Editörler :
«329330331332333334335336337338339340»
19 Temmuz 2019 19:22

burak0644
Memur

Allah razı olsun Ayhan Çivi ( @ayhancivi )

https://youtu.be/QB0cKVq7RTI

19 Temmuz 2019 19:25

burak0644
Memur

burak0644, 5 ay önce - Alıntıya git
19 Temmuz 2019 20:09

hemmalatya
Şube Müdürü

burak0644, 5 ay önce - Alıntıya git

boşuna demiyoruz malum sendikadan istifa edin diye ..bu sendikayı hiç bilmem ama gerçekten bizi anlayıp hak verdiği için minnettarım..

19 Temmuz 2019 20:45

çiğdem kuz
Aday Memur

Ne zaman oldu bu olay bizim haberimiz yok.

Nozdormu, 5 ay önce - Alıntıya git
Radiant kullanıcı isimli kişi daha önceden mesaj attı sendika başkanından randevu almıştı birisi aracılığıyla sizde o zamanlarda sohbetlere katılıyodunuz hatırlarsınız belki mart ayında oldu
19 Temmuz 2019 20:57

çiğdem kuz
Aday Memur

Ne zaman oldu bu olay bizim haberimiz yok.

Nozdormu, 5 ay önce - Alıntıya git
Hatta ben başka ildeyim ankarada olsam gelirdim demişsiniz arkadaş kimseyi bulamadı memurlar net dışında da araştırdık kimseyi bulamadık,ben adliyelerden birilerini ayarlayım dedim iki üç kişi olunca bizi dikkate almazlar diye düşündük hatta siz arkadaşa bi mesaj atsam derdimizi anlatır onu iletebilir misin şeklinde bişeyler demişsiniz kimse katılmadı malesef kadro isteyen kimse yok yani emin olabilirsiniz
19 Temmuz 2019 21:11

çiğdem kuz
Aday Memur
Hatta ben başka ildeyim ankarada olsam gelirdim demişsiniz arkadaş kimseyi bulamadı memurlar net dışında da araştırdık kimseyi bulamadık,ben adliyelerden birilerini ayarlayım dedim iki üç kişi olunca bizi dikkate almazlar diye düşündük hatta siz arkadaşa bi mesaj atsam derdimizi anlatır onu iletebilir misin şeklinde bişeyler demişsiniz kimse katılmadı malesef kadro isteyen kimse yok yani emin olabilirsiniz
çiğdem kuz, 5 ay önce - Alıntıya git
çalıştığı konum itibariyle birçok yerden randevuyu çok kolay alabilecek biri ama kimse çıkmayınca vazgeçti o da artık uğraşmıyor
20 Temmuz 2019 15:43

rev6
Aday Memur

Watsaap grubumu kursak bence 200-300 kişi bile olsa daha etkili bir çalışma olur. Daha organize oluruz.Buluşma gerçekleştiriz hep birlikte kararlar alırız.

OrganikSaglıkcı, 5 ay önce - Alıntıya git

Zaten hali hazırda 22.000 kişilik facebook grubu var

27 ağustosta ankarada 150-200 kişi toplanıp eylem yapılacak,facebook grubuna katılsanız nelerneler olduğunu göreceksiniz

https://www.facebook.com/groups/518872114977548/?ref=share

20 Temmuz 2019 15:45

rev6
Aday Memur

Zaten hali hazırda 22.000 kişilik facebook grubu var

27 ağustosta ankarada 150-200 kişi toplanıp eylem yapılacak,facebook grubuna katılsanız nelerneler olduğunu göreceksiniz

https://www.facebook.com/groups/518872114977548/?ref=share

rev6, 5 ay önce - Alıntıya git

Ağustos değil 27 temmuz yazacaktım

20 Temmuz 2019 18:07

Emre.27
Aday Memur
Yukarida da arkadaslarin dedigi gibi toplanip Ankara'da en azindan bir konusma yapmak.cunku en azindan bir kac haber bultenine konu olur,siyasetin iktidarin dikkatini ceker.ozellikle son zamanlarda magdur edilen kesimler icin telafi yoluna gidilmisken;bizim de magduriyetlerimizin giderilmesi gerektigini onlar da dusuneceklerdir.cunku suan en cok ses getiren tabiri yerindeyse en cok aglayan hakkini alacaktir
20 Temmuz 2019 22:48

Nozdormu
Şube Müdürü
çiğdem kuz, 5 ay önce - Alıntıya git

Değerli arkadaşım ben böyle bir etkinlikten haberdar olamadım. Önceden haber verilmiş bir şey için mavi takım elbisemi giyer ankaraya gelirim. Sendikaların bi anlamı yok fakat, bir bakandan vs randevu alamadıktan sonra sendikalar önemsiz. Çalışma ve sosyal güvenlik bakanımıza gidebiliriz belki.

