Editörler : crops35

Ayşe Nur Kaya
Aday Memur
23 Ağustos 2017 15:08

sizlere nacizane tavsiyem sadece dershanenizin kaynaklarıyla sınırlamayın kendinizi

12 Eylül 2017 14:43

Turkuazla mutlaka görüşün derim.Çok iddaalılar

güzelcalikusu
Aday Memur
13 Eylül 2017 16:12

Kız kardeşim okumuş forumlarda.Bana anlattı ve üşenmeden kalktık gittik polis okulunun oradan iller bankasındaki Turkuaz Akademi ye.Eğitim koordinatörü ile özel olarak görüştük.Bize eğitim sistemlerini anlatırken inanmışlığı gözlerinden okunuyordu. O kadar emin ki yaptıklarından.Eğer sistemlerini yıl boyu sürdürüyorlarsa zaten inanılmaz başarıya ulaşılır.Abi buradaki eğitim sistemini Milli Eğitim Bakanlığı uygulasa piyasada ne dershane kalır ne de özel ders verenler dediler.Tekrar girdik ve kardeşimi yazdırdık.Allah utandırmasın

Derinay Türk
Aday Memur
14 Eylül 2017 15:05

HEM SINAVA KADAR DERS VERMİYORLAR MAYISTA DERSLERİ BİTİRİYORLAR. ( ARKADAŞLARIM BU KURUMLARIN MADURLARI) HEM DE SINAVA KADAR DERS VEREN TURKUAZ I FORUMDA ELEŞTİRİYORLAR. (DİKKATE BİLE ALINMAZ ASPARAGAS YAZILAR) KURSA GİTMESEM 11 AY DERS GÖRMESEM SABAHTAN AKŞAMA HOCALARLA ÇALIŞMASAM İNANACAĞIM. DİYARBAKIR SELEHADDİN EYYÜBİ HASTANESİNE ATANDIM.DUYMAYAN KALMASIN ;-) ŞİMDİ ATANAMAYAN TÜM ARKADAŞLARIM TURKUAZDA.BEN ATANDIM KURTULDUM DARISI SİZİN BAŞINIZA

16 Eylül 2017 15:54

İyiymiş

yusuf ciftci
Aday Memur
20 Eylül 2017 17:22

merhaba ben geçen yıl Turkuaz Akademi sayesinde atandım .akşamlara kadar dershanede sürekli öğretmenlere soru sorardım. ve sizinle aynı süreçlerden geçtim.Bizim sonuçlar Kasımda açıklanmışti .benim göreve başlama tarihim ise ocağın sonunu buldu.sitede yayınlanan atandığınız il de göreve başlayabilirsiniz dediklerinde sevinçten uçmuştum.Darısı sizlerin başına :-))

22 Eylül 2017 17:20

TEK TEK DOLAŞTIM AKLIMA YATAN YER TURKUAZ AKADEMİ İDİ KUZENLE BERABER KAYDOLDUK.HAYIRLISI BAKALIM

yusufcay
Aday Memur
27 Eylül 2017 17:09

KAMUYA 100.000 PERSONEL ALINACAK

gizemkuyu
Aday Memur
29 Eylül 2017 14:04

Forumlarda okudum ve lisans öğrencisi olarak hafta içi grubu olarak Turkuaz Akademiye yazıldım.Çarşamba sabahı derslere girmeye başladım. Gerçekten mükemmel ders anlatıyorlar. Hele de tarih hocası Turan bey.Bu nasıl bir ders anlatımı anlatamam.Görmeniz gerekir.bu yıl kesin tarihin tamamını yaparım.

Hülya gediktaş
Aday Memur
06 Ekim 2017 19:46

Bence Turkuaz Akademiyi tercih edin.Başkent hastanesinde çalışan ve oraya giden tüm arkadaşlarım atandı.

adamemur
Aday Memur
06 Ekim 2017 20:13

Başlık sahibi sen yanlış yerden girmişsin adana da LİSANS dan hazırlanmak iyidir :)))

denizgökmavisi
Aday Memur
14 Ekim 2017 16:27

inşallah

yusufcay, 7 yıl önce

KAMUYA 100.000 PERSONEL ALINACAK

Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi