Editörler : E.Kayı Han
«331332333334335336337338339340341342»

muhendis6181
Kapalı
12 Aralık 2019 19:35

Kadro haftaya insallah dillenecek. Bu m.v daha oncede konusmustu ilk degil.

redlabellss
Kapalı
12 Aralık 2019 19:57

#SözleşmeliPersonelKadroya tagına yüklenin arkadaşlar daha 10 bin olmadı

Teknisyen2089
Genel Müdür
12 Aralık 2019 22:48

1)Merhabalar arkadaşlar. Biliyorsunuz bir süredir özel hayatımdaki sorunlardan kaynaklı sizlerden müsade istemiştim. Destek veremiyor, zaman ayıramıyordum. İnşallah bundan sonra yine hep birlikte verdiğimiz mücadeleye devam edeceğiz. Ben yokken buradan ve diğer ortamlardan devamlı olarak destek veren, haklı uğraşımızı sürdüren kardeşlere çok teşekkür ediyorum Sonuna kadar hak ettiniz bu mücadeleyi kazanmayı. Rabbim herşeyi hepinizin gönlüne göre versin. Yüreğinize sağlık.

Teknisyen2089
Genel Müdür
12 Aralık 2019 22:51

2) ilk olarak bugün diğer yönetici arkadaşlarla görüştüm. Malumunuz yine çok kritik bir süreçten geçiyoruz. Ve bilhassa tut etkinliklerinin çok önemli olduğu zamandayız. Tarihler net belli değil ama yakın zamanda iki etkinlik olacak. Ve inşallah sizlerimde desteği ile özellikle yılbaşına kadar büyük bir kaç etkinlik yapmamız gerekiyor. Bu önemli bir viraj olabilir bizim için. Çok iyi değerlendirmemiz gerekiyor.

Büknüş
Aday Memur
12 Aralık 2019 22:54

Abi hoşgeldin
Teknisyen2089, 4 yıl önce
1)Merhabalar arkadaşlar. Biliyorsunuz bir süredir özel hayatımdaki sorunlardan kaynaklı sizlerden müsade istemiştim. Destek veremiyor, zaman ayıramıyordum. İnşallah bundan sonra yine hep birlikte verdiğimiz mücadeleye devam edeceğiz. Ben yokken buradan ve diğer ortamlardan devamlı olarak destek veren, haklı uğraşımızı sürdüren kardeşlere çok teşekkür ediyorum Sonuna kadar hak ettiniz bu mücadeleyi kazanmayı. Rabbim herşeyi hepinizin gönlüne göre versin. Yüreğinize sağlık.

Teknisyen2089
Genel Müdür
12 Aralık 2019 22:54

3) Arkadaşlarım sizlerden ricam şudur ki lütfen, belediye çalışanı, öğretmen, sağlıkçı falan ayrımlarının hepsini kafanızdan çıkarmanız ve tek ses ile bu zamana kadar olduğu gibi etkinlere katılmanız. Bizler bu zamana kadar yalnızca birlik olarak ses getirecek işler yapabildik. Netice olarak kararı verecek olan zaten Devlet yetkilileridir. Bunun içindir ki bizlerin sadece odaklanması gereken istisnasız tüm sözleşmeli personele kadro konusudur.

Büknüş
Aday Memur
12 Aralık 2019 22:58

Gelmene çok sevindim bize umut oluyorsun, etkinlikleri bekliyoruz.
Teknisyen2089, 4 yıl önce
2) ilk olarak bugün diğer yönetici arkadaşlarla görüştüm. Malumunuz yine çok kritik bir süreçten geçiyoruz. Ve bilhassa tut etkinliklerinin çok önemli olduğu zamandayız. Tarihler net belli değil ama yakın zamanda iki etkinlik olacak. Ve inşallah sizlerimde desteği ile özellikle yılbaşına kadar büyük bir kaç etkinlik yapmamız gerekiyor. Bu önemli bir viraj olabilir bizim için. Çok iyi değerlendirmemiz gerekiyor.

Teknisyen2089
Genel Müdür
12 Aralık 2019 22:59

4) Lütfen sağduyulu olalım. Sakin ama güçlü olalım birbirimize değil isteklerimize odaklanalım. Ve her zaman ki gibi yine hepimiz aynı anda aynı şeyi söyleyelim ki ne istediğimiz anlaşılsın. Hepimiz bu yolda çok emek harcadık, ailelerimizden, sosyal hayatımızdan, cebimizden, belki de çoğumuz çocuklarımız ile geçireceğimiz zamandan feragat ettik. Ama hiç bir başarı bedel ödemeden gelmiyor. İnşallah bu güne kadar çektiklerimizin ödülünü de yine hep beraber alacağız. Sizler seviyorum. Allah hepinizden Razı olsun.

Teknisyen2089
Genel Müdür
12 Aralık 2019 23:20

Eyvallah kardeşim. İnşallah Yine hep beraber büyük etkinlikler yapacağız.
Büknüş, 4 yıl önce
Gelmene çok sevindim bize umut oluyorsun, etkinlikleri bekliyoruz.

Serhatttt55
Aday Memur
12 Aralık 2019 23:41

Olamayız çünkü muhendis6181 isimli kişi milleti proveke ediyor onun yazmaması lazım. Ayrımcılığı o yapiyor

muhendis6181
Kapalı
12 Aralık 2019 23:46

Sen ayril kardes siteden. Nerede provake etmisim goster.

Serhatttt55, 4 yıl önce

Olamayız çünkü muhendis6181 isimli kişi milleti proveke ediyor onun yazmaması lazım. Ayrımcılığı o yapiyor

Serhatttt55
Aday Memur
12 Aralık 2019 23:58

Yok belediyeye var kamuya yok. Ya senin aklın sariyormu böyle bir şeyi yok öyle bisey herkese kadro var insanlar zaten stresli ha sana sunuda söyleyim herkese 3+1 var. Sende avucunu yaladin yani

teckniker
Memur
13 Aralık 2019 00:10

Belediyelere mevzuati geregi 3+1olmaz sonucta sabit

Teknisyen2089
Genel Müdür
13 Aralık 2019 00:32

Kardeşlerim bu durumları daha önce de çok yaşadık. Evelallah hep üstesinden gelmeyi bildik. Yine her zaman çözdüğümüz gibi herkesin ortak sağduyusu ile birliği oluşturacağız. Bize bu yolda fazla insan sayısından önce, ne yapıldığını iyi kavrayan, her alanda aktif olan, elini her zaman taşın altına koyan kişiler lazım. Tekrar söylüyorum. Belli ki öyle yada böyle bir girişim olacak yakın zamanda, fakat bizlerin ortak olarak tek isteği ve talebi "Tüm Sözleşmelilere Şartsız kadrodur" ve bu düşüncemiz tek bir sözleşmeli personel kalmayana kadar da devam edecektir. Bizler ayrıma ve ayrımcılığa karşı olan insanlar olarak önce kendi içimizde ayrılamayı yedinden sağlamalıyız. İnşallah bu sayede kolkola hak ettiğimiz kadromuzu almayı başaracağız.

muhendis6181
Kapalı
13 Aralık 2019 07:21

Görüldüğü gibi provake eden ayristiran sensin.soylemlerinine bir bak bakalim sorun kimde..

Duymak istedigini duyamayinca dert olmus sana.Ama 2 hafta bekle bu haset tavrini göreceğiz.

Serhatttt55, 4 yıl önce

Yok belediyeye var kamuya yok. Ya senin aklın sariyormu böyle bir şeyi yok öyle bisey herkese kadro var insanlar zaten stresli ha sana sunuda söyleyim herkese 3+1 var. Sende avucunu yaladin yani

hungryman
Aday Memur
13 Aralık 2019 10:34

hocam cidden sen ortalığı geriursun. mersin belediyede çalışıyorsun diye biliyorum. anladık sıkıştınız. fakat öyle kafana göre sen gurupdan ayrıl,sen 2 hafta falan bekle diyemezsin. sen mümkünse diyaloglara girme.

muhendis6181, 4 yıl önce

Görüldüğü gibi provake eden ayristiran sensin.soylemlerinine bir bak bakalim sorun kimde..

Duymak istedigini duyamayinca dert olmus sana.Ama 2 hafta bekle bu haset tavrini göreceğiz.

muhendis6181
Kapalı
13 Aralık 2019 10:37

sende bana diyemezsin kardeş. Beni anlayan anlamıştır şuana kadar.

Etkinliklerdeki katılım belli hep aynı kişiler. Bu duruma karşı tepkimi anlayıp özelden mesaj yazanlar var zaten.

5393/49 a hayırlı olacak yine diyorum.

hungryman, 4 yıl önce

hocam cidden sen ortalığı geriursun. mersin belediyede çalışıyorsun diye biliyorum. anladık sıkıştınız. fakat öyle kafana göre sen gurupdan ayrıl,sen 2 hafta falan bekle diyemezsin. sen mümkünse diyaloglara girme.

5393sözleşmeli
Aday Memur
13 Aralık 2019 10:40

belediye sözleşmeliler işinden oluyor aklımıza tayin özlük hakkı hiçbirsey gelmiyor bizim işten çıkarılmamızı engelleyecek bir yasaya bile razıyken birileri bunlara vermeyin diyor . belediye sözleşmeliler diğer 4b lilerin sahip olduğu haklara sahip bile değil bir kişi geliyor seni işten çıkardım diyor 6 yılını verdiğin halde . o insanın borcu derdi sıkıntısı varmı umrunda değil. ama diğer 4b lilerin böyle bi sıkıntısı yok .

muhendis6181
Kapalı
13 Aralık 2019 10:43

inşallah işinizden olursunuz yazan var ona tepki gösteren yok.

milletvekilini arayıp belediyedekilerin değil kpss lilerin hakkı diyen var onlara tekpi gösteren yok.

Kadro gelecekse belediyedekiler sayesinde gelecek .

2 haftaya inşallah herkes cevabını alacak.

5393sözleşmeli, 4 yıl önce

belediye sözleşmeliler işinden oluyor aklımıza tayin özlük hakkı hiçbirsey gelmiyor bizim işten çıkarılmamızı engelleyecek bir yasaya bile razıyken birileri bunlara vermeyin diyor . belediye sözleşmeliler diğer 4b lilerin sahip olduğu haklara sahip bile değil bir kişi geliyor seni işten çıkardım diyor 6 yılını verdiğin halde . o insanın borcu derdi sıkıntısı varmı umrunda değil. ama diğer 4b lilerin böyle bi sıkıntısı yok .

deli.divan
Aday Memur
13 Aralık 2019 10:55

3 yaşındaki bebekler gibi didinmeyi bırakın arkadaşlar var mı bi duyum alan var mı bir gelişme

kadro ile alakalı

Toplam 15990 mesaj
«331332333334335336337338339340341342»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi