Editörler : E.Kayı Han
«595596597598599600601602603604605606»

ekrem1999
Yasaklı
08 Temmuz 2022 10:24

Anlamadığım nokta şu bizim ümidimizin dayanağı var ama sizin ümitsizliğinizin bir dayanağı yok. Boşu boşuna indanların canını sıkıyorsunuz. Her ne hikmetse böyle konuşanlar hep kadrolular. Acaba bir kuyruk acısı mı var ?
dmrlmhmttt, 2 yıl önce

doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlar hesabı

illa insanların istedikleri gibi konuşmak mavi boncuk dağıtıp umut pompalamak lazım

neyini kabul etmiyorsunuz da inatla 2013 den beri umut edip duruyorsunuz

dmrlmhmttt
Aday Memur
08 Temmuz 2022 10:30

senin dayanağın sadece ve sadece 2023 seçimleri

ne çabuk unuttun daha önce onlarca seçim yapıldığını

bakanın sözleri diyeceksin daha dün refah payı vereceğiz dedi

bak bakalım maaşında refah payı mı var vergi kesintisi mi :)

neyse siz umut etmeye devam edin

ekrem1999, 2 yıl önce
Anlamadığım nokta şu bizim ümidimizin dayanağı var ama sizin ümitsizliğinizin bir dayanağı yok. Boşu boşuna indanların canını sıkıyorsunuz. Her ne hikmetse böyle konuşanlar hep kadrolular. Acaba bir kuyruk acısı mı var ?

tarihçi_08
Kapalı
08 Temmuz 2022 10:52

Ya sen ne istiyorsun kardeşim yapmazsa hükümet halk da tepkisini gösterir verilmiş bir söz var medya bangır bangır bağırıyor üstüne vekiller de 1 yıldır söz veriyor. Tıkanmış toksik bir hal almış bir sorun bu. Bak erken vergi dilimine girmişiz zaten sözleşmeli olarak.
dmrlmhmttt, 2 yıl önce

senin dayanağın sadece ve sadece 2023 seçimleri

ne çabuk unuttun daha önce onlarca seçim yapıldığını

bakanın sözleri diyeceksin daha dün refah payı vereceğiz dedi

bak bakalım maaşında refah payı mı var vergi kesintisi mi :)

neyse siz umut etmeye devam edin

08 Temmuz 2022 11:14

39 tane sözleşme türü var bunları sadeleştireceğiz derken sence bakanın kastettiği, sadece 4b olabilir mi? Az mantık bak her şeyi çözer. İhs kaldırılacaktır diye düşünüyorum. Tutmamış ve kanayan bir sistem. PTT personeli ya 399 yada getirilecek yeni sisteme geçirilebilir.

CANGUN, 2 yıl önce
Ptt as unvanlı,burada sözü edilen 4b

CANGUN
Şef
08 Temmuz 2022 13:05

İnşallah kardeş,ama beklentiyi yükseltme,1 milyon taşerona kadro verilirken seçime ramak kala bile kit lerde kadro verilmedi,hala taşeron,ptt bir özel şirket statüsüne geçti,kamu kurumu vasfı yok,isterse yönetim kurulu kararıyla kadro herzaman verebilir,kanuna ihtiyacı yok
dramati-kPCs, 2 yıl önce

39 tane sözleşme türü var bunları sadeleştireceğiz derken sence bakanın kastettiği, sadece 4b olabilir mi? Az mantık bak her şeyi çözer. İhs kaldırılacaktır diye düşünüyorum. Tutmamış ve kanayan bir sistem. PTT personeli ya 399 yada getirilecek yeni sisteme geçirilebilir.

08 Temmuz 2022 20:59

İnşaallah olursa güzel olur
dramati-kPCs, 2 yıl önce

Persilmatik
Aday Memur
08 Temmuz 2022 23:19

Arkadaşlar şuan ki gündeme göre kadro geleceği gözüküyor , ama aklımdan çıkmayan bir şey var, bu siyasetin işi belli olmaz, daha dün verilen zamma sözlü olarak üstünde zam vereceğini söyledi sayın bakan , şimdi tık yok. İnşaallah tez zaman da verirlerde hepimiz rahat ederiz

Makineteknisyen
Aday Memur
09 Temmuz 2022 20:06

Kadro gelir gelmez sözleşmeliye geçiş yapicam çünkü kaldığım şehri hiç sevmiyorum ve çakılı

erkan355
Şef
10 Temmuz 2022 13:08

keşke bir taslağı öğrensek,kadro mu gelicek,kadro hakkı diyor aynı şey mi,taslak ortaya çıksa az çok anlayacağız.

zafer88
Kapalı
10 Temmuz 2022 13:16

Aynen hocam sabırsızlıkla bekliyoruz . Kadromuzu verecekler mi yoksa boş mu cikacak göreceğiz
erkan355, 2 yıl önce

keşke bir taslağı öğrensek,kadro mu gelicek,kadro hakkı diyor aynı şey mi,taslak ortaya çıksa az çok anlayacağız.

Senfon
Aday Memur
10 Temmuz 2022 16:43

İyi gunler askere gitmeden 4b sözleşmeli memurluk kazandım sözleşmeyi imzalamadım

askerdeyken kadro gelirse terhis sonrası. Kadro hakkım varmı ?

10 Temmuz 2022 17:32

Var
Senfon, 2 yıl önce

İyi gunler askere gitmeden 4b sözleşmeli memurluk kazandım sözleşmeyi imzalamadım

Software3ngineer
Aday Memur
11 Temmuz 2022 03:08

imza atmadığınız için sözleşmeli personel değilsiniz. bu sebeple kadro alamazsınız.

Senfon, 2 yıl önce

Ziraat ve Gıda
Aday Memur
11 Temmuz 2022 16:49

Belediyeler arası maaş farklılıkları olabilir. 657 de olduğu gibi çok yakın değil. Kimi iyi zam veriyor kimi vermiyor. Kimi taban kimi tavan ücret veriyor.

Hacker42
Aday Memur
11 Temmuz 2022 17:06

hakkımızda hayırlısı çok bekledik inşallah güzel sonuçlar alabiliriz

13 Temmuz 2022 00:13

Akbaşoğlu son açıklamasında ekim ayında detayların belli olup çalışmanın paylaşılacağını söyledi. Duyumlar 3+1 yönünde bence de öyle olacak. Direkt bir kadro gelmeyecek. Yine de hayırlısı süresiz sözleşmeli olmaktan iyidir bari gün sayarız.

5393sözleşmeli
Aday Memur
13 Temmuz 2022 01:00

michael scofield zeki adamdır diyorsa doğrudur

ekrem1999
Yasaklı
13 Temmuz 2022 01:05

Tam olarak kaynak verebilir misiniz ?
Scofieldmichaell, 2 yıl önce
Akbaşoğlu son açıklamasında ekim ayında detayların belli olup çalışmanın paylaşılacağını söyledi. Duyumlar 3+1 yönünde bence de öyle olacak. Direkt bir kadro gelmeyecek. Yine de hayırlısı süresiz sözleşmeli olmaktan iyidir bari gün sayarız.

halilgelen35
Aday Memur
13 Temmuz 2022 01:21

3+1 de 4 b dir, konu karıştırılıyor sanıyorum. Milli eğitim, sağlık, adalet bakanlıklarına kadronun geleceğini düşünüyorum teslimiyetçi beklentiler ve talepler yerine isteğinizi kadro yönünde belirtirseniz daha iyi olacaktır; bir şeyleri istemeyi de unutmuşuz gibi görünüyor, hakkımız olanı istiyoruz sonuçta eşit işe eşit haklar

Muhammed4141
Daire Başkanı
13 Temmuz 2022 01:42

Bence direkt kadro gelecek bundan sonraki süreçte 3 artı 1 sistemi uygulanacak

Toplam 15990 mesaj
«595596597598599600601602603604605606»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi