizi hatırladılar, ve umuyorum ki güzel şeyler olcak

04 Temmuz 2019 03:08

burak0644
Memur

Hepımız yaşını başını almış koca koca insanlarız. O haklı olsa ne olcak, veya öteki taraf haklı olsa ne kazancak. Zamanımızı böyle şeylere harcamayalım lütfen, Hepimizin emeği var, Lütfen tartışmaya sebep olcak şeylere takılmayalım. Hepımız gerginiz, stresliyiz. ama;

"Her zorluğun yanında bir kolaylık vardır." (İnşirah, 94/5)

Lütfen inancımızı, umudumuzu eksik etmeyelim. Hakkımız olan KADRO'yu alana kadar, sonuna kadar mücadelemizi devam ettireceğiz!!!

04 Temmuz 2019 08:52

mehmet3103
Aday Memur

arkadaşlar birbirimizle tartışma zamanı değil tek yumruk olma zamanı.emin olun bu yapılan etkinlikler(twitter,forum,vs.. )işe yarıyor,en azından siyasetçilere rahatsızlık verdiğine eminim.eninde sonunda kadro verecekler,yeter ki dik durmasını bilelim.elimizden geldiği kadar bu etkinliklere katılalım.ben en az 10 twit atıyorum.150.000 sözleşmeli personel 10 twit atsa 1.500.000 twit yapar.bu da siyasileri çok rahatsız eder.ha gayret ne olur pes etmeyin.

04 Temmuz 2019 09:17

Teknisyen.
Aday Memur

İnşallah bugün cumhurbaşkanına bizle alakalı bilgi verilir

04 Temmuz 2019 10:18

mhtksg
Aday Memur

Sen daha buranın yolunu bilmezken ben burada etkinlik yapıyor, kurumdaki bürokratlarla görüşüyordum. O çeneni kapat git ağlak ağlak 2 tane twit at. Asabımı bozma benim gece gece.

Nozdormu, 5 ay önce - Alıntıya git

edepsizlik yapma lafına dikkat . asabınada sanada başlatma . milletin emeğiyle dalga grçmicen o zaman. Çok şükür biz de kapı kapı gezdik. ama kimseyi küçümsemedik. kaybol şimdi başka kapıya muhatap da olma bidaha.

04 Temmuz 2019 10:22

szlüye
Aday Memur

Nozdormu, 5 ay önce - Alıntıya git

Tek uğraşan sizler değilsiniz. İnsanların emeklerine saygı göstermeyi öğrenin biraz.

04 Temmuz 2019 11:24

Nozdormu
Şube Müdürü

edepsizlik yapma lafına dikkat . asabınada sanada başlatma . milletin emeğiyle dalga grçmicen o zaman. Çok şükür biz de kapı kapı gezdik. ama kimseyi küçümsemedik. kaybol şimdi başka kapıya muhatap da olma bidaha.

Kimseyi küçümsediğim yok. Yapacağınız şeyin karşılık bulmadığını söylüyorum.

Bunun yolu sendikalardan gerekçeli istifalar, Partilere yapılan baskılar, Siyasilere yapılan baskılar.

Twit atıyor adam 1 tane siyasiyi etiketlememiş korkudan havbaya twit atıyor ne işe yarayacak?

TBMM dilekçe komisyonuna, muhalefet partilerine, özellikle yavru kurt MHP'ye yüklenilmesi lazım.

04 Temmuz 2019 11:31

belediyeli
Şef

siz nerden türüyorsunuz böyle birden coşup ona buna sataşıyorsunuz. burada ki insanlar uzun zamandır emek veriyor. abuk subuk tipler gelmiş bu insanları kovalıyor. emek emek diyosunuz laf ettiğin adamın emeğini gördük seninki meçhul. o yüzden fazla heyecanlı olmayın sizin gibiler çok geldi gitti buralara sakin sakin faydalı bişeyler yapın.

04 Temmuz 2019 11:48

mühendiisbey
Yasaklı
04 Temmuz 2019 12:19

ilyas ortopedi
Aday Memur

Kilim reklamı la bu

04 Temmuz 2019 12:46

harrykewell01
Aday Memur
2013 yılından beri kadroya hiç olmadığımız kadar yakınız. Duyumlar ve söylemler bunu gösteriyor. Gündem olmak için Twitter etkinliklerimiz durmadan devam etmeli.
04 Temmuz 2019 12:58

mhtksg
Aday Memur

siz nerden türüyorsunuz böyle birden coşup ona buna sataşıyorsunuz. burada ki insanlar uzun zamandır emek veriyor. abuk subuk tipler gelmiş bu insanları kovalıyor. emek emek diyosunuz laf ettiğin adamın emeğini gördük seninki meçhul. o yüzden fazla heyecanlı olmayın sizin gibiler çok geldi gitti buralara sakin sakin faydalı bişeyler yapın.

belediyeli, 5 ay önce - Alıntıya git

Twitere davet ettik milleti. Biri çıktı alay etti. Cevap verdik diye sataşıyor olduk öylemi. Neyse biz bildiğimiz yoldan mücadele etmeye devam edelim, siz bildiniğiz gibi yapın. Daha da tartışmaya gerek yok. Hadi eyvallah

04 Temmuz 2019 13:40

ersin-66
Aday Memur

https://sgkrehberi.com/haber/217565/sozlesmeliye-kadro-sgk-ya-uzmanlik-icin-meclis-te-kritik-ziyaret

Toplam 7459 mesaj
«320321322323324325326327328329330331»

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?