21 Temmuz 2019 21:11

Burak5726
Memur

http://www.dpb.gov.tr/tr-tr/istatistikler/kamu-personeli-istatistikleri 254 bin olmuşuz tavşan gibiyiz maşallah çoğaldıkça çoğalıyoruz :)

22 Temmuz 2019 08:28

Lisans hem
Aday Memur
+++
22 Temmuz 2019 14:34

hemmalatya
Şube Müdürü

Ayhan Çivi‏ @ayhancivi

Tüm sözleşmeli kamu personelinin kadroya geçirilmesi talebimizi kamuoyuyla paylaşmak için 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü saat 15:00 de Ankara Ulus’taki Zafer Anıtı’nın önünde kitlesel basın açıklaması yapacağız. #SoezlesmeliyeAyrımsızKadro #sözleşmelipersonelyalnızdeğildir

22 Temmuz 2019 17:35

MehmetEmin6363
Aday Memur

Tüm sözleşmeli kamu personelinin kadroya geçirilmesi talebimizi kamuoyuyla paylaşmak için 27 Temmuz

22 Temmuz 2019 17:38

MehmetEmin6363
Aday Memur

Tüm sözleşmeli kamu personelinin kadroya geçirilmesi talebimizi kamuoyuyla paylaşmak için 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü saat 15:00 de Ankara Ulus?taki Zafer Anıtı?nın önünde kitlesel basın açıklaması yapacağız. #SoezlesmeliyeAyrımsızKadro#sözleşmelipersonelyalnızdeğildir

22 Temmuz 2019 17:50

Emre.27
Aday Memur
Arkadaslar;sendikaya kayitli bir arkadasima mesaj gelmis.Mesajin icerigini tam bilmiyorum ama;toplu sozlesme oncesi tarafimiza iletmek istediginiz 3 sorunu yazin demisler galiba ve bir mail adresi verilmis.eger sendikalara uye olup boyle mesaj alan arkadaslar var ise;en azindan onlar da en buyuk ve tek isteklerinin kadroya gecmek oldugunu yazsinlar.Zaten kadroya gecersek sorunlarimizin cogu hallolacaktir.olmaz olmaz demeyelim belki dile getirilir
22 Temmuz 2019 20:28

memur003
Aday Memur

burdakıler bıle umudunu kesmıs boyle olmaz ...

23 Temmuz 2019 11:24

hemmalatya
Şube Müdürü

arkadaşlar memur sen başkanı ali yalçının öğretmenler için özverili çalışmaları son hızla devam ediyor..eş durumu tayini hemen ağustosta yapılsın demiş..arı gibi çalışıyorlar öğretmenlere maşallah

https://twitter.com/_aliyalcin_

Konuda Talebimiz:

1-Sözleşmeli Öğretmenlerin 3+1 düzenlemesi sonrası eş durumu tayininin bu Ağustos’ta yapılması.

2-Öğretmen Atama ve Yer Değiştirmede disipline bir sistem inşaası

3-Yönetici Atama Sisteminde Kariyer/Liyakat Sistemi inşaası-[RAPOR]

23 Temmuz 2019 13:52

Erdembicen
Kapalı

Türkiye Kamu sen talepleri arasına sözleşmelilerin durumunuda eklemiş, malum sen kadro falan almaz bize hatta süresiz sözleşmelilerle ilgili düzenlemede yapmazda çok merak ediyorum acaba toplu sözleşmede gündeme getirebilecekler mi 😄

23 Temmuz 2019 14:53

onursentepe
Memur

Türkiye Kamu sen talepleri arasına sözleşmelilerin durumunuda eklemiş, malum sen kadro falan almaz bize hatta süresiz sözleşmelilerle ilgili düzenlemede yapmazda çok merak ediyorum acaba toplu sözleşmede gündeme getirebilecekler mi 😄

Erdembicen, 5 ay önce - Alıntıya git

sağlık sen ordu sendika il başkanı toplu sözleşmede süzeriz sözleşmelerin hepsine kesin direk kadro geliyor demiş benim arkadaşa. gerçek mi bilmem ? pek inanmıyorum ama çok iddalı konuşmuş. kesin geliyor fln demiş.

muhtemelen birşey çıkmaz, boş vaattir. memur-sende başka illerde bu şekilde konuşan var mı ?

Toplam 7861 mesaj
«329330331332333334335336337338339340»

ANKET
Milletvekillerinin, araçlarına çakar takmalarını doğru buluyor musunuz?