Editörler :
«333334335336337338339340341342343344»
31 Temmuz 2019 08:58

psychobluee
Aday Memur

Arkadaşlar neyin tartışması bu ya, yok biz çalışıyoruz yok siz torpille girdiniz herkes vicdanıyla başbaşa ister çalışsın üretsin etki ve katkı sunsun ister yatarak zaman geçirsin.

31 Temmuz 2019 10:19

xalym
Aday Memur

Belediyeli arkadaşlarım 3-5 kişinin yersiz sözlerine aldırış etmeyiniz. Sen ben yok biz var. Boşverin! elbette böyle patavatsızlar olacaktır. Hayatın her anında yokmu zaten böyle insanlar. O yüzden biz önümüze bakalım. İnşallah bir sabah haberlerde "Süresiz Sözleşmeli Personele Kadro Müjdesi" haberini okuyacağımız günleri görürüz. Sağlıcakla Kalın!

31 Temmuz 2019 14:16

Nozdormu
Şube Müdürü

Toplu sözleşme sürecinde birleşeceğiz ve hep birlikte çalışacağız. Moralinizi bozmayın dostlar.

31 Temmuz 2019 16:03

MADENCİ1986
Şube Müdürü

Bana cevap hakkı doğdu ama sizlere cevap vermeyeceğim. Yazık menfaat dünyası işte ....

31 Temmuz 2019 19:46

memur003
Aday Memur

+++++++++++++

31 Temmuz 2019 20:00

OrganikSaglıkcı
Aday Memur

Hepimiz sözleşmeliyiz birlikte olmamız lazım kadroyu alıcaz inş.

31 Temmuz 2019 21:57

s3s4s5
Daire Başkanı
hani nerede kadro ?bitsin bu zalimlik....
01 Ağustos 2019 08:42

harrykewell01
Aday Memur
Bugün toplu sözleşme görüşmeleri başlıyor inşallah hakkımızda hayırlısı olsun.
01 Ağustos 2019 08:56

mehmet3103
Aday Memur

ya arkadaş belediyede sözleşmeli teknikerim ve yaptığım teknik işin hakkını veriyorum.teknik bölüm olduğum için belediye beni sözleşmeli olarak istihdam etti,kimsenin torpili ile girmedim.giren yokmudur tabiki vardır lakin bunu tüm belediye sözleşmeli çalışanlara mal edemezsiniz.ve sözleşmeli belediye personeli bir hayli fazla,burada belediyelerdeki sözleşmelilere atıp tutacağınıza birlik olalımda şu kadroyu alalım.

01 Ağustos 2019 09:01

ode_ode
Şef
Arkadaşlar Allah hepimizin yardımcısı olsun ayrı gayrı yok herkes aynı sorunları yaşıyor paylaşıyor hepimizin derdi ortak inşallah güzel sonuçlar alınır tek dileğim bu...
01 Ağustos 2019 09:35

hungryman
Aday Memur

yetkili sendika en ciddi sınavını bugün vermeye başlayacak. kazanımı olmazsa kaybedecek. fanatik memursen üyeleri dahi istifa edeceğim diyorsa, geçmiş olsun memursen! komik işler yapıp geleceklerini düşünüyorum.

sözleşmeli konusunu çözemez

sosyal yardımları çözemez

3600 çözemez

vergi dilimini çözemez

200 tl olarak istediği seyyanen zammı alamaz.

yani koskoca toplu sözleşme mutakabatından efden püfden şeyleri alır,onuda kazanım diye anlatır.

01 Ağustos 2019 10:34

ceyda.mühendis
Aday Memur

2013 yılında kadro alanlar çok iyi çalıştılar.Toplu sözleşme süresince koordineli ve eskisinden daha çok çalışmalıyız.İyi çalışırsak bu kritik zamanda bizi görmezden gelemezler.

01 Ağustos 2019 11:05

selçukkaplan
Aday Memur

Allah hakkıyla kpss ye girip, mülakatı geçip başka başka şehirlerde sözleşmeli kadrosunu alanlara kadroyu nasip etsin inşallah.

01 Ağustos 2019 11:55

redlabellss
Aday Memur

Allah hakkıyla kpss ye girip, mülakatı geçip başka başka şehirlerde sözleşmeli kadrosunu alanlara kadroyu nasip etsin inşallah.

selçukkaplan, 4 ay önce - Alıntıya git

Allah için defolun şu forumdan sizin yüzünüzden birlik olmuyor

01 Ağustos 2019 13:09

selçukkaplan
Aday Memur

Allah için defolun şu forumdan sizin yüzünüzden birlik olmuyor

redlabellss, 4 ay önce - Alıntıya git

bu yazıda zoruna giden nedir ??

01 Ağustos 2019 13:15

redlabellss
Aday Memur

bu yazıda zoruna giden nedir ??

zoruma giden tek şey senin gibi bal yapmaz arıların kovanı karıştırması

01 Ağustos 2019 13:16

selçukkaplan
Aday Memur

zoruma giden tek şey senin gibi bal yapmaz arıların kovanı karıştırması

Biz bal yaparak buralara geldik çocuk adam zoruna gitmesin :)

01 Ağustos 2019 13:26

redlabellss
Aday Memur

Biz bal yaparak buralara geldik çocuk adam zoruna gitmesin :)

ben ne kast ettim sen nerenden anladın neyse belliki belediye çalışanları bazı arkadaşların çok zoruna gidiyor sadece bize gelsin onlara gelmesin ağzıyla konuşuyorlar aynı arkadaşlar eminimki hep öğretmenlere yapılıyor bize yapılmıyor diye ağlamışlardır. Yani işin özeti şu burası süresiz sözleşmelilere kadro konusu buna 4b ve belediye çalışanları dahil çok istiyorsanız kendiniz kpss ile atanmış sözleşmilere kadro diye bir konu açabilirsiniz açmıyorsanızda bölücü fikirlerinizi burada dile getirmeyin bu konu birlik olma adına açılmış bir konudur.

01 Ağustos 2019 13:49

OrganikSaglıkcı
Aday Memur

Arkadaşlar msjla insan anlatmak istediğini tam olarak anlatamıyor çünkü duygu yok lütfen sizden ricam kavga etmeyin hepimiz sözleşmeliyiz sonuçta torpillide olsa devlet bu kişiyi işe almış çalıştırıyor kadro gelecekse tüm kamu kurumlarında çalışanlar adına isteyelim.

01 Ağustos 2019 13:49

selçukkaplan
Aday Memur

ben ne kast ettim sen nerenden anladın neyse belliki belediye çalışanları bazı arkadaşların çok zoruna gidiyor sadece bize gelsin onlara gelmesin ağzıyla konuşuyorlar aynı arkadaşlar eminimki hep öğretmenlere yapılıyor bize yapılmıyor diye ağlamışlardır. Yani işin özeti şu burası süresiz sözleşmelilere kadro konusu buna 4b ve belediye çalışanları dahil çok istiyorsanız kendiniz kpss ile atanmış sözleşmilere kadro diye bir konu açabilirsiniz açmıyorsanızda bölücü fikirlerinizi burada dile getirmeyin bu konu birlik olma adına açılmış bir konudur.

Yalnız bilgin olsun burası 4b li sözleşmeliler başlığı altında.

Toplam 7459 mesaj
«333334335336337338339340341342343344»

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?