Editörler :
«324325326327328329330331332333334335»
08 Temmuz 2019 13:40

adjuvan.rtt
Aday Memur

Kişisel görüşümdür arkadaşlar..

Büyük ihtimalle duymuşsunuzdur. Toçbirsen'in geçen Cuma günü milletvekillerinden bir kaçtanesine Türkiye geneli mektupla sözleşmeli personelin kadro talebi bildirilmişti.

Ankaradan kulağıma 1-2 hafta öncesinde bizim kadrolarla ilgili bir çalışma olduğu ve bu ay içerisinde sonuçlanacağı ile ilgili bir bilgi gelmişti.

Şimdi burda geçmiş dönemde kadroya geçen arkadaşlarımızdan da kadroya geçtikleri dönemlerde buna benzer mektup gibi çalışmalar sonrası kadroya geçmişler.

Benim yorumum ortada kadro çalışması var ve bitmek üzere bu çalışma. Malum sendika da biz yaptık oldu reklamını yapıp bu işten prim sağlayacak. Bu işler geçmiş dönemlerde de hep böyle olmuş. Yani benim kişisel yorumuma göre kadro yakın.

En kısa sürede inşaallah hepimiz hakkımız olan kadroyu alırız. İyi günler..

goner07, 5 ay önce - Alıntıya git
Sessizlik iki türlü yorumlanır ya muhattap almayıp konuyu savuşturma .ikincisi sizinde bahsettiğiniz üzere çalışma var .sonuçlanınca direk çıkıp açıklamayla verilecek kadro iktidar kanadından .yorum tabi bizim bahsettiğimiz :)
08 Temmuz 2019 14:03

belediyeli
Şef

Kişisel görüşümdür arkadaşlar..

Büyük ihtimalle duymuşsunuzdur. Toçbirsen'in geçen Cuma günü milletvekillerinden bir kaçtanesine Türkiye geneli mektupla sözleşmeli personelin kadro talebi bildirilmişti.

Ankaradan kulağıma 1-2 hafta öncesinde bizim kadrolarla ilgili bir çalışma olduğu ve bu ay içerisinde sonuçlanacağı ile ilgili bir bilgi gelmişti.

Şimdi burda geçmiş dönemde kadroya geçen arkadaşlarımızdan da kadroya geçtikleri dönemlerde buna benzer mektup gibi çalışmalar sonrası kadroya geçmişler.

Benim yorumum ortada kadro çalışması var ve bitmek üzere bu çalışma. Malum sendika da biz yaptık oldu reklamını yapıp bu işten prim sağlayacak. Bu işler geçmiş dönemlerde de hep böyle olmuş. Yani benim kişisel yorumuma göre kadro yakın.

En kısa sürede inşaallah hepimiz hakkımız olan kadroyu alırız. İyi günler..

goner07, 5 ay önce - Alıntıya git

benim kişisel yorumumda; bu ay içinde olmasını beklemek erken. C.B tarafından şuanda yapılan ve 26 temmuza kadar devam eden bir anket var. Kamu çalışanına özlük haklarından ve maaşından memnunmusun diye soruluyor. Tabiki kimsenin memnun olmadığı ortadayken sorunun cevabını bilerek soruyorki sonuçta bir talep oluştuğunu iddia edecek ve diyecekler ki personelimiz bu sistemden memnun değil herkesin daha memnun olacağı bir sisteme geçiyoruz diyip kamu personel reformunu ortaya koyacaklar. Akp li millet vekillerinin bahsettiği çalışmada zaten budur. o yüzden anket sonuçlanıp bir süre geçmeden bu iş ortaya çıkmaz. benim için muallak olan kısım şudur; acaba sözleşmelileri son bir defaya mahsus belli bir tarihten önce girmiş olanlar diyerek kadroya alırlarmı yoksa sistem değişti bundan sonra herkes sözleşmeli ve şartlarını iyileştirdik mi derler.

08 Temmuz 2019 15:02

burak0644
Memur

Sayın Emrullah beyin dediğine göre bir çalışa varmış, ama ne zaman sonuçlanır bilinmiyor.

https://twitter.com/4Bve5393eKADRO/status/1147512835733446656

08 Temmuz 2019 16:43

srdrumut
Aday Memur

6 yıldır ilk defa bu kadar gündeme geldik( iktidar kanadında) şu aşamada işi biraz daha ciddiye almalıyız

08 Temmuz 2019 16:43

Sevq
Daire Başkanı

benim kişisel yorumumda; bu ay içinde olmasını beklemek erken. C.B tarafından şuanda yapılan ve 26 temmuza kadar devam eden bir anket var. Kamu çalışanına özlük haklarından ve maaşından memnunmusun diye soruluyor. Tabiki kimsenin memnun olmadığı ortadayken sorunun cevabını bilerek soruyorki sonuçta bir talep oluştuğunu iddia edecek ve diyecekler ki personelimiz bu sistemden memnun değil herkesin daha memnun olacağı bir sisteme geçiyoruz diyip kamu personel reformunu ortaya koyacaklar. Akp li millet vekillerinin bahsettiği çalışmada zaten budur. o yüzden anket sonuçlanıp bir süre geçmeden bu iş ortaya çıkmaz. benim için muallak olan kısım şudur; acaba sözleşmelileri son bir defaya mahsus belli bir tarihten önce girmiş olanlar diyerek kadroya alırlarmı yoksa sistem değişti bundan sonra herkes sözleşmeli ve şartlarını iyileştirdik mi derler.

belediyeli, 5 ay önce - Alıntıya git

İçişlerinin yapmış olduğu bir anket var en sondaki kısma süresiz 4 b lilere kadro var diye belirttim ben aslında herkes belirtse yine az da olsa farklılık olur

08 Temmuz 2019 17:14

Emre.27
Aday Memur
Arkadaslar her yerde artik gundem olmaya basladik.ama artik tamamdir deyip durmamak gerek.cunku direkt kadro mu gelecek ya da 3+1/4+2 gibi duzenlemeler mi gelecek ya da kadro gelmeden iyilestirme mi yapilacak bilmiyoruz.o yuzden hukumetimize sesimizi daha cok duyurmaliyiz ki tam istedigimi alalim.insallah kadroyu alip ailelerimize kavusuruz ve insallah yillardir cektigimiz cileler maruz kaldigimiz haksizliklar son bulur.
08 Temmuz 2019 17:52

carpetman
Aday Memur

Cumhurbaşkanlığı insan kaynakları ofisinin kamu personel anketini yapalım arkadaşlar sözleşmelilerle ilgili sorular da var

08 Temmuz 2019 17:54

adjuvan.rtt
Aday Memur
http://www.kamubiz.com/m/kamu/sozlesmeli-personel-konusunda-hayalet-sendikacilar-ve-gercekler-h5059.html
08 Temmuz 2019 18:54

hemmalatya
Şube Müdürü
http://www.kamubiz.com/m/kamu/sozlesmeli-personel-konusunda-hayalet-sendikacilar-ve-gercekler-h5059.html
adjuvan.rtt, 5 ay önce - Alıntıya git

arkadaşlar bence kadromuz yakın..çünkü sendikalar sırayla konuşmaya başladı..sanki bizim için çok uğraşmışlar gibi birbirlerini suçluyorlar ..kopmalar olmasın ayrıca uğraşmış izlenemi vermek istiyorlar....ama kadro alırsak tamamen kendi çabalarımızla almış olacağız.....tek bizi savunan İsmail koncuk bey..gerisi hikaye

08 Temmuz 2019 19:37

adjuvan.rtt
Aday Memur

arkadaşlar bence kadromuz yakın..çünkü sendikalar sırayla konuşmaya başladı..sanki bizim için çok uğraşmışlar gibi birbirlerini suçluyorlar ..kopmalar olmasın ayrıca uğraşmış izlenemi vermek istiyorlar....ama kadro alırsak tamamen kendi çabalarımızla almış olacağız.....tek bizi savunan İsmail koncuk bey..gerisi hikaye

hemmalatya, 5 ay önce - Alıntıya git
Yazdıklarına katılıyorum kesinlikle açıklayıcı ve net
08 Temmuz 2019 21:42

Hakç
Şube Müdürü

İnşallah artık yetkili ağızlardan açıklama gelse iktidar kanadı bir açıklama yapsa

09 Temmuz 2019 00:26

debug
Genel Müdür

Cumhurbaşkanlığı insan kaynakları ofisinin kamu personel anketini yapalım arkadaşlar sözleşmelilerle ilgili sorular da var

carpetman, 5 ay önce - Alıntıya git

ben o ankete tıkladım e devlete giriş yapıp... "Yetkiniz yok" diyor :) Heralde dedim sözleşmeliyiz diye bize anket yok :)

09 Temmuz 2019 08:11

Esraayilmazz
Aday Memur

ben o ankete tıkladım e devlete giriş yapıp... "Yetkiniz yok" diyor :) Heralde dedim sözleşmeliyiz diye bize anket yok :)

debug, 5 ay önce - Alıntıya git

Bende 4b liyim ben doldurdum dün anketi tokemle işlem yaparken zorunlu çıktı tüm kamuda çalışanlar için zorunlu anket bende cevapladım. Bakalım sikayetlerimizi hep yazdım arkadaşlar

09 Temmuz 2019 09:38

louis armstrong
Şef

https://www.ntv.com.tr/turkiye/bestepede-gundem-kidem-ve-taseron,QSw_bcOK2EWh2H31VVnQ7g

Hala sendikalarda duran varsa gerekçeli istifanızı verin arkadaşlar.

09 Temmuz 2019 09:41

louis armstrong
Şef

Haber içeriği direkt olarak biz değiliz fakat sendikalardan istifa konuları da görüşülmüş ve raporlaştırılıp cumhurbaşkanına sunulacakmış.

09 Temmuz 2019 09:55

burak0644
Memur

Arkadaşlar Emrullah işlerin Profilindeki paylaşımlara yüklenelim mi yorumlarla?

bir sonraki etkinlik ne zaman, kimseden ses çıkmıyor.

09 Temmuz 2019 11:12

hemmalatya
Şube Müdürü

https://www.ntv.com.tr/turkiye/bestepede-gundem-kidem-ve-taseron,QSw_bcOK2EWh2H31VVnQ7g

Hala sendikalarda duran varsa gerekçeli istifanızı verin arkadaşlar.

louis armstrong, 5 ay önce - Alıntıya git

yine taşeron..ne taşeronmuş arkadaş bitmedi bunlar..lütfen acilen kadroya alın çünkü onlar gençliğimiz geleceğimiz

09 Temmuz 2019 11:37

pinar776
Şef

Haber içeriği direkt olarak biz değiliz fakat sendikalardan istifa konuları da görüşülmüş ve raporlaştırılıp cumhurbaşkanına sunulacakmış.

louis armstrong, 5 ay önce - Alıntıya git

Sendikalardan istifa değil, memur-sen den istifa görüşülmüş demeleri gerekirdi.Dilerim artarak devam eder. Zaten aidatları yemekten başka bi işe yaradıkları yok. Özellikle sözleşmeliler 2020 de gene SÖZLEŞME İMZALAMAK istemiyorsanız derhal istifa edin. Memur-sen AKP ile dirsek temasında her zaman.Menfaatine dokunsun ki bizlerin derdini dillendirsin. Memur-sen bugün samimiyetle kadro istesin yarın kadrolu oluruz. Attıkları tweetlere kanmayın. 6 sene olmuş, 3+1 e dahil edilmeyerek hakkımız bir kez daha gasp edilmiş ama ,sözleşmeli personel ile ilgili falan yere bildirdik,filan yere ilettikten öteye geçmiyorlar.

09 Temmuz 2019 12:46

cimbom28
Memur

Bize yapılan bu adaletsiz durum için en etkili tek yöntem gerekçeli olarak sendikalardan istifaetmek

09 Temmuz 2019 13:38

ersin-66
Aday Memur

https://sgkrehberi.com/haber/218164/memur-sen-sivil-itaatsizligi-surduruyor.html

Toplam 7888 mesaj
«324325326327328329330331332333334335»

ANKET
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, KPSS puanı yerine mezuniyet notuyla personel almasını;