Editörler : E.Kayı Han
«323324325326327328329330331332333334»

Büknüş
Aday Memur
10 Aralık 2019 00:58

memurlar.net haber yapmış

MEMURX4B
Aday Memur
10 Aralık 2019 08:32

Arkadaşlar hiç merak etmeyiz, belediye çalışanları ile diğer çalışanlar birbirlerinden ayrılamaz. Kadro verilirse her kesime verilmesi gerekiyor aksi takdirde sıkıntı olur. Durmak yok etkinliklere devam edeceğiz.

Seval490
Aday Memur
10 Aralık 2019 08:41

Arkadaşlar buğün de ekinlik yapalım. Şansımızı zorlayalım

muhendis6181
Kapalı
10 Aralık 2019 08:50

Bundan sonra çalışmayanlar düşünsün. Benden tek tweet yok .Bol şans bakanlıktakilere.

radres318
Aday Memur
10 Aralık 2019 09:00

senin mecliste muhalefet partilerinin birinde yer alman lazım zaten.salla tweet atmana gerek yok

muhendis6181, 4 yıl önce

Bundan sonra çalışmayanlar düşünsün. Benden tek tweet yok .Bol şans bakanlıktakilere.

Anka Can
Aday Memur
10 Aralık 2019 10:03

Arkadaş son dönemlerde çıkmışsın meydana kadro almamız lazım diye çabalıyorsunda muhtemelen belediyede çalışan sözleşmeli personelsin sana da tebligat geldi ve sende uğraşa başladın şimdi de sizinle alakalı haberler çıkınca ben tait atmıyorum bakanliktakiler düşünsün diye caz yapıyorsun kendini çok mu zeki sanıyorsun bakanliktakilerin de senin testine ihtiyacı yok atmasan da olur ama unutma ki kadro gelirse herkese gelecek

muhendis6181, 4 yıl önce

kaanercu
Aday Memur
10 Aralık 2019 10:14

kesinlikle katılıyorum size...

Anka Can, 4 yıl önce

Arkadaş son dönemlerde çıkmışsın meydana kadro almamız lazım diye çabalıyorsunda muhtemelen belediyede çalışan sözleşmeli personelsin sana da tebligat geldi ve sende uğraşa başladın şimdi de sizinle alakalı haberler çıkınca ben tait atmıyorum bakanliktakiler düşünsün diye caz yapıyorsun kendini çok mu zeki sanıyorsun bakanliktakilerin de senin testine ihtiyacı yok atmasan da olur ama unutma ki kadro gelirse herkese gelecek

muhendis6181
Kapalı
10 Aralık 2019 10:15

Tahminleriniz yanlış .2 Hafta sonra görüşürüz. Şimdilik iyi fesatlıklar.

Nozdormu
Daire Başkanı
10 Aralık 2019 10:24

Bu sabah MHP'yi iletişim bilgilerinden aradım, beni mustafa kalaycının sekreterine yönlendirdiler kendisi ile görüştüm. İlgili teklifini anlattım 2 yıldır ne olduğunu sordum, bugün çıkan haberlerde belediye çalışanları için kadro vereceklerini bizim bekleyeceğimizi söyledim.

Bana meclisteki Mustafa Kalaycı'nın sekreterinin numarasını verdi kendisini aradım.

Konuşmayı aynen yazıyorum size;

-İyi günler, ben 87 puanla atanmış lisans mezunu sözleşmeli memurum Mustafa bey'in verdiği kanun teklifi vardı 2 yıldır komisyonda bekliyor, bugün memurlar nette çıkan haberlere baktıgımızda belediye çalışanlarını kadroya alacaklar bu adamlar kpss'ye girmemiş geneli referans ile memur olmuş kişiler, bu hususta mustafa beyin bir çalışması olacak mı en azından kendi teklifini gündeme getirsin twit atsın,

-Belediyedeki sözleşmeli memurları işten attılar, hepsini işten atacaklar, sizin işten çıkartılmanız gibi bir durum söz konusu değil.

-Hanımefendi beni anlamıyorsunuz herhalde, ben bu kuruma devletin kpss si ile merkezi atama olmadıgı için girdim. Belediyede birinin referansı ile değil, o arkadaşlarımız da kadro alsın biz de alalım.

-Bizim teklifimiz komisyonda daha görüşülmedi bekliyoruz, şu anda belediye çalışanları için bir çalışma yapılıyor.

-Anlaşıldı bu teklif 2 yıldır komisyonda siz ak partiden izin almadan bir bok yapamıyorsunuz, izin bekliyorsunuz yani.

Bir şeyler gevelerken kadın yüzüne kapattım.

Meclisteki sekreterin numarası 0312 420 56 58

MHP'nin iletişim numarası 444 66 47

DEVLETTE ADALET BİTMİŞTİR!

economist74
Aday Memur
10 Aralık 2019 10:30

Arkadaşlar sizden ricam Bakanlıkmış Belediyeymiş Sağlıkçıymış Öğretmenmiş ayrım yaparak ,kavga ederek bir yere varamayız.Birbirimize laf yetiştirerek bir yere varamayız.Çok ezildik ,çok yıprandık,Hakkımız olan kadroyu elde etmek istiyorsak tek bir sesle gür bir sesle bağırmalıyız.

Allah Emeklerimizi ve Sabrımızı boşa çıkarmayacak inşallah.

cyhn85
Aday Memur
10 Aralık 2019 10:40

üslup çok yanlış herkes bir olacak iken ayrımcılık yapmayın süresiz olarak çalışan 5393/49 ve 4B beraber bu kadro işini alacaklar Sadece siz kpss ile atanmadınız bir sürü insan sizin gibi kpss ile atandı. "Ben kendime müslümanım" olayından çıkın bu birleştirici değil zamanında emrullah işler denen beyfendinin yaptığı gibi ayrımcılığa yol açar.

Belediyede, Bakanlıklarda, çalışan tüm sözleşmeli arkadaşların bir olması gerekiyor ki; Şu anda belediyelerde işten çıkarmalar yoğunlukta.

2011 yılında belediyelerde çalışanlar kadroya alınmadı ama yapılan yanlış görüldü ve 2013 de alındılar o yüzden o alındı bu alınacak şu alınmamalı gibi yorumlar iyi değildir.

Umarım herkes isteği kadroya kavuşur.

Nozdormu, 4 yıl önce

Bu sabah MHP'yi iletişim bilgilerinden aradım, beni mustafa kalaycının sekreterine yönlendirdiler kendisi ile görüştüm. İlgili teklifini anlattım 2 yıldır ne olduğunu sordum, bugün çıkan haberlerde belediye çalışanları için kadro vereceklerini bizim bekleyeceğimizi söyledim.

Bana meclisteki Mustafa Kalaycı'nın sekreterinin numarasını verdi kendisini aradım.

-İyi günler, ben 87 puanla atanmış lisans mezunu sözleşmeli memurum Mustafa bey'in verdiği kanun teklifi vardı 2 yıldır komisyonda bekliyor, bugün memurlar nette çıkan haberlere baktıgımızda belediye çalışanlarını kadroya alacaklar bu adamlar kpss'ye girmemiş geneli referans ile memur olmuş kişiler, bu hususta mustafa beyin bir çalışması olacak mı en azından kendi teklifini gündeme getirsin twit atsın,

-Belediyedeki sözleşmeli memurları işten attılar, hepsini işten atacaklar, sizin işten çıkartılmanız gibi bir durum söz konusu değil.

-Hanımefendi beni anlamıyorsunuz herhalde, ben bu kuruma devletin kpss si ile merkezi atama olmadıgı için girdim. Belediyede birinin referansı ile değil, o arkadaşlarımız da kadro alsın biz de alalım.

-Bizim teklifimiz komisyonda daha görüşülmedi bekliyoruz, şu anda belediye çalışanları için bir çalışma yapılıyor.

-Anlaşıldı bu teklif 2 yıldır komisyonda siz ak partiden izin almadan bir bok yapamıyorsunuz, izin bekliyorsunuz yani.

belediyeli
Şef
10 Aralık 2019 10:43

kimsenin adam gibi bir bilgisi yok. siz bakmayın onların öyle dediğine gelirse hepsine gelir. 3+1 gibi bir sistemle gelir. herkes net birşey bilmeden sadece duyum üzerine konuşuyor. ciddiye almayıp mantıkla bakmak gerek.

Nozdormu, 4 yıl önce

belediyeli
Şef
10 Aralık 2019 10:47

ayrıca belediyelerdeki sözleşmeliler zor durumda olmasaydı emin olun kadro meselesi bugün buralara gelmezdi. bunu fırsat bilmek lazım iken bilgisizlere inanıp ayrımcılığa düşmek hata olur.

Nozdormu, 4 yıl önce

ceyda.mühendis
Aday Memur
10 Aralık 2019 11:24

Boş konuşma yapmışsın. Resmen belediyedeki personellerin hakkı değilde kadro benim hakkım tarzında bencil bir açıklama yapmak için aramışsın gibi. Bu tür polemiğe gireceğine tüm sözleşmeliler için kadro çalışmasının yapılmasını isteseydin en azından daha yapıcı olurdun.

Nozdormu, 4 yıl önce

Nozdormu
Daire Başkanı
10 Aralık 2019 11:37

Okuduğunu anlamayan arkadaşlar var.

Size kadro falan lazım değil.

"-Hanımefendi beni anlamıyorsunuz herhalde, ben bu kuruma devletin kpss si ile merkezi atama olmadıgı için girdim. Belediyede birinin referansı ile değil, o arkadaşlarımız da kadro alsın biz de alalım."

Kpss'ye girmemiş, birinin referansı ile işe girmiş oraları parsellemiş insana benim hakkım helal değildir kardeşim. Kusura bakmasın kimse.

Eğer bu yazdıklarımdan biriyseniz, boşa konuşmayın.

Nozdormu
Daire Başkanı
10 Aralık 2019 11:38

Umarım seni işten atarlar öyle keyf alacam ki, senin kadar yanar döner bir insan görmedim ben bu galakside.

Belediyedekilerin kadro hususu geldi, nasılda hemen oldun pervane.

eemrehan
Aday Memur
10 Aralık 2019 11:40

Herkese merhaba,

Bende bu Ocak ayında çalıştığım kurumda 7. sözleşmemi imzalayacağım inşallah. Yani en eski sözleşmeli arkadaşlarınızdan biriyim.

Güncel duruma göre bence şansımız % 50. Genel kurula gelecek olan ilk teklif belediyede sözleşmeli çalışanlar ile ilgili olacak galiba. Genel kurulda görüşülürken kamu kurumlarında çalışan 4/b lilerin dahil edilmesi bence MHP' ye bağlı. Ak Parti istemiyor ama MHP muhalefete destek verirse bizde dahil olabiliriz. Yoksa bu mevzu belediyede çalışan arkadaşların kadrosu ile sonuçlanacak gibi duruyor.

Eğer dahil edilir ise belediyelerde çalışanlara direk kadro, diğer kamu kurumunda çalışanlara 3+1 gelir büyük ihtimalle, çalışılmış yıllarda sayılır.

Nozdormu
Daire Başkanı
10 Aralık 2019 11:43

MHP'nin umrunda değiliz, ben de onu düşünerek aradım görüştüm işte.

Fakat MHP malesef ak partinin icazeti olmadan lavaboya gidemeyecek, elini yüzünü yıkayamayacak hale geldi.

eemrehan, 4 yıl önce

Herkese merhaba,

Bende bu Ocak ayında çalıştığım kurumda 7. sözleşmemi imzalayacağım inşallah. Yani en eski sözleşmeli arkadaşlarınızdan biriyim.

Güncel duruma göre bence şansımız % 50. Genel kurula gelecek olan ilk teklif belediyede sözleşmeli çalışanlar ile ilgili olacak galiba. Genel kurulda görüşülürken kamu kurumlarında çalışan 4/b lilerin dahil edilmesi bence MHP' ye bağlı. Ak Parti istemiyor ama MHP muhalefete destek verirse bizde dahil olabiliriz. Yoksa bu mevzu belediyede çalışan arkadaşların kadrosu ile sonuçlanacak gibi duruyor.

Eğer dahil edilir ise belediyelerde çalışanlara direk kadro, diğer kamu kurumunda çalışanlara 3+1 gelir büyük ihtimalle, çalışılmış yıllarda sayılır.

muhendis6181
Kapalı
10 Aralık 2019 11:46

Ben belediyede değilim . Umarım seni işten atarlar böyle düşünüyorsan.

Fesatlık çıkaran kim varsa tebligatını eline alsın.

Nozdormu, 4 yıl önce

Umarım seni işten atarlar öyle keyf alacam ki, senin kadar yanar döner bir insan görmedim ben bu galakside.

Belediyedekilerin kadro hususu geldi, nasılda hemen oldun pervane.

muhendis6181
Kapalı
10 Aralık 2019 11:48

Ayrıştırma yapan fesatlar var . Bu tipler olduğu sürece birlik zor.

Toplam 15990 mesaj
«323324325326327328329330331332333334»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi