Editörler : E.Kayı Han
«373374375376377378379380381382383384»
26 Aralık 2019 16:35

https://twitter.com/Bem_Bir_Sen/status/1210186161672671232?s=19

sözlşmeli mimar
Aday Memur
26 Aralık 2019 16:38

Arkadaşlar vakit tartışma vakti değildir. Son düzlüğe girerken etkinliklere önem vermemiz lazım. Özellikle hükümete yakın kanallarda kadro meselesi ara ara dillendirilmekte. Hep birlikte bir sinerji oluşturmamız lazım bu hafta çok önemli, inşallah hakettiğimiz kadroyu alırız

muhendis6181
Kapalı
26 Aralık 2019 16:50

Kardeş burada insanlara duyumunu yalvararak sormuyor mu millet ? 3 günde bir yok mu duyum yazan var . Duyum yazana neden yükleniyorsunuz. ? Duyum yazan hükümetin ta kendisimide boş laf ediyorsunuz.

duyum olanda zaten söylemez sizin gibiler yüzünden. dediğim gibi inanmayanın ne işi var burada moral bozacaklara çıkın gidin diyorum. Siz hak etmiyorsunuz kesinlikle kadroyu felan.

Bedavadan çalışmadan kadro gelsin diyen tipler var bu da doğru.

Etkinlik parası toplanıyor gelen para belli . Bir tweet atılıyor rt yapan insan sayısı belli.

300 bin kişinin %99 u beleşçi .

BatmazNurullah, 4 yıl önce

Ortaya birşey atıyorsun detay soranı veya kesin mi tarzı soru soranları formu terket, takip etme vs. kabadayı usulü tepkiler veriyorsun. Hiçbir eleştiriyi kabul etmiyorsun. Sende biliyorsun ki birçoğumuz en ufak şeyden umutlanıyor sonrasında hayal kırıklığı yaşıyoruz. bunu yaşamamak için sana detay soruyorlar sen kendince kestirip atıyorsun tepki veriyorlar haddin olmadığı halde kovmaya kalkıyorsun

BatmazNurullah
Aday Memur
26 Aralık 2019 16:55

buradakilerin alayı elinden geleni yapıyor ama birçoğumuz yorulduk tepki ve usanmışlık o yüzden. kimin hakedip haketmediğine sen karar veremezsin ve duyum deyip bunca zamandır bizlerle oynayan dalga geçen birçok insan gördük hepimiz. oyüzden detay beklemek ve emin olmayı istemek herkesin hakkı katlanamıyorsan ve sonuçtan eminsen srn çeker gidersin en azından bizlerinde kafası dinlenir
muhendis6181, 4 yıl önce

Kardeş burada insanlara duyumunu yalvararak sormuyor mu millet ? 3 günde bir yok mu duyum yazan var . Duyum yazana neden yükleniyorsunuz. ? Duyum yazan hükümetin ta kendisimide boş laf ediyorsunuz.

duyum olanda zaten söylemez sizin gibiler yüzünden. dediğim gibi inanmayanın ne işi var burada moral bozacaklara çıkın gidin diyorum. Siz hak etmiyorsunuz kesinlikle kadroyu felan.

Etkinlik parası toplanıyor gelen para belli . Bir tweet atılıyor rt yapan insan sayısı belli.

26 Aralık 2019 17:18

Tartışmaya gerek yok arkadaşlar birlik olmamız gerekiyor.

Teknisyen2089
Genel Müdür
26 Aralık 2019 17:23

Önemli!!!! Arkadaşlar çok büyük ihtimal yarın Etkinlik olacak. Saat Netleşince paylaşımda bulunacağım herkes işini günü ayarlasın ve takipte kalsın.

Teknisyen2089
Genel Müdür
26 Aralık 2019 18:00

Etkinlik Duyurusu; 27.12.2019 Cuma saat: 18.00'de ajans destekli etkinlik vardır. Bu kritik süreçte bahane üretmek yok. Eksiksiz katılmamız gerekiyor.
26 Aralık 2019 19:50

Ekibi topluyorum yarın akşam o zaman kardeş.

Nozdormu
Daire Başkanı
26 Aralık 2019 20:57

Ben hastayım, çocuklar hasta buraya da pek bakamıyorum o yüzden zaman olmuyor. Yarın o saatte uyumuyorsam ekiple birlikte katılacağım.

Teknisyen2089, 4 yıl önce
Etkinlik Duyurusu; 27.12.2019 Cuma saat: 18.00'de ajans destekli etkinlik vardır. Bu kritik süreçte bahane üretmek yok. Eksiksiz katılmamız gerekiyor.

Teknisyen2089
Genel Müdür
26 Aralık 2019 21:07

Geçmiş olsun hocam
Nozdormu, 4 yıl önce

Ben hastayım, çocuklar hasta buraya da pek bakamıyorum o yüzden zaman olmuyor. Yarın o saatte uyumuyorsam ekiple birlikte katılacağım.

Esrakkkkk
Aday Memur
27 Aralık 2019 08:23

umut taci̇rli̇ği̇ yapmiyor ki̇mse en azindan ki̇mse

muhendis6181, 4 yıl önce

Esrakkkkk
Aday Memur
27 Aralık 2019 08:33

1.si̇ ki̇mse sana yalvarmiyo i̇nsanlar bi̇rbi̇ri̇ i̇le bi̇lgi̇ alişveri̇şi̇ yapmak i̇çi̇n burada sen nasil bi̇r egoya sahi̇psi̇n ki̇ mi̇lleti̇n sana bi̇r soru sormasini yalvarmak olarak algiliyosun

2.si̇ kadroyu ki̇mi̇n hakedi̇p haketmedi̇ği̇ne sen karar veremezsi̇n yetki̇n ne seni̇n ya makamin ne yani̇ bi̇ söylesene bi̇ mühendi̇s olarak gi̇t i̇şi̇ni̇ yap ne zaman gi̇rsem buradasin asil seni̇n gi̇bi̇ çalişmayip i̇nternet sayfalarinda gezenleri̇ kadroya almamali her konuda bi̇ yorumun var hi̇ç mi̇ kalkmiyosun sen pc başindan hi̇ç mi̇ başka bi̇ i̇şi̇n yok

muhendis6181, 4 yıl önce

Ktp5252
Yasaklı
27 Aralık 2019 08:53

Arkadaşlar adalet bakanlığı çalışanıyım bende normalde şubatta imzalıyorduk sözleşmeyi busene 8 ocağa almışlar. Kadro yılbaşından önce gelmeyecek galiba :(

grcnnnn
Aday Memur
27 Aralık 2019 09:38

zaten kadro yok kadro beklemek anlamsız Cumhurbaşkanı ifadesini duydunuz neden

sözleşmeli personel alımı yapıldığını açıkladı

sadece bir düzenleme olur o da olursa tayin hakkı maaş vergi kesintisi kademe gibi sosyal haklar

bakanların yaptığı açıklamalarda hep şu vurgulandı sözleşmeli personel için bir düzenleme

çalışma var (sözleşmeli personelin kadro ya geçilmesi için denmiyor)

en son memursen bşk. Ali Yalçın öğretmenler için alınan eş durum tayin hakkı için ne kadar mutlu olduğunu gördünüz

Ktp5252, 4 yıl önce

Arkadaşlar adalet bakanlığı çalışanıyım bende normalde şubatta imzalıyorduk sözleşmeyi busene 8 ocağa almışlar. Kadro yılbaşından önce gelmeyecek galiba :(

Ktp5252
Yasaklı
27 Aralık 2019 09:47

En azından tayin hakkı verseler ailemizin yanında olabilsek, ona da razıyım.

Muhammed4141
Daire Başkanı
27 Aralık 2019 11:11

Adalet bakani kadro calismasi var dedi sadece calisma var demedi

Ktp5252
Yasaklı
27 Aralık 2019 12:15

Bi de süresi belli olsaydı ne zaman geleceği

Muhammed4141, 4 yıl önce

Adalet bakani kadro calismasi var dedi sadece calisma var demedi

alacakaranlık58
Aday Memur
27 Aralık 2019 15:32

@ankarakulisi06

Sözleşmeli Kardeşlerimin tüm hakaretlerine rağmen yine söylemek zorundayım ki, hakkınızı alacaksınız ve sözleşmeleriniz yenilenmese dahi 31 mart tarihi başlangıç alınacaktır.

31 Aralık 2018 tarihinin başlangıç olması gerekliliktir diyoruz

Herkese iyi geceler

ÖÖ 2:22 · 26 Ara 2019·Twitter for Android dün yazmış ama ne kadar güvenilir bilmiyorum derdi takipçi kasmak da olabilir

surfbandit
Şef
27 Aralık 2019 16:57

Yeni numara bu sanırım. Umut tacirliğine devam. Yılbaşına kadar olmadı ama olunca 31 martı da kapsayacak.

alacakaranlık58, 4 yıl önce

@ankarakulisi06

Sözleşmeli Kardeşlerimin tüm hakaretlerine rağmen yine söylemek zorundayım ki, hakkınızı alacaksınız ve sözleşmeleriniz yenilenmese dahi 31 mart tarihi başlangıç alınacaktır.

31 Aralık 2018 tarihinin başlangıç olması gerekliliktir diyoruz

Herkese iyi geceler

ÖÖ 2:22 · 26 Ara 2019·Twitter for Android dün yazmış ama ne kadar güvenilir bilmiyorum derdi takipçi kasmak da olabilir

surfbandit
Şef
27 Aralık 2019 16:59

Fakat etkinliklerin tüm hızıyla devam etmesi gerektiğini düşünüyorum.

Toplam 15990 mesaj
«373374375376377378379380381382383384»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi