Editörler :
«5678910111213141516»
25 Eylül 2017 12:28

Teknisyen2089
Daire Başkanı

Milli Egitim bakanligi 4 yil sonunda tüm sözlesmeli personeline kadro vericek ya diger kurumlar ???

Emin olun eger milli egitim personeline bu söz verilmeseydi tüm platformlarda etkin ve mücadeleci olurlardi ve sendikalarda sonuna kadar yanlarinda olurdu su halimize bakin hic bir yerde birlik olamiyoruz ve sesimizi duyuramiyoruz.Sendikalardan kacimiz istifa ettik ne yaptikda ne istiyoruz.

yakup0264, 2 yıl önce - Alıntıya git

Aynen katılıyorum size. Öğretmenler gerçekten etkili bir birlik oluşturabiliyorlar. 4 yılın sonunda kadro garantileri olduğu halde oradaki mağduriyetlerinden bile gayet etkili bir şekilde haberdar edebiliyorlar. Bizlerin durumu farklı maalesef. Bişeyler yapmaya çalışan yok. Yapmaya gayret edene destek olan yok.

25 Eylül 2017 14:47

cemil1905
Şef

Arkadaşlar neredeyse tüm bakanlıklar da 4/B li personel çalıştırılıyor sayımız 70-80 bin civarında ama bir türlü birlik olup yetkili mercilere sesimizi duyuramıyoruz. Burda 3-5 arkadas kendimizi paralayıp duruyoruz. Sendakiların umrunda bile değiliz. Mağduriyetimizi herkes görmezden geliyor.

26 Eylül 2017 13:53

Teknisyen2089
Daire Başkanı

Arkadaşlar neredeyse tüm bakanlıklar da 4/B li personel çalıştırılıyor sayımız 70-80 bin civarında ama bir türlü birlik olup yetkili mercilere sesimizi duyuramıyoruz. Burda 3-5 arkadas kendimizi paralayıp duruyoruz. Sendakiların umrunda bile değiliz. Mağduriyetimizi herkes görmezden geliyor.

cemil1905, 2 yıl önce - Alıntıya git

+

26 Eylül 2017 16:54

yakup0264
Kapalı

Benim şahsi düşüncemdir. Kadro verilmiyorsa en azından devletimizden şunu bekliyorum 3 yıl görev yap ve yer değiştirme imkanı ver biz sözleşmeli personel olarak en büyük sıkıntımız yer değiştirememek en azı dan bunu bize verin çokmu zor değil ilk çıkcak olan khk ile çözülebilecek bir sorun ben bunu şiddetle yetkililerden istiyorum sesimizi birde bu yönden duyurmaya çalışalım bimer olsun cimer olsun yanlışmı düşünüyorum acaba ?

26 Eylül 2017 21:52

redtoflash
Aday Memur

+

26 Eylül 2017 23:48

irematmc
Memur

Benim şahsi düşüncemdir. Kadro verilmiyorsa en azından devletimizden şunu bekliyorum 3 yıl görev yap ve yer değiştirme imkanı ver biz sözleşmeli personel olarak en büyük sıkıntımız yer değiştirememek en azı dan bunu bize verin çokmu zor değil ilk çıkcak olan khk ile çözülebilecek bir sorun ben bunu şiddetle yetkililerden istiyorum sesimizi birde bu yönden duyurmaya çalışalım bimer olsun cimer olsun yanlışmı düşünüyorum acaba ?

Zaten kadro verilmemesindeki amaç atandığın yerde çakılı kalmak. Çünkü doğuları kimse tercih etmiyor ya da tercih edip 1 yıl sonra herkes gidiyor doğuya personel yetiştiremiyorlar ve bu yüzden malesef 4+2 çakılı sistemi getirdiler . Bu durumdan dolayı kadro geleceğini de pek sanmıyorum:(

27 Eylül 2017 11:13

yakup0264
Kapalı

Zaten kadro verilmemesindeki amaç atandığın yerde çakılı kalmak. Çünkü doğuları kimse tercih etmiyor ya da tercih edip 1 yıl sonra herkes gidiyor doğuya personel yetiştiremiyorlar ve bu yüzden malesef 4+2 çakılı sistemi getirdiler . Bu durumdan dolayı kadro geleceğini de pek sanmıyorum:(

irematmc, 2 yıl önce - Alıntıya git

zaten belirsizlik öğretmelerin disinda kalan bizlerle 3 5 yılı yok , yer değiştirme yok buda insanin psikolojisini bozuyor ailemden 1400 km uzaktayım iyice bunaldım 2 seneyi gecti bizede yazık

27 Eylül 2017 11:34

Mollaliko
Aday Memur

Dört gözle(!) #kadrobekliyoruz

27 Eylül 2017 13:35

cemil1905
Şef

zaten belirsizlik öğretmelerin disinda kalan bizlerle 3 5 yılı yok , yer değiştirme yok buda insanin psikolojisini bozuyor ailemden 1400 km uzaktayım iyice bunaldım 2 seneyi gecti bizede yazık

Aynen bizim ne zaman kadroya geçeceğimiz de belli değil. 2 senedir sözleşmeli çalışıyorum. Daha ne kadar sürecek bu çile bilmiyorum. 4 seneyi tamamla seni kadroya alacaz deseler onada eyvallah. Resmen ortada kaldık.

28 Eylül 2017 11:27

Teknisyen2089
Daire Başkanı

Güncel

28 Eylül 2017 17:00

erdogan@zm
Memur

Memurlar net bunu gündeme taşırsa hemen gündeme alınıp çözülür bütün bakanlıklar memurlar netin haberlerini dikkate alıyor

29 Eylül 2017 09:05

cagataybiyolog
Aday Memur

Arkadaşlar bugün akşam saat tam 19.00 da Twitter etkinliğimiz var #4Blilerkadroistiyor başlığı altında bu sayfadaki herkezi bekliyorum sesimizi duyuralım devlet büyüklerimize kimler katılacak burdan yazarsa sevinirim

29 Eylül 2017 09:06

cagataybiyolog
Aday Memur

29 Eylül 2017 14:29

yakup0264
Kapalı

cagataybiyolog, 2 yıl önce - Alıntıya git

Katılan ve etkinlik yapan arkadaşlarımızin kalemlerine kuvvet diyorum. Tamamen Arz-Talep konusu saygılar.....

29 Eylül 2017 15:09

Teknisyen2089
Daire Başkanı

Arkadaşlar bugün akşam saat tam 19.00 da Twitter etkinliğimiz var #4Blilerkadroistiyor başlığı altında bu sayfadaki herkezi bekliyorum sesimizi duyuralım devlet büyüklerimize kimler katılacak burdan yazarsa sevinirim

cagataybiyolog, 2 yıl önce - Alıntıya git

Hazırlayan arkadaşlara teşekkür ederim.

29 Eylül 2017 15:11

Teknisyen2089
Daire Başkanı

#Taşerondanönce4Byekadro

03 Ekim 2017 09:42

Mollaliko
Aday Memur

ne olacak bizim bu halimiz. Güncel tutalım.

03 Ekim 2017 12:56

Teknisyen2089
Daire Başkanı

#CuneytBarisoglu

Memurlar.Net Forum sitesinin 4B'li personel bölümü sorumlusu Cüney Barışoğlu bey'den bir yaşam belirtisi istiyoruz.

Maalesef ki Mağduriyetimiz Haber bültenlerinde dile getirilmiyor, en azından buradan bizlerin dile getirdiklerinden haberdar olduklarına ilişkin bilgi istiyoruz. Destek istiyoruz. Lütfen Sesimize kulak verin.

03 Ekim 2017 14:17

Mollaliko
Aday Memur

#CuneytBarisoglu

Memurlar.Net Forum sitesinin 4B'li personel bölümü sorumlusu Cüney Barışoğlu bey'den bir yaşam belirtisi istiyoruz.

05 Ekim 2017 11:35

errays
Memur

Güncel

Toplam 6631 mesaj
«5678910111213141516»

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?