Editörler : Lanet
11 Ağustos 2017 17:09

Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı gthb'na kurumlar arası geçiş yapmak isteyenler

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı(GTHB)'na kurumlar arası geçiş için başvuru yapanlar, başvurusu kabul edilip ataması yapılanlar veya atama bekleyenler bu başlık altında bilgi paylaşımı yapabilirler.

gültekin88
Aday Memur
14 Ağustos 2017 10:39

Anlaşılan GTHB'na Naklen Geçiş konusuyla ilgilenen bir ben varım :D :D

turgut y
Şef
14 Ağustos 2017 10:47

ben de istiyorum ama naklen geçiş o kadar kolay mı?

gültekin88, 7 yıl önce

Anlaşılan GTHB'na Naklen Geçiş konusuyla ilgilenen bir ben varım :D :D

1s1k
Şef
14 Ağustos 2017 10:55

Arkadaşlar bende istiyorum.Nasıl yapabiliriz.İki defa başvuru yaptım henüz hiç bir işlem yapılmamış.

gültekin88
Aday Memur
15 Ağustos 2017 17:03

o kadar kolay değil mutlaka referansının sağlam olması gerekiyor bildiğim kadarıyla.. bu konuda geçiş yapan arkadaşlar daha iyi bilir nasıl bir süreç yaşanıyor acaba

turgut y, 7 yıl önce

ben de istiyorum ama naklen geçiş o kadar kolay mı?

gültekin88
Aday Memur
15 Ağustos 2017 17:04

Ne zaman başvuru yaptınız acaba? ne dediler cevap verdiler mi?

1s1k, 7 yıl önce

Arkadaşlar bende istiyorum.Nasıl yapabiliriz.İki defa başvuru yaptım henüz hiç bir işlem yapılmamış.

defne ekin
Aday Memur
16 Ağustos 2017 16:29

ne zaman başvuru yaptınız sora bilir miyim

gültekin88
Aday Memur
20 Ağustos 2017 20:20

....

gültekin88
Aday Memur
13 Eylül 2017 16:31

kimse başka kurumlardan GTHB'na geçiş yapmadı mı? Yapmak isteyen de mi yok??

economistaras
Aday Memur
13 Eylül 2017 20:48

Ben gthb ye geceli 2 yil oldu arkadaslar sorulariniz varsa cevaplayabilirim

gültekin88
Aday Memur
14 Eylül 2017 13:51

Hangi kurumdan geçtiniz? Nasıl bir yol izlediniz?

economistaras, 7 yıl önce

Ben gthb ye geceli 2 yil oldu arkadaslar sorulariniz varsa cevaplayabilirim

economistaras
Aday Memur
14 Eylül 2017 16:41

Emniyet Teşkilatından polislikten geçtim.Nasıl bir yol izlerdin dersen Bakanlığa geçmek istediğime dair dilekçe yazdım.Zaten gerisi teferruat kendiliğinden işleyiş devam ediyor.Tabi bu arada referansın önemli.

gültekin88
Aday Memur
15 Eylül 2017 13:07

Dilekçeyi verdikten sonra nakliniz tamamlanasıya ne kadar zaman geçti? Hangi ayda muvafakat yazınız geldi? Referans olmadan hiç birşey olmuyor maalesef bunun bilince vardık. 09.01.2017 tarihinde dilekçemizi verdik bekliyoruz.

Emniyet Teşkilatından polislikten geçtim.Nasıl bir yol izlerdin dersen Bakanlığa geçmek istediğime dair dilekçe yazdım.Zaten gerisi teferruat kendiliğinden işleyiş devam ediyor.Tabi bu arada referansın önemli.

economistaras
Aday Memur
16 Eylül 2017 19:04

Benim dilekçe,yazi yazilmasi,muaffakat alinip atamamın yapilmasi 10 gunu buldu .Referansınin kuvveti bu süreyi belirler kısacasi.İstenirse 1 günde bile biter hepsi.Bu arada ben tüm asamalrı kendim elden yaptım

18 Eylül 2017 09:16

merhaba

sizinle aynı yolda ilerlemekteyim, sizinle nasıl iletişim kurabilirim.Yardımcı olursanız çok sevinirim...

10selim
Kapalı
18 Eylül 2017 12:55

bende kurumlarası geçiş için başvuru yaptım. ama evrak beklemede deniyor. bu sene geçiş yapan varmı acaba bilgisi olan varmı?

10selim
Kapalı
18 Eylül 2017 13:04

işlemleriniz hangi aşamadı acaba bende başvuru yaptım da

getluckyyy, 7 yıl önce

merhaba

sizinle aynı yolda ilerlemekteyim, sizinle nasıl iletişim kurabilirim.Yardımcı olursanız çok sevinirim...

10selim
Kapalı
19 Eylül 2017 09:53

iyi günler ne zman geçiş yaptınız. bu sene içerisinde mi?

Benim dilekçe,yazi yazilmasi,muaffakat alinip atamamın yapilmasi 10 gunu buldu .Referansınin kuvveti bu süreyi belirler kısacasi.İstenirse 1 günde bile biter hepsi.Bu arada ben tüm asamalrı kendim elden yaptım

19 Eylül 2017 14:40

şu an kurum araştırıyorum, aklımda gthb var.

10selim, 7 yıl önce

işlemleriniz hangi aşamadı acaba bende başvuru yaptım da

gültekin88
Aday Memur
21 Eylül 2017 14:29

peki hangi ayda gerçekleşti bu işlemler? Yıl sonunda yapıldığı ve yine yıl sonunda yani aralaık ayının son günlerinde yazıların yazılacağı söyleniyor ama ne kadar doğru acaba.

gültekin88
Aday Memur
21 Eylül 2017 14:30

Acaba bu sene içinde geçiş yapan var mı????

10selim, 7 yıl önce

bende kurumlarası geçiş için başvuru yaptım. ama evrak beklemede deniyor. bu sene geçiş yapan varmı acaba bilgisi olan varmı?

Toplam 57 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi