Editörler :
«332333334335336337338339340341342343»
29 Temmuz 2019 08:24

ilyas ortopedi
Aday Memur

katılım azmış ama ilk olması açısından önemli tweeterdan iyidir

29 Temmuz 2019 09:32

belediyeli
Şef

çok ilginç..bize ne belediyelerde çalışanlardan..biz kpss ile atandık ..çok ayrıyız

hemmalatya, 2 ay önce - Alıntıya git

böyle bir ayrıma böyle bir zamanda düşmeyin çünkü twitter da facebook ta sözleşmeliler için çabalayanların başında gelen belediye sözleşmelisi arkadaşlar da var. ayrımcı söylemler kimseye fayda etmedi etmezde.

29 Temmuz 2019 16:52

harrykewell01
Aday Memur

böyle bir ayrıma böyle bir zamanda düşmeyin çünkü twitter da facebook ta sözleşmeliler için çabalayanların başında gelen belediye sözleşmelisi arkadaşlar da var. ayrımcı söylemler kimseye fayda etmedi etmezde.

belediyeli, 2 ay önce - Alıntıya git
Arkadaşa katılıyorum. Sözleşmelilere kadro için sesimizi duyuracaksak birlik olmalıyız. Belediyede çalışan sözleşmeli personeli kadrodan ayırmak kimsenin haddi değil. 2013'den önce kadro alan sözleşmeliler kadar şuan belediyede çalışanların da hakkı var. Kadro bütün sözleşmelilerin hakkı...
29 Temmuz 2019 17:31

MADENCİ1986
Şube Müdürü
Arkadaşa katılıyorum. Sözleşmelilere kadro için sesimizi duyuracaksak birlik olmalıyız. Belediyede çalışan sözleşmeli personeli kadrodan ayırmak kimsenin haddi değil. 2013'den önce kadro alan sözleşmeliler kadar şuan belediyede çalışanların da hakkı var. Kadro bütün sözleşmelilerin hakkı...
harrykewell01, 2 ay önce - Alıntıya git

haram para hepiniz torpille girdiniz.

29 Temmuz 2019 17:36

kafkaslımemur
Aday Memur

katılım azmış ama ilk olması açısından önemli tweeterdan iyidir

ilyas ortopedi, 2 ay önce - Alıntıya git

Hİç kimse gelmedi. Gelenlerde sendika üyesi. Sözleşmeli 10 kişi anca. Burdan atıp tutanların hiç birisi gelmedi. Lafa gelince mangalda kül bırakmıyorlar.

29 Temmuz 2019 18:29

ZM25
Aday Memur

Haklı bir konudan bahsettiğim bu görseli lütfen twitleyin https://i.hizliresim.com/86M57A.jpg

29 Temmuz 2019 21:32

Lnmsl
Memur

@EgitimBirSen

Sözleşmelilerin "AİLE BÜTÜNLÜĞÜNÜN SAĞLANMASI" sözleşmeli ayrılığın son bulması için çağrıda bulunuyoruz. Bu Akşam

21: 30'da Twitterda yapacağımız hashtag çalışmasında buluşmamız

29 Temmuz 2019 21:36

Lnmsl
Memur

Sözleşmeli aileler birleşmeli ne ya,sözleşmeliye kadro olsa daha mantıklı değil mi? Sanki kadro değilde,belli başlı haklar talep ediliyor hâlâ. Aman ne deyim ki

29 Temmuz 2019 21:46

Lnmsl
Memur

Bende bizim için faydalı bişeyler var sandım.meğer öğretmenler için Ağustos?ta eş durumu tayin hakkı verilmesi mevzusuymuş.toplu sözleşmede bu hakkı alacaklar demek ki.bizim için bişey yok bence.sözleşmeli mevzusundaki kazanımları bu olacak belli oldui.niye Cu

29 Temmuz 2019 21:49

Lnmsl
Memur

Niye Cumhurbaşkanımıza durumu düzgünce anlatmazlar ki?anlatsalar ,gerekliliğini dile getirip isteseler,yok olmaz mı diyecek sanki:(

30 Temmuz 2019 10:09

harrykewell01
Aday Memur

MADENCİ1986, 2 ay önce - Alıntıya git
Kimin hangi işe nasıl girdiğini biliyoruz merkezi atama dışındaki tüm alımları herkes biliyor. Ayrıca haram parayla işim olmadı inşallah Allah yedirmesin de. İnsanları tanımadan zan altında bırakan laflar etmeyin. Sözleşmelilere kadro için Twitter'dan da cimerden de başka mecralardan da mücadele eden benim ve belediye sözleşmelileri. Bu sadece sizin mücadeleniz değil 5393/49'a tabi sözleşmeli personel gerçeği var.
30 Temmuz 2019 10:37

mervemrvmerve
Şube Müdürü

+

30 Temmuz 2019 11:37

belediyeli
Şef

MADENCİ1986, 2 ay önce - Alıntıya git

bu kör ve yaftacı zihniyetin olduğu yerde ben olmam ve destekte vermem. buranın tadı bunlar yüzünden kaçtı. eski birlik beraberlik içinde organize olma durumu kalmadı. sadece boş konuşan bazı tipler geldi. bu bazı tipler arasında birşeyler yapmaya çalışan arkadaşlara kolay gelsin.

30 Temmuz 2019 13:55

redlabellss
Aday Memur

arkadaşlar boş beleş sadece kendini dusunen yatip kalkip belediye calisanlarina torpilli diyen hayati boyunca kpss calisip is konusunda hic bir brikimi olmayan bir kac beyinsize kizip mucadeleden vazgecmeyin

30 Temmuz 2019 17:30

Teknisyen2089
Daire Başkanı
TEŞEKKÜR MESAJI; Arkadaşlar son zamanlarda kişisel özel durumlarımdan kaynaklı, başlığımızdaki ve yolumuzdaki yoğun aktifliğimi yitirdim. Ama görüyorum ki bu yolda yapılması gereken ne ise mutlaka bizlerden birileri çıkıyor ve gerekeni gerçekleştiriyor. Bundan dolayı sizlere şahsım adına verdiğiniz emekler için çok teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun. İnşallah bende sorunlarımı halledip eskisi gibi, hatta daha da yoğun şekilde uğraşımıza destek vermeye devam edeceğim. Tekrar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Rabbim yüzlerinizi güldürsün.
Teknisyen2089, 2 ay önce - Alıntıya git
Daha 4 gün önce bu iletiyi paylaşarak hepinize teşekkürlerimi sunmuştum. Fakat bugün geldiğimiz duruma bakın. Arkadaşlar belediyesi, İl Müdürlüğü, hastanesi, Adliyesi yok. Tek bir isteğimiz var "SÜRESİZ SÖZLEŞMELİYE KADRO" başka alternatifleri de reddediyoruz. Biz bugünkü çoğunluğu bölünerek, didişerek, birbirimize yürüyerek değil bir olarak birbirimize destek olarak geldik. Bugünden sonra da bu şekilde devam edeceğiz.Lütfen herkes sağduyu ile hareket etsin ve odak noktamızdan şaşmasın. İnşallah en kısa zamanda sıkınlarımı halledip bende tekrar sizlerle olacağım. Hepinizi Allaha emanet ediyorum
30 Temmuz 2019 19:27

erlikataa
Aday Memur

Ben hatta kadro gelirse, belediyelerin yüzü suyu hürmetine geleceğini düşünüyorum. Akp'den Mhp-chp'ye geçen hatta akp içi başkanlık değiştiren belediyelerde personel, kendini sürekli baskı altında hissediyor. Bunu çözmek için kadro gelirse gelir.

30 Temmuz 2019 21:30

memur003
Aday Memur

bazı gereksizlerin zoruna gitsekte, 4b kadrolu memur hakkıyla çalışan en çok çalısan memurdur...

30 Temmuz 2019 21:32

memur003
Aday Memur

torpille giren kişinin zaten bu formda işi olmaz. ne bisin burayi

31 Temmuz 2019 08:27

harrykewell01
Aday Memur
Daha 4 gün önce bu iletiyi paylaşarak hepinize teşekkürlerimi sunmuştum. Fakat bugün geldiğimiz duruma bakın. Arkadaşlar belediyesi, İl Müdürlüğü, hastanesi, Adliyesi yok. Tek bir isteğimiz var "SÜRESİZ SÖZLEŞMELİYE KADRO" başka alternatifleri de reddediyoruz. Biz bugünkü çoğunluğu bölünerek, didişerek, birbirimize yürüyerek değil bir olarak birbirimize destek olarak geldik. Bugünden sonra da bu şekilde devam edeceğiz.Lütfen herkes sağduyu ile hareket etsin ve odak noktamızdan şaşmasın. İnşallah en kısa zamanda sıkınlarımı halledip bende tekrar sizlerle olacağım. Hepinizi Allaha emanet ediyorum
Teknisyen2089, 2 ay önce - Alıntıya git
Bende aynı şekilde düşünüyorum. Kadro talebimizi hep toplu yani sadece 5393/49 değil bütün süresiz sözleşmeli personele kadro diyerek istedik. 1-2 kendini bilmez yüzünden bu mücadeleyi bırakmayız.
31 Temmuz 2019 08:45

ceyda.mühendis
Aday Memur

Belediye personellerini dışlayanlar unutmayın ki bizlerin desteğini almadan kadroyu unutun.

Toplam 7008 mesaj
«332333334335336337338339340341342343»

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?