Editörler :
«321322323324325326327328329330331332»
04 Temmuz 2019 13:44

ssrl
Aday Memur

https://sgkrehberi.com/haber/217565/sozlesmeliye-kadro-sgk-ya-uzmanlik-icin-meclis-te-kritik-ziyaret

ersin-66, 5 ay önce - Alıntıya git
Umarım sözde kalmaz.
04 Temmuz 2019 13:49

Nozdormu
Şube Müdürü

https://sgkrehberi.com/haber/217565/sozlesmeliye-kadro-sgk-ya-uzmanlik-icin-meclis-te-kritik-ziyaret

Nebi ağabey (Yay) sürekli görüştüğüm konuştugum bir ağabeyimiz. Bu görüşmeden bir şey çıkacağını sanmıyorum.

Daha önceki görüşmelerimde Nebi abi MHP'nin teklifini seçim olmadan meclise getirmeye çalıştıklarını söylüyordu, fakat görüyoruz MUSTAFA KALAYCI'nın teklifinin esamesi okunmuyor. Komisyonda bile değerlendirilmiyor...

Kısaca bu görüşme tamamen verimsiz geçen, sendikalardan istifa etmeyi dört gözle bekleyen memuru döndörme manevralarıdır.

Görüşme yapacak olan kişinin adresi " RECEP TAYYİP ERDOĞAN" dır. Bu adam hariç her görüşme boştur.

Sendikalar para yemeyi, birbirlerini yemeyi bırakıp birlik olup RECEP TAYYİP ERDOĞAN'ın kapısını aşındırmak zorundadır.

Aksi halde memur görülmez duyulmaz bilinmez.

04 Temmuz 2019 14:15

adjuvan.rtt
Aday Memur

Cekler caklar lar ler ihtiyacımız yok kananda yok .sonuç en kısa sürede netleşmesi gerek ya evet yada hayır bizde boşa Umut bağlamadan hesap gününü bekleyelim okadar net .beceriksizler laf ebeliği yapıyor yıllardır
04 Temmuz 2019 18:04

burak0644
Memur

Arkadaşlar sadece Sayın Erdoğan ve Sayın Bahçeliyi etiketlemek üzerine bi etkinlik yapsak.

bir gün full Bahçeliyi, diğer gün Cumhurbaşkanını etiketlesek, aslında sesimizi duyururuz.

veya Profillerindeki Paylaşımlara yorum olarak toplu şekilde yazsak, 100bin veya 150bin yorum dikkat çekeceğine inanıyorum. Hem üstelik yorumlar kalıcı oluyor, Hastag gibi ertesi gün kaybolmuyor.

ekstradan, MHP ve AKP partinin Twitt sayfasındaki resimlerin altınada yorumlayabiliriz.

bu sözlerimi yabana atmayın, baya etkili olacağını düşünüyorum

04 Temmuz 2019 18:18

adjuvan.rtt
Aday Memur

Arkadaşlar sadece Sayın Erdoğan ve Sayın Bahçeliyi etiketlemek üzerine bi etkinlik yapsak.

bir gün full Bahçeliyi, diğer gün Cumhurbaşkanını etiketlesek, aslında sesimizi duyururuz.

veya Profillerindeki Paylaşımlara yorum olarak toplu şekilde yazsak, 100bin veya 150bin yorum dikkat çekeceğine inanıyorum. Hem üstelik yorumlar kalıcı oluyor, Hastag gibi ertesi gün kaybolmuyor.

ekstradan, MHP ve AKP partinin Twitt sayfasındaki resimlerin altınada yorumlayabiliriz.

burak0644, 5 ay önce - Alıntıya git
Mantıklı özellikle saat belirleyelim son paylaşımı belirleyip oraya etiketleyip yorumlayalım
04 Temmuz 2019 18:30

Hakç
Şube Müdürü

İnşallah bir ve beraber olursak Allah ın izniyle bu adaletsizlik son bulur kadromuzu alırız evelallah umudumuzu kaybetmeyelim gündem olduk epey

04 Temmuz 2019 19:56

YurtYönetimPersoneli

KADRO hakkımızdır. Süresiz köleliğe hayır

04 Temmuz 2019 21:54

adjuvan.rtt
Aday Memur
Sendikal hamle beklemiyoruz meclisin ses çıkarmsı etkili olur görüşme yapamazmıyız biz birey olarak toplanıp gidebiliriz sanırım fikri olan paylaşsın arkadaşlar
05 Temmuz 2019 00:57

burak0644
Memur

Arkadaşlar Yasin Erdem @yasinyusuferdem ile görüşüp, toplanalım, Hepberaber gidip mecliste randevu isteyelım. Verilen vaadleri dile getirelım.

05 Temmuz 2019 01:38

rev6
Aday Memur

Ekonomik krizin derinleşmesi ihtimali, memur maaşlarının ödenememesi ve yılbaşında sözleşmeli personelin sözleşmelerinin yenilenememesinden felan bahsediliyor, böyle bişeyin imkanı var mı sizce? Neler düşünüyorsunuz, nedir fikriniz?

05 Temmuz 2019 01:40

rev6
Aday Memur

Daha geçenlerde cumhurbaşkanı etiketlenip yoğun katılımlı bir etkinlik yapıldı zaten, facebooktaki grubu takip ederseniz görüceksiniz

05 Temmuz 2019 08:08

Lnmsl
Memur

Bence öyle bişey olmaz.yeni sözleşmeliler almaya devam ediyorlar.mevcut sözleşmelinin maaşını ödeyemeyecek feshedecekse ,niye yenisini alsın ki

05 Temmuz 2019 08:40

mehmet3103
Aday Memur

Ekonomik krizin derinleşmesi ihtimali, memur maaşlarının ödenememesi ve yılbaşında sözleşmeli personelin sözleşmelerinin yenilenememesinden felan bahsediliyor, böyle bişeyin imkanı var mı sizce? Neler düşünüyorsunuz, nedir fikriniz?

rev6, 5 ay önce - Alıntıya git

onbinlerce sözleşmeli alıyorlar.ekonomik kriz olsa alırlar mı?

05 Temmuz 2019 08:54

ziraatçi2121
Aday Memur

bugün elazığda toçbirsen tarafından kadro için eylem ve basın açıklaması yapılacak inşallah ses getirir.

05 Temmuz 2019 09:34

seloze1
Aday Memur

Toç Bir Sen bugün tüm Türkiye'de saat 14:30 da Cumhur Başkanı ve Bahçeli'ye mektup etkinliği yapacak

05 Temmuz 2019 09:35

burak0644
Memur

Daha geçenlerde cumhurbaşkanı etiketlenip yoğun katılımlı bir etkinlik yapıldı zaten, facebooktaki grubu takip ederseniz görüceksiniz

rev6, 5 ay önce - Alıntıya git

Ben, Sayın Erdoğan'ın Profilindeki paylaşımların hiçbirinde 100bin'i geçkin yorum göremedim. Hangi Paylaşımın altına yüklendiniz?

05 Temmuz 2019 09:37

seloze1
Aday Memur

Toç Bir Senin tweeter sayfasında bilgiler mevcut.

05 Temmuz 2019 10:04

burak0644
Memur
05 Temmuz 2019 10:10

burak0644
Memur

"Sendikadan istifa" üzerine tekrar Hastag yapalım diyorum. Baya etkili olmuş. Sizin fikirleriniz nedir arkadaşlar?

05 Temmuz 2019 10:17

Nozdormu
Şube Müdürü

"Sendikadan istifa" üzerine tekrar Hastag yapalım diyorum. Baya etkili olmuş. Sizin fikirleriniz nedir arkadaşlar?

En işe yarar şey bu. Kadrolu dostlardan da destek isteyeceğiz, istemeliyiz. Herkes kurumda 1 kadroluyu istifa ettirse yeter.

Toplam 7459 mesaj
«321322323324325326327328329330331332»

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?