Editörler :
«335336337338339340341342343344345346»
03 Ağustos 2019 14:23

harrykewell01
Aday Memur
Dün a haberde programın 22. dk sından sonra belediyedeki sözleşmelilerin kadroya geçirilmesi konusunda konuşuyor.
03 Ağustos 2019 15:11

nirvanaçoçuk
Memur

Tribünler e oynuyor lwr.2023 kadar kadro yok.bunu bin kere yazdım.sendika toplantısı yok.sadece resi

03 Ağustos 2019 15:51

hemmalatya
Şube Müdürü

Tribünler e oynuyor lwr.2023 kadar kadro yok.bunu bin kere yazdım.sendika toplantısı yok.sadece resi

nirvanaçoçuk, 3 ay önce - Alıntıya git

sen ne tuhaf bir insansın ..moral bozmak için mi sürekli burdasın..burda karşında insanlar olduğunu unutma ..biraz empati yap..sözleşmeliysen de bizim gibi biraz mücadele ver..biz de sana elinden geleni yaptın ama olmadı diyelim en azından..hayalet gibi ortaya çıkıp durma

03 Ağustos 2019 16:41

OrganikSaglıkcı
Aday Memur

Ali Yalçın sözleşmelilerden bahsetti sürekli amagenellikle belediyelerde çalışan sözleşmelilerle alakalıydı.

03 Ağustos 2019 18:00

harrykewell01
Aday Memur

Ali Yalçın sözleşmelilerden bahsetti sürekli amagenellikle belediyelerde çalışan sözleşmelilerle alakalıydı.

OrganikSaglıkcı, 3 ay önce - Alıntıya git
Kadro gelirse Sadece birine gelmez hepsine gelir. Ayrıca 1 Ağustosta çalışma bakanının geçmişte Ak partinin icraatları anlattığı açıklamasında 2011 ve 2013 de 300 bini aşkın sözleşmeliyi kadroya geçirdik diyor. Bence bu da önemli. Ayrıca merak ettiğim bir konu var bilenler aydınlatırsa sevinirim.Toplu sözleşmede Sözleşmelilere kadro kararı nasıl çıkar ? yani sadece bu görüşmelerde; Sözleşmelilere kadro verilmesi gerektiğini konuşurlar ,sonra bu karar üzerine harekete geçilip mecliste hükümet tarafından kanun mu çıkarılır, bunu merak ediyorum. TBMM'de Böyle bir kanun ya da direkt Cumhurbaşkanımız tarafından KHK çıkmadan kadro verilme durumu var mı?
03 Ağustos 2019 23:56

hemmalatya
Şube Müdürü

arkadaşlar tweterda okuduğum bi haberde toplu sözleşme görüşmelerinde sözleşmeli personele müjde çıkmasa bile ileri dönemler için çalışma sözü verilebilir herhangi bir çalışma yokmuş...denmiş...haberi buraya atamadım..problem oluştu..kamuilanları diye bi haber kanalı..memur senin başkanını zaten dinlediğimde şok oldum..çok üzüldüm..kadro verilsin demiyor resmen verilmesin demek istiyor..yazıklar olsun 6 yılımız heba oldu..daha dün başlayan sözleşmeliler 2 yıl sonra kadrolu ..hakkımız haram zehir zıkkım olsun hakkımız

04 Ağustos 2019 00:04

hemmalatya
Şube Müdürü

artık bu foruma da daha yazmama kararı aldım..gerçekten çok yoruldum..psikolojik olarak çok tükendim...kadrodan da umudumu kestim....kırdığım üzdüğüm varsa onlarda haklarını helal etsinler ..sağlıcakla kalın.

04 Ağustos 2019 00:56

Muhammed4141
Aday Memur

Hemmalatya bir sonucu bekle bakalim adamlar o kadar acikama yapti o kadar aciklamadan sonra hi bir sry kazanazlarsa birazcik gurur ve onurlari varsa o sendika baskanliklarinda almazlar direk istifa ederlersitedeki tvitterdeki haberlere bakma o siteler bos siteler onlara kalsa biz coktan kadroya gectiydik moralini bozma allah buyuktur o her isi en iyi bilendir

04 Ağustos 2019 01:01

Muhammed4141
Aday Memur

Ha o kadar onursiz ve gurursuzlarsa hic bir sey olmadan yollarina devam da edebilirler ben herkesi kendim gibi biliyom mesela ben sendika baskani olsam o kadar laftan sonra bu gorusmeler sonunda bir sey alamasam ortalikta baskanim diye hic gezmem hatta adamim diye gezmem

04 Ağustos 2019 12:02

pinar776
Şef

Ha o kadar onursiz ve gurursuzlarsa hic bir sey olmadan yollarina devam da edebilirler ben herkesi kendim gibi biliyom mesela ben sendika baskani olsam o kadar laftan sonra bu gorusmeler sonunda bir sey alamasam ortalikta baskanim diye hic gezmem hatta adamim diye gezmem

Muhammed4141, 3 ay önce - Alıntıya git
Hiç şüphen olmasın, o kadar onursuz ve gurursuzlar maalesef
04 Ağustos 2019 13:31

Muhammed4141
Aday Memur

Hemmalatya dedigin haberi simdi gordum tamamen sitenin kendi yorumu o haberde olumlu seylerde var ama

04 Ağustos 2019 16:08

blackkuzm
Aday Memur
+++++
04 Ağustos 2019 16:49

harrykewell01
Aday Memur
Şöyle ya da böyle "Süresiz Sözleşmelilere kadro" söylemi çoğu sözleşmeli mücadele vermeden hazıra konma peşinde olsa da hiç olmadığı kadar gündemde üstelik genelde olumlu bir şekilde. Ama buna rağmen şuan çok sevinmeye ya da moral bozmaya mahal verecek bir durum yok. O yüzden kendiniz gidiyorsanız buradaki arkadaşların da moralini bozacak şekilde gitmeyin.
04 Ağustos 2019 17:22

Muhammed4141
Aday Memur

Ben kadroyu allahtan bekliyorum devletten degil bundan 3 yil once kadrolu adamlar vardi ne reisler bassavcilar baskanlar pasalar vardivalla hic birini kadro kurrtarmadi icerde boncuk diziyorlar onun icin rabbim buyuktur er gec bu haksizligin onune gececektir

04 Ağustos 2019 17:27

Muhammed4141
Aday Memur

Ben katibim 15 temmuz olaylarinda arkamda bana emir veren hakim savcilar 2 gun sonra onumde sorguya cekiliyorlardi tabi kadro icin emek veren arkadadlara saygi duyuyorum ben de hic bilmedigim halde tvett ogrendim ama yapabildigim sadece bu

04 Ağustos 2019 19:59

Nozdormu
Şube Müdürü

OrganikSaglıkcı, 3 ay önce - Alıntıya git

Çünkü ak partinin askeri.

Kamu kurumları umurlarında değil sınavsız sekilde belediyelerden kaymak maaş güzel ohh miss.

05 Ağustos 2019 02:09

teckniker
Aday Memur
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
05 Ağustos 2019 12:24

Efsanex
Aday Memur

https://www.memurlar.net/haber/846449/toc-bir-sen-toplu-sozlesme-teklifleri.html?utm_source=headlines

Tarım ve Orman Bakanlığında çalışıp TOÇBİR-SEN'e üye olan sözleşmeli arkadaşlara sesleniyorum. Sadece Kırsal Kalkınma Kurumundaki sözleşmeliler için kadro teklifi verilirken diğer sözleşmeliler için neden verilmiyor. Hala bu sendikaya üye olan arkadaşlar varsa lütfen istifasını etsin. Bide göstermelik eylem yapıyor Utanmazlar.

05 Ağustos 2019 15:15

Nozdormu
Şube Müdürü

Bir rivayete göre Belediye personeline kadro geliyor diğer 2023 lets gooo

teckniker, 3 ay önce - Alıntıya git

Belediyelerde kendi kaymak tabaka adamları olduğu için olabilir.

İnşallah bu zihniyetten 2023'de kurtulacağız.

05 Ağustos 2019 17:46

harrykewell01
Aday Memur

https://www.memurlar.net/haber/846449/toc-bir-sen-toplu-sozlesme-teklifleri.html?utm_source=headlines

Tarım ve Orman Bakanlığında çalışıp TOÇBİR-SEN'e üye olan sözleşmeli arkadaşlara sesleniyorum. Sadece Kırsal Kalkınma Kurumundaki sözleşmeliler için kadro teklifi verilirken diğer sözleşmeliler için neden verilmiyor. Hala bu sendikaya üye olan arkadaşlar varsa lütfen istifasını etsin. Bide göstermelik eylem yapıyor Utanmazlar.

Efsanex, 3 ay önce - Alıntıya git
Hakikaten bu çok ilginç olmuş.
Toplam 7230 mesaj
«335336337338339340341342343344345346»

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?