Editörler :
«456789101112131415»
18 Eylül 2017 22:46

Teknisyen2089
Daire Başkanı

sözleşmeli sayısı artıyor ama sayfaya katılım hiç artmıyor.

Seval490, 2 yıl önce - Alıntıya git

Bu başlığın okunma sayısı 15bin, hadi bunlardan yalnızca bin tanesi 4B'li diyelim. En az bin yorum olması gerekir kiii minimum oranda söylüyorum. İnsanların hiç mi söylemek istediği bişey yok anlayamıyorum. Şuan 120 yorum var bunlarında yarısını, cevaben şahsen ben yazmışımdır.

İnsanlar söylemekten aciz, biz kalkıp bişey yapmayana kızıyoruz. Zor.

19 Eylül 2017 10:34

Teknisyen2089
Daire Başkanı

#Güncel

19 Eylül 2017 14:53

nakata1939
Aday Memur

Bu başlığın okunma sayısı 15bin, hadi bunlardan yalnızca bin tanesi 4B'li diyelim. En az bin yorum olması gerekir kiii minimum oranda söylüyorum. İnsanların hiç mi söylemek istediği bişey yok anlayamıyorum. Şuan 120 yorum var bunlarında yarısını, cevaben şahsen ben yazmışımdır.

Teknisyen2089, 2 yıl önce - Alıntıya git

yorum yapmıyoruz çünkü bir beklentimiz yok.

komple bir düzenleme getirip eskisenden daha kötü hale getirecekler.

şahsen benim düşüncem böyle basit işler için uğraşmayın ve hayatınızda köklü değişiklikler yaratmaya çalışın. memurlukmuş oymuş buymuş en büyük hedefiniz kadro almak mı ?

açıkcası ben bu ülkenin 10 yıl sonrasını bile göremiyorum.

buraya baktığımda gözümde canlanan şey batmak üzere olan bir gemide kaptan olmaya çabalayan binlerce insan.

5-10 yıla zaten batıyoruz beyler farkında mısınız ? kimsenin sizi sallayacağı yok hepimiz bir hiçiz 2018 yazında başkanlık seçimi var oyları çok düşerse verirler kadro 3-5 sene için mutlu olursunuz sonra birlikte batarız.

19 Eylül 2017 20:04

minister07
Aday Memur

valla sırtımıza vurdukça vuruyorlar kimsede sesini çıkarmıyor.

20 Eylül 2017 10:37

Aslennn
Aday Memur

Hepimiz aynı dert en yakiniyoruz ancak hiç birimiz bir icrata bulunmuyoruz

20 Eylül 2017 11:51

Teknisyen2089
Daire Başkanı

Artık kim ne yapıyor veya yapmıyor düşünmüyorum. Şahsen elimden gelen bu'dur. Bu kadar yapabiliyorum sesimi duyurmaya çalışıyorum. Hakkımızı aldığımız güne kadar da susmayacağım. Şayet ömrümün sonuna kadar teslim edilmeyecek ise hakkımız, ben de o ömür boyunca her gün bu adaletsizliği söylemekten dile getirmekten vazgeçmeyeceğim. Bu.

20 Eylül 2017 13:43

medico61
Aday Memur

Bizim bu saçma sapan sayfadan değilde diğer yerlerden organize olmamız lazım, buranın kendine faydası yok, bi kaç devlet büyüğü ne derse doğru odur bu tür sayfalar için, yorum sayısı bir milyon olsa ne fayda işe yaramadıktan sonra...

20 Eylül 2017 14:56

Teknisyen2089
Daire Başkanı

Bizim bu saçma sapan sayfadan değilde diğer yerlerden organize olmamız lazım, buranın kendine faydası yok, bi kaç devlet büyüğü ne derse doğru odur bu tür sayfalar için, yorum sayısı bir milyon olsa ne fayda işe yaramadıktan sonra...

medico61, 2 yıl önce - Alıntıya git

Şahsen hergün gerek buradan gerek diğer sosyal medya ortamlarından devlet erkanına, sendika yetkililerine, kadro konusunda etkili olabileceğini düşündüğüm her yere mesaj yazıyorum, mail atıyorum, yorum yapıyorum.

Şimdi sana soruyorum Sen Ne Yapıyorsun?

Hiç birşey yapmadan üstüne bi de kalkıp, iyi veya kötü bişeyler yapmaya çalışana, laf söylemeye kalkıyorsun. Eğer birilerine dert yanacaksan senin gibi olanlara, yani hiç bişey yapmayıp da, bişeyler yapmaya çalışana, destek değil köstek olanlara,yan.

Sen daha iyisini yap ben sana köstek değil destek olayım.

21 Eylül 2017 22:00

Aslennn
Aday Memur

Taseronlara bile kadro veriliyor biz kpss arti yazılı ve sozulu sinava girmemize rağmen kadroyu alamıyoruz !!!

22 Eylül 2017 10:54

engin107
Aday Memur

Güncel

22 Eylül 2017 15:23

cemil1905
Şef

Bugün Başbakan yine taşerona kadro konusuyla ilgili açıklama yaptı. Acaba neden 4/B lilere kadroyu kimse gündeme getirmiyor?

23 Eylül 2017 13:59

Aslennn
Aday Memur

Bugün Başbakan yine taşerona kadro konusuyla ilgili açıklama yaptı. Acaba neden 4/B lilere kadroyu kimse gündeme getirmiyor?

cemil1905, 2 yıl önce - Alıntıya git

Kimse bir şeyler yapmadığı müddetçe biz de kadroyu ruyalarimizda bile göremeyiz

24 Eylül 2017 09:38

Üzgün imam
Aday Memur

Teknisyen2089 kardeşim çalışmaların için tebrik ederim. Keşke bi firsatimiz olsa da başbakana veya çalışma bakanına bizde sorulabilsek. Taşeron dendiğinde devamında sözleşmeli personel ne olacak dense. Bunu yaptık yaptık! Yoksa epey bir zaman sürecek kadro işi

24 Eylül 2017 12:13

Teknisyen2089
Daire Başkanı

Teknisyen2089 kardeşim çalışmaların için tebrik ederim. Keşke bi firsatimiz olsa da başbakana veya çalışma bakanına bizde sorulabilsek. Taşeron dendiğinde devamında sözleşmeli personel ne olacak dense. Bunu yaptık yaptık! Yoksa epey bir zaman sürecek kadro işi

Üzgün imam, 2 yıl önce - Alıntıya git

Eyvallah hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız.

24 Eylül 2017 12:16

Teknisyen2089
Daire Başkanı

Taşerona Kadrodan önce 4B'ye Hakkını Ver.

24 Eylül 2017 21:08

Teknisyen.
Aday Memur

Malesef kadro falan yok...

25 Eylül 2017 10:28

Teknisyen2089
Daire Başkanı

cemil1905, 2 yıl önce - Alıntıya git

+

25 Eylül 2017 11:06

yakup0264
Kapalı

+

basbakanin gündeme almamasinin nedeni 4/b li ye kadro düsünmedikleri icin bimere yazilan bir yazinin alintisini aynen aktarayim size

25 Eylül 2017 11:11

yakup0264
Kapalı

basbakanin gündeme almamasinin nedeni 4/b li ye kadro düsünmedikleri icin bimere yazilan bir yazinin alintisini aynen aktarayim size

yakup0264, 2 yıl önce - Alıntıya git

T.c Basbakanlik iletisim merkezi (BiMER) ne yapmis oldugunuz ????? sayili basvurunuz 22.09.20.17 tarihinde devlet personel baskanligi tarafindan cevaplanmistir:

Basvurunuz incelenmis olup kadro talebiniz hususunda düzenleme yetkisi Bakanlar Kurulunda olup bu hususta Baskanligimizca yürütülen bir calisma bulunmamaktadir. Güncel degisiklikleri Resmi Gazeteden takip etmeni mümkündür. Rica olunur

25 Eylül 2017 11:23

yakup0264
Kapalı

Milli Egitim bakanligi 4 yil sonunda tüm sözlesmeli personeline kadro vericek ya diger kurumlar ???

Emin olun eger milli egitim personeline bu söz verilmeseydi tüm platformlarda etkin ve mücadeleci olurlardi ve sendikalarda sonuna kadar yanlarinda olurdu su halimize bakin hic bir yerde birlik olamiyoruz ve sesimizi duyuramiyoruz.Sendikalardan kacimiz istifa ettik ne yaptikda ne istiyoruz.

Toplam 6616 mesaj
«456789101112131415»

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?