Editörler : Pangaea
15 Ağustos 2017 18:33

Fen teknoloji son alımda atananların 2017 öabt sıralaması

Atanıp da 2017 öabt ye girenler sıralamalarını yazabilir mi?

ponçikfen
Kapalı
16 Ağustos 2017 11:10

Bizi takmiyorlar. Nasil olsa atandilar tuzlari kuru.

fencioabt
Aday Memur
16 Ağustos 2017 12:14

atandım sıralamam şu demeleri yeterli ki cok zor bişey istemiyoruz

ponçikfen, 7 yıl önce

Bizi takmiyorlar. Nasil olsa atandilar tuzlari kuru.

kacar1984
Aday Memur
16 Ağustos 2017 12:28

aynen ama atandıkları için buraları çok takip ettiklerini sanmıorum.Burdan bi sonuç çıkarmamız zor olacak..

ayusef
Aday Memur
16 Ağustos 2017 13:16

Bence fencilerin mülakat puanı diye başlık var oraya yazın atananların çoğu orda

kacar1984, 7 yıl önce

aynen ama atandıkları için buraları çok takip ettiklerini sanmıorum.Burdan bi sonuç çıkarmamız zor olacak..

fencioabt
Aday Memur
16 Ağustos 2017 16:46

sizce ilk 2300 de kac tane atanan kişi vardır tahminen?

fencioabt
Aday Memur
17 Ağustos 2017 15:01

guncel

Abdoffbora
Genel Müdür
17 Ağustos 2017 15:03

ben kontenjanda oldugumu anlayınca alan sınavına gırmedım.ceylanpınara atandım.

Abdoffbora
Genel Müdür
17 Ağustos 2017 15:04

bızden 1003 kişi atandı.sız 700 u ıyı puan almıs gıbı dusunun bence

fencioabt
Aday Memur
17 Ağustos 2017 15:06

sağolasın hocam

Abdoffbora, 7 yıl önce

bızden 1003 kişi atandı.sız 700 u ıyı puan almıs gıbı dusunun bence

Abdoffbora
Genel Müdür
17 Ağustos 2017 15:12

bız de guvenlık sorusturmasını beklıyoruz. acıklansa da başlasak. sızın durumunuzu da cok ıyı anlıyorum. ancak sunu da bılın kı atamalar gercekten uzun suruyor. eskısı gıbı dgıl. subatta atanıyoruz derken hala guvenlık sorusturmasını beklıyoruz.bır de alımlarda kısıtlamalara gıdıldı.gecen yıl bıle beklenenden cok az atama oldu. o kadar ıhraca 40.000 beklerken 20.000 atama geldı. bu yıl da ozel okul tesvıklerı hıc olmadıgı kadar arttı. alımları azaltmak ıcın ozel okullara tesvıklerı de arttırdılar.umarım tatmın edıcı bır alım olur. mulakatta mutlaka vucut dılı calısın. oturusunuz ayaklarınızın pozısyonu ellerı kullanma seklınız onemlı.vucut dılı calısmadan sakın gıtmeyın benden tavsıye

ponçikfen
Kapalı
17 Ağustos 2017 15:20

Teşekkürler hocam bilgi verdiginiz için. Yanlislikla eksi oy verdim bu arada kusura bakmayin

Abdoffbora, 7 yıl önce

bız de guvenlık sorusturmasını beklıyoruz. acıklansa da başlasak. sızın durumunuzu da cok ıyı anlıyorum. ancak sunu da bılın kı atamalar gercekten uzun suruyor. eskısı gıbı dgıl. subatta atanıyoruz derken hala guvenlık sorusturmasını beklıyoruz.bır de alımlarda kısıtlamalara gıdıldı.gecen yıl bıle beklenenden cok az atama oldu. o kadar ıhraca 40.000 beklerken 20.000 atama geldı. bu yıl da ozel okul tesvıklerı hıc olmadıgı kadar arttı. alımları azaltmak ıcın ozel okullara tesvıklerı de arttırdılar.umarım tatmın edıcı bır alım olur. mulakatta mutlaka vucut dılı calısın. oturusunuz ayaklarınızın pozısyonu ellerı kullanma seklınız onemlı.vucut dılı calısmadan sakın gıtmeyın benden tavsıye

Abdoffbora
Genel Müdür
17 Ağustos 2017 15:22

sıkıntı yok.. eksı almaya alısıgız..:)))))

aslıı34
Kapalı
17 Ağustos 2017 23:17

Arkadaşlar facebookta ' fen bilgisi atama mücadele platformu' grubunda atananların bir kısmının sıraları liste şeklinde var ordan ulaşabilirsiniz

fencioabt
Aday Memur
18 Ağustos 2017 17:45

inşallah atananların hepsinin sıralaması benden öndedir:)

fencioabt, 7 yıl önce

sağolasın hocam

Mullifen
Şube Müdürü
19 Ağustos 2017 14:41

Bu yıl sınava girip yüksek puan alan değerli öğretmen arkadaşlarım. Sizin önünüzdekileri fazla kafaya takmayın. İlk binde ortalama 200kişi ancak vardır bu yaz atanıp sınava öylesine giren. Ben tatile gitmiştim atanacağım da hemen hemen garanti olduğu için girmedim. Başka bir atanan arkadaşım ilk bine girmiş mesela. Ama siz bunları fazla düşünmeyim. 10 bin alımı baskılarla 20-30 binle çıkarmaya bakın. Yoksa fene 10 nin de max 700 verirler. Ve yapılacak bu atama da tek atama olur sadece gitmeyenlerin yerine ek atama yapılır. Umarım böyle olmaz ama ne yazık ki mevcut durum bunu gösteriyor. Çünkü bu yıl atananların çoğu 2015 te dershaneye yazıldı 2016 da sınava girdi 2017 nin yazında atandı. Hiçbirimiz bu kadar uzayacağını tahmin etmedik açıkçası. Hatta darbeden sonra 30 bin civarı öğretmen meslekten atılınca biz de sevindik bu yıl çok atama olacak diye ne yazıkkı son yılların en düşük ataması yapıldı. 2019 a kadar seçim de yok tüm yüklü alımları o seneye saklıyorlar bence. Kısacası sakın bu yıl kendinizi sadece mülakata odaklamayın arkadaşlar. Beklemek de çok zor insanlar ruhen yoruluyor. Ya gidin ücretli yapın ama kendi branşınızda farklı bir alanda değil hem de tekrar yeni sınava iyi hazırlanın.

Mullifen
Şube Müdürü
19 Ağustos 2017 14:47

Daha çoğumuz şuan güvenlik soruşturmasının bitmesini bekliyor. Eylülde herkesin ataması tamamlanır. Sonrada reklam amaçlı devlet büyüklerimiz bakın bu yıl 20 bin atama yaptık eğitime çok önem veriyoruz diye açıklama yapacak ekranlarda. Yani bu 20 bin sayısını yeni bir atama ya kadar 2,3 ay ekranlarda sanki yeniymiş gibi sunacaklar ne yazıkki. Sizin atama da ancak şubata kalır. İnşallah mülakatta erken yapılır da siz bizim kadar beklemezsiniz çünkü süreç çok uzuyor. Eğer şubat yetişmezse siz de ne yazıkki temmuz a kalacaksınız.

Mullifen
Şube Müdürü
19 Ağustos 2017 14:52

Yani kendi tecrübelerimden şunu söylemek istiyorum. Sakın ama sakın kendinizi sadece mülakata odaklamayın. İşe girin aynı anda da yeni sınava hazırlanın. Kendinize yazık etmeyin. Şimdiden hepinize başarılar arkadaşlar , inşallah hepimiz emeklerinizin karşılığını alırsınız.

fencioabt
Aday Memur
20 Ağustos 2017 16:08

Amin

duygu6666
Aday Memur
21 Ağustos 2017 08:58

doğru söylüyorsunuz hocam mülakatı atanmayı beklersek sonucumuz hüsran olacak gibi en

azından çalışmaya başlayıp yeniden sınava hazırlanacağım tekrardan :(

Mullifen, 7 yıl önce

Yani kendi tecrübelerimden şunu söylemek istiyorum. Sakın ama sakın kendinizi sadece mülakata odaklamayın. İşe girin aynı anda da yeni sınava hazırlanın. Kendinize yazık etmeyin. Şimdiden hepinize başarılar arkadaşlar , inşallah hepimiz emeklerinizin karşılığını alırsınız.

fencioabt
Aday Memur
21 Ağustos 2017 12:51

ben şuan ozel okulda calısıyorum mulakata kalır ve gecersem ozel okulu bırakacam herhangi bir bi tazminat odemeden eger olmazsa ozelde devam

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